BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 6 miesiąc temu #777526 przez mokka
Dziewczyny, przyszedł dzisiaj mój wózek :) Jest naprawdę ładny i ma tylko jedna wadę-brak kół z tyłu ;) Zadzwoniłam do hurtowni, przeprosili i mają je dosłać kurierem w poniedziałek bo facet który to pakował po prostu nie sprawdził czy wszystko jest. Dobrze, że wysyłka za darmo :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do łóżeczek to zerknij może tutaj:
www.arus.pl
firmę znam bo sama będę miała od nich łóżeczko i w sumie właścicielem jest znajomy, ale z tego co widziałam to produkty mają naprawdę dobre jakościowo i ceny też nie jakieś bardzo wysokie :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777529 przez remiśleoś
Monia porównałam co Remik umie z tym na necie i wyszlo ze umie duzo.liczy do stu bez problemu,zna na pamiec lokomotywe tuwima,kaczke dziwaczke,pan hilary,idzie grzes przez wies,siala baba mak,szczotka pasta...,baloniku nasz malutki,mam chusteczke...,kotek,krakowiaczek.znal caly alfabet pol roku temu,a teraz czyta dwusylabowe wyrazy,duzo historyjek opowiada,malpuje po nas,np.jak powstaje miod opowie,albo jak sie piecze chlebek,jakie sa pory roku,czym sie roznia i jak sie wtedy trzeba ubrac.uklada puzzle z 30 elementow,narysuje prostego ludzika,samochod i dom z oknami,drzwiami i kominem:-) slucha dluuuugich ksiazek,teraz plastusiowy pamietnik,potrafi 45 minut bez przerwy sluchac.powie gdzie mieszka,dokladny adres,gdzie mieszkaja dziadkowie,ile ma lat.rozpoznaje marki samochodow toyota,renault,peugeot,bmw,mercedes.zna wszystkie ksztalty i kolory.rozpoznaje wszystkie warzywa i owoce poprawnie,nawet cukinie,baklazan w sklepie pokaze.umyje sam zabki,buzie i sie rozbierze.sam zje obiadek,pije od roku z normalnego kubka,szklanki.sprawnie posluguje sie widelcem i lyzka.ogolnie buzia mu sie nie zamyka od gadania.to na tyle o moim Remisiu:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777534 przez remiśleoś
Anitka ja bym chyba tez kupila nowe na Twoim miejscu i powiedziala tej kolezance tak jak mowisz,ze dostalas od tesciowej:-) bedziesz miala takie jakie chcesz i dla pozostalych dzieci bedzie:-)
A mi tak dzis smutno,ze sama w domu,pokoj nie pomalowany,nic nie moge pomoc i jakas zlosc mnie ogarnia na to leżenie.okna trzeba by pomyc,bo brudne,a mam ogromne przeszklenia,bez zaslon i firan,wiec wszystko widac.ach....szkoda gadac.nie mam sumienia jeszze meza meczyc o te okna,bo i tak duzo robi po pracy w domu.a przeciez musi kiedys odpoczywac.dzis obiecal Remikowi,ze upieka murzynka z kremem budyniowym,wiec bedzie zabawa w kuchni.ale tak bym chciala pojechac np. Na zakupy i tapete do sypialni wybrac,czy farbe.albo ten Leosia pokoj juz urządzic.no a tu tylko kanapa zostaje:(ach ponarzekam sobie.widze,ze storczyki mi padaja i nie wiem,czy jes odratuje po raz kolejny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777535 przez remiśleoś
Mokka a po co Ci kola?:-)
Na snieg płozy i do przodu.:-) niezła niespodzianke miałas jak to otworzyłaś:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777544 przez MoNiaaa
mokka niezle z tym wozkiem dobrze ze nie potrzebujesz na juz:P

rzeczywiscie duzo potrafi twoj synek a ile ma lat?
Julka na pamiec tez bardzo duzo rzeczy zna i piosenki nawet sama teksty uklada do jakis znanych melodyjek :side: jedyne co nam ciezko idzie to kolory czasem mam wrazenie ze jest daltonistka :silly:

remis a tapety mozesz sobie na necie poszukac bo taknaprawde wiekszosc modeli maja w sklepach albo po prostu zamowic na allegro i bedziesz miala jakie chcesz:)

u mnie moj M myje okna bez wzgledu czy jestem w ciazy czy nie w soboty tez zawsze takie gruntowne sprzatanie jest na jego glowie i nawet nie prosze go tylko sam sie bierze za porzadki od rana:) a ja w tygodniu tak z wierzchu sprzatam myje gary itp moj M nawet pierze i prasuje firanki :)

anitka jak planujesz jeszcze dzieci to te wieksze rzeczy lepiej miec swoje i nowe bo po kims nie wiadomo ile wytrzymaja ja wiem teraz ile mi latwiej jak mam juz wozek lozeczko wanienke itp

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777555 przez anitkade
Mokka, ale jaja. Dobrze, ze doślą zaraz i nie robili problemów.
Remiśleoś - ten Twój Remik to niezły zawodnik powiem Ci. Ja teraz tyle wierszy na pamięć nie znam :) A tak poważnie - naprawdę bardzo rozwinięty, rzeczywiście. Widać, że mu dużo czasu poświęcacie, a jednocześnie, że ma chłonny umysł. Pogratulować takiej pociechy. Będzie Leosia uczył potem. Nie zamartwiaj się leżenie, ani oknami. Umyjesz na wiosnę. Są ważniejsze rzeczy, za 3 miesiące nie będziesz pamiętać, że Ci jakieś okna przeszkadzały. A mąż faktycznie w pełni zasłużył na odpoczynek, a przecież też musi mieć siły na opiekę nad Tobą w połogu i nad Leosiem jeszcze. Co do tapet - pooglądaj na necie, jest naprawdę duuuży wybór po różnych sklepach. Nawet jak nie chcesz kupować w ciemno - zawsze to jakieś zajęcie i trochę frajdy :)
Monia, Ty też masz niezłego skarba tego męża :) Ze świecą takich panów szukać. A kolorami się nie martw za bardzo. Ja jeszcze w podstawówce myliłam nazwy granatowy i beżowy. Do tej pory się muszę zastanowić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777556 przez mokka
No własnie jak tak odpakowałam ten wózek to myślałam w pierwszej chwili, że chyba jakaś głupia jestem bo kół nie widzę. Grzebałam w tych kartonach z 30minut zanim zadzwoniłam do tej hurtowni ;) całe szczęście, że na już mi tych kół nie trzeba :)

U mnie to M zmywa, odkurza, robi pranie i czasem gotuje, a ja zawsze myłam okna, prasowałam itd. Teraz jak w ciąży jestem to M myje okna i robi wszystko to co wcześniej (zmywa itd), a ja jak mam dobry dzień to szaleję z resztą porządków. Narzekać na niego nie mogę bo śniadanie mam praktycznie podane do łóżka i aż mi czasem głupio, że ze mnie taka orka, a on tak biega koło mnie ;)

Remiś, Monia jak ja wam zazdroszczę takich dużych dzieci :) Strasznie lubię takie dzieciaki co już tak ogarniają co się dzieje wokół nich i można z nimi porozmawiać :) Juz nie mogę się doczekać jak Zuzka będzie taka bo na początku to dzieci mają dosyć mało funkcji ;)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777557 przez remiśleoś
Monia 12 wrzesnia skończyl dwa latka.
Wiem,ze na allegro moge,ale ja to taka jestem,ze dotknac bym chciala i na zywo zobaczyc.ale pewnie tak zrobie.nie urzadzilismy jeszcze naszej sypialni i pokoju dla Leosia.mieszkamy w tym domku od swiat wielkanocnych i narazie sypialnia ma tylko porządne łóżko,a meble stare i sciany biale.ale chce do swiat wstawic szafy w zabudowie i juz zrobic na cacy nasze gniazdko:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777561 przez remiśleoś
Mokka ogarniaja,az za bardzo czasami he he:-) ale czasu to chyba jeszcze wiecej trzeba im poswiecic niz niemowlakowi.wiadomo,ze nie tak samo sie go spedza,ale ja mam wrazenie ze popoludnie to tylko Remik i swiata nie ma.a to ntez nie za dobrze.
Anitka, wiem,ze masz racje z tymi oknami,ale naprawde jak slonko swieci to sa nieźle zabrudzone:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777571 przez anitkade
Remiśleoś, ale masz ambitny plan. Może nie obciążaj się za bardzo? Teraz w zaawansowanej ciąży, jeszcze leżeć musisz. Z drugiej strony oczywiście rozumiem doskonale, że bardzo chcesz już mieć urządzone i takie przytulne swoje ukochane gniazdko :) Ale nie wyrzucaj sobie, teraz jest co innego najważniejsze. A tapety nie tylko na allegro, jest sporo sklepów, nawet takie luksusowe tapety są w necie, koleżanka sobie na jedną ścianę kupowała taką lepszą :)
Mokka, swoją drogą właśnie dobrze, że nie na już. A jak mój przyjdzie na Święta bez kółek?!?! Rany, teraz to się zestresowałam. Ale spoko, jakoś się to załatwi. No ale cieszę się, że ogólnie jesteś zadowolona i podoba Ci się. A kółka dojdą za tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777579 przez mokka
kółka maja być w poniedziałek bo to kurierem :) anitka, własnie dlatego zamawiałam wózek teraz bo bałam się, że okaże się że jest coś nie tak i będzie za późno :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777588 przez anitkade
A jak w poniedziałek to pół biedy :)
Rzeczywiście nie można na ostatnią chwilę, ale ja nadal utrzymuję, że poczekam do grudnia, bo potem jak będę jeździć po wsi to wolę mieć jeszcze gwarancję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777660 przez mokka
też miałam czekac, ale znalazłam wózek z 2 letnią gwarancją door to door więc się nie spinam :) jak przetrwa zimę i zaspy to przetrwa wszystko :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777668 przez pysiaczek19918
Hej dziewczyny dawno nie pisalam ale na bierzaco czytalam co tam u was. Bylam dzisiaj u lekarza gin powiedziala ze Zuzce nic nie wyroslo ze to dziewczynka a jak bedzie chlopak to znaczy ze podmienili. Marwie sie bo Zuzia malo wazy 987g +- 157g jak wy piszecie to wasze juz ponad kg. Ah i na dodatek jeszcze lepiej szyjka mi sie skrocila ma 2.1cm. Dostalam leki i mam lezec za tydzien do kontroli jak nie bedzie poprawy to do szpitala. Dziewczyny i co w szpitalu beda mi robic? Jeszcze jutro Swieto Zmarlych a ja musze lezec. Wiadomo po wszystkich niebede jezdzila ale chociaz po najblizszych. Zalamalam sie normalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777677 przez mokka
pysiaczek, a w którym tygodniu ciąży jesteś? Jeżeli gina nie martwi niska waga to chyba nie ma problemu.
Słuchaj lekarza i leż! Jak Cię wezmą do szpitala to prawdopodobnie będziesz dostawać leki rozkurczowe i będziesz miała zakaz wstawania. Daruj sobie jutro objazdówkę po rodzinie i grobach i staraj się nie wstawać więcej niż do toalety.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl