BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 5 miesiąc temu #807161 przez anitkade
Kasiek, bomba! To chwal się potem, co nakupiłaś! Bardzo się cieszę, że wszystkie zdążyłyście z kasą przed Świętami i w ogóle przed rozwiązaniem :)
Iciulinka, ja już na noc ściągam obrączkę, bo potem mam palec jak ludzik Michelin :P Ale w dzień faktycznie lepiej, to noszę, bo mężowi by przykro było. Prasuj kochana na raty, po kawałeczku, albo w ogóle zatrudnij męża czy kogoś do tego. Ja uwielbiam prasować i prasowałam na siedząco, ale poszło mi szybko i aż żałowałam, że więcej nie mam :P Ale spoko, dzisiaj mam kilka rzeczy, tylko już dużych, to gorzej pójdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807196 przez Dorciaition
kasiek21 napisał:

haaaa !! piątek piątunio :D:D co z tego ze 13-nasty :D:D
DOSTAŁAM W KOŃCU PIENIĄZKI Z ZUSu :D lece dzis kończyc wyprawke dla mojego maleństwa :D



Kasiek oj jak rozumiem Twoją radość! :) Super, w końcu! Szalej teraz :lol: :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807221 przez Zanka1989
Kasiek - koniecznie pochwal się zakupami :) rozumiem Twoją radość :):)

Ja nadal na luteinie, magnezie, żelazie i heviranie...no i inhalacje jeszcze robię. We wtorek wizyta, więc mam nadzieję, że ta leko-terapia ma się ku końcowi. Tylko jak byłam przeziębiona to zapomniałam o tej luteinie to takie skurcze dostawałam, że miałam wrażenie że już sie zaczyna.

Zazdroszczę tego artystycznego talentu. Moja mama i ja nie mamy ani odrobiny krawieckiego zacięcia. Tak jak pisała Moniaa.. ciężko guzik przyszyć :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807223 przez motylek19
Kasiek ja tak i dorciaition rozumiem Twoje szczęście :) ja się tak rozpędzilam, ze już prawie nic mi nie zostało ale co tam, raz się żyje.

Tu piatek 13stego a dla mnie też szczęśliwy :) zaszalalam z mama na zakupach :) kupiłam 2pary szpilek! Będę miala na potem:) i drugą koszule do szpitala i kapcie nowe :) jeszcze takie ładne body ale to też na potem. Jestem taka zadowolona, dawno tak nie poszalalam :)

Monia gratulacje i również dołączam się do życzeń :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807225 przez MalyCzarnyKot
Witajcie Brzuchatki :)

czy ktoras z Was jest z okolic Katowic i decyduje sie na porod przykladowo w Ligocie? Ciagle sie waham co do szpitala... a czasu coraz mniej.

Dziele sie sloneczna pogoda u mnie:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807241 przez Zanka1989
Kobietki, a powiedzcie mi: kupowałyście maść na pękające brodawki? Bo zastanawiam się czy kupić np. Bepanten (bo można stosować do pielęgnacji pupki i na pękające brodawki czy kupić osobno krem na pękające brodawki i osobno kremik do pupki). :unsure:

A teraz najgłupsze pytanie do Mam, które mają starsze potomstwo: czy kremowałyście pupke za każdym razem wymiany pieluszki, czy ew. gdy pojawiało się jakieś zaczerwienienie. Sorki, ale nigdy nie miałam do czynienia z takim malutkim dzieckiem i jestem zielona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807244 przez Anitulka
Chwale się łózeczkiem, trochę kiepska jakość,bo z telefonu :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807245 przez Anitulka
Motylek, nie wiem czy chodzi Ci o właśnie taki materiał, ale ja mam właśnie baldachim z takiej niby firanki, tiulu, czy coś w tym stylu.

Co do pup i brodawek, to się nie wypowiem bo nie wiem, ale ja mam bepanthen właśnie :)

Dziewczyny, macie szczescie tego 13-go, udanych zakupków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807251 przez Dorciaition
Zanka jeśli Bepanthen może być i na brodawki i na pupkę to pewnie.

Jak Lencia była malusia to za każdym razem smarowałam jej pupkę. Jak już miała kilka miesięcy to nie zawsze.

Anitulka śliczne łóżeczko i ten biały baldachim cudny.
My tym razem bez baldachimu.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807252 przez anitkade
Motylek - super, że się obłowiłaś i że nastrój dopisuje :)
Co do brodawek - któraś dziewczyna na forum doradziła Bepanthen, bo nadaje się i do brodawek i do pupy i ja go właśnie kupiłam, bo szkoda kasy na coś do brodawek, jakby miało się w ogóle nie przydać. A tak to na pupkę zużyję i się nie zmarnuje.
Anitulka łóżeczko prześliczne i baldachim też ładny. Pięknie będzie się Wam mieszkało razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807254 przez kasiek21
wróciłam właśnie z zakupów :D ahh... nie poszalałam za bardzo, bo kupowałam tylko to co potrzebowałam bo tak to wszystko już mam :) nie dostałam tylko majtek poporodowych... wyobrażacie to sobie ze jest problem aby dostać je w aptece... no cóż... spróbujemy jeszcze w innej aptece ale to już nie dzisiaj... niby godzinka w mieście ale ja już jestem padnięta...

teraz czas na kawkę i pączki :D mmm...

a o to nasze zakupy :D nie planowane tylko pielucha i te piekne skarpetuchy :D:D




co do masci na brodawki... ja na razie nie kupuje, bo u nas w szpitalu daja każdej kobiecie jakąś tam maść czy coś czego ogólnie kupić nie można ale każda dostaje pojemniczek na własny użytek... i wystarcza tak na ponad miesiąc... a wiec na początek wystarczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807257 przez mokka
MalyCzarnyKot napisał:

Witajcie Brzuchatki :)

czy ktoras z Was jest z okolic Katowic i decyduje sie na porod przykladowo w Ligocie? Ciagle sie waham co do szpitala... a czasu coraz mniej.

Dziele sie sloneczna pogoda u mnie:


Ja mieszkam w Sosnowcu i planuję rodzić w jedynce. Zastanawiałam się nad Ligotą, ale prawdę mówiąc to wizualnie bardzo mi się tam nie podoba (troche taki PRL). Podobno jest tam dobra opieka, ale z tym też różnie bywa bo znajoma tam rodziła jakoś 1,5 roku temu i dostawała oxy na uregulowanie skurczy i w sumie nic w tym nie byłoby dziwnego gdyby nie to, że leżała z tą kroplówka podpiętą na korytarzu. Dopiero po paru dobrych godzinach ją na sale przenieśli. No, ale takie historie się zdarzają wszędzie w sumie. O jedynce Sosnowieckiej tez się nasłuchałam różnych rzeczy, ale jak tam byłam przez chwilę na patologii to obejrzałam też szpital i jest naprawdę ładnie i czysto. Szpital po remoncie więc sprzęty, łóżka itp są nowe.
Co do Kato to podobno jest fajny szpital na Łubinowej, ale trzeba tam płacić niestety bo to prywatny szpital jest.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807263 przez mokka
Anitulka, jak ładnie z tym łóżeczkiem :)

Co do bepanthenu to koleżanka bardzo mi go polecała. Ja zanim usłyszałam o nim to zdążyłam już kupić maść na bolące brodawki z avent, czy się przyda-zobaczymy :)


Ubrałam dzisiaj choinkę :) jest sztuczna i strasznie mnie to drażni bo wolałabym prawdziwą, ale w sumie taka prawdziwa też długo nie postoi bo szybko igły oblecą. Ech, może jednak namówię M na taką niedużą prawdziwą w doniczce :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807272 przez motylek19
Anitulka-tak, wlasnie o takim baldachimie mówię. kupowalas osobno czy razem z lozeczkiem? jest śliczny zresztą tak jak lozeczko.

anitkade- bylam wczoraj w M1 i byl tam kiermasz. m.in. bylo stoisko z pieluszkami wielorazowymi, myślę, ze to cos dla Ciebie. zabrałam ulotkę i jest podana strona: www.babyetta.pl może Ci się przyda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807283 przez Mag
Anitulka piękne łóżeczko,

Linka trzymam za was kciuki :)

Mały Czarny Kocie ja jestem z Katowic ale ma Ligocie nie planuję rodzić - tam musisz mieć skierowanie z tego co wiem, ale nie słyszałam dobrych opinii o tym szpitalu, jeśli chodzi o porody. Wiadomo jak są problemy z dzieckiem to jak najbardziej, bo specjalizują się w operacjach dzieci, ale jeśli dziecko zdrowe to bym się tam nie pchała.
Ja chyba mam zamiar na Leszczyńskiego iść rodzić. Szpital ładny, 2 sale do porodów rodzinnych, zzo dostępne (trzeba badania zrobić przed porodem i do anestezjologa iść na wizytę).
Na łubinowej faktycznie szpital chyba najlepszy ale jeśli coś nie tak z dzieckiem to wywożą na Ligotę , bo nie mają tego specjalistycznego oddziału, no i przed porodem trzeba mieć 2 wizyty prywatne u tamtejszych lekarzy i anestezjologa, wtedy dostajesz skierowanie do porodu, a i tak nie gwarantuje to tego że nie odeślą jeśli będą mieć pełno. To tyle ile się dowiedziałam na temat tego szpitala.

Widzę że dziś dzień udanych zakupów :laugh:
kasiek fajne te skarpetki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl