BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 5 miesiąc temu #806773 przez Zanka1989

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806778 przez Bella27
Zanka1989 kusisz:-) mam niecny plan żeby kupić za plecami mojego:P
Masz racje trzeba czasem nabrać dystansu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806786 przez Zanka1989
Bella - zastanawiam się nad tym samym :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806791 przez Bella27
Zanka1989 oglądam jeszcze inne ale ten, który wybrałaś jest najfajniejszy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806797 przez pysiaczek19918
Bella bardzo ladne lozeczko.
Linka ja wychodze jutro na wlasne zadanie bo nie daja przepustek. A co do wypisu to wydaje mi sie ze daja w sobote. Powodzenia zycze kochana. Wspaniale swieta bedziesz miala rodzinka w komplecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806825 przez anitkade
Bella, łóżeczko śliczne. Bardzo mi się podoba. I cieszę się, że teściowie się trochę zainteresowali.
Co do organizera - on mi się bardzo podobał. Oczywiście jestem sknerą i zastanawiam się nad każdym wydatkiem trzy razy (a potem przez pomyłkę kupuję 4 paczki majtek zamiast 2 :P) i ja bym pewnie wolała oszczędzić.
Powiem Wam, że ja chcę, żeby Hania była styczniowa jednak (i nic nie zapowiada, żeby miało być inaczej), ale zazdroszczę dziewczynom, które będą już w komplecie na Święta. To takie fajne :)
Pysiaczek - udanego ślubu i wesela jutro, oby wszystko poszło po Waszej myśli i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) Ściskam ciepło! PS: A w poniedziałek zdasz relację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806849 przez Dorciaition
Pysiaczek oby wszystko poszło po Waszej myśli i ten dzień był jeden z najpiękniejszych w Waszym życiu.
My na fotki będziemy czekać :)


Linka powodzenia, trzymajcie się.

Krecia super ta kura. Do mnie dziś "przyszedł" kocyk dla Lenki z La Millou. Cudny. Uwielbiam rzeczy od nich.

Jeśli chodzi o spanie z maluszkiem to nie jestem za i zgadzam się z Monią, że po kilki przespanych nocach nie da się kontrolować snu. Pamietam jak Lenka miała jakieś 2 tyg, leżała obok mnie w łóżeczku, mąż w innym pokoju. Podobno tak głośno i długo płakała, że aż on wstał, gdzie ma bardzo twardy sen, a ja nie. Tak padłam, że nic nie słyszałam. No i przestrzegła mnie też kampania w Stanach- stop spania z dziećmi.


Bella śliczne łóżeczko.

Bella ha ha dobry plan. Ja tam często coś za plecami mojego kupuje ;) A co tam, faceci nie muszą o wszystkim wiedzieć ;)

Anitkade ja też liczę, że Blanka będzie styczniowa, choć nie powiem - chciałabym Ją już przy sobie :)


Byłam dziś u gina. No i chyba zdecydowałam się na cc. Za 2 tygodnie mam wizytę i dogadamy wszystko. Przez ten czas jeszcze pomyśle.

Pozdrawiam


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806879 przez MalyCzarnyKot
Serio? to juz? zaczynamy rozpakowywanie??? Linka, w takim razie powodzenia!

Pysiaczku, wszystkiego najlepszego i udanej imprezy :D

tez sie wzielam za szycie, mialam tyle materialow roznych przygotowanych od kilku miesiecy i jak teraz nie zrobie to juz chyba przez nastepne dwa lata nie rusze. Oczywiscie nie takie ambitne rzeczy jak Anitki, tylko proste zaslony i cos na stol. A moze jak znajde fajny projekt to i o organizer sie pokusze... jak starczy mi samozaparcia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806903 przez Anitulka
A my właśnie dzisiaj złożyliśmy łóżeczko, bo w koncu doszlo ;) strasznie mi się podoba :laugh: i z tego wszystkiego aż zalozylam baldachim, żeby zobaczyć jak wygląda. Oczywiście bede musiała go sciagnac, żeby niepotrzebnie nie zbieral kurzu, ale powiem wam, że sie tak przy nim nameczylam a niby to tylko glupi baldachim, za to dlugi taki, ze się nie moglam połapać :silly:

Nie chce was dziewczyny namawiać do złego, ale ja tam często kupuję coś bez wiedzy W., czasem nawet nie zauważy, a czasem mu wmowie, ze przecież mu o tym mowilam, albo że byla okazja :silly:

Pysiaczek życzę Ci wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia, baw się jutro dobrze, a jak już trochę ochloniesz to zdaj relację z fotkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806908 przez motylek19
Anitka jak masz fotkę to wrzuc :) ja mam baldachim taki jak pościel niebiesko biały z bocianami
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a chciałabym taki biały coś a'la firanka, tylko nie wiem.gdzie można taki kupić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806911 przez motylek19
Pysiaczek ja również życzę Wam wszystkiego dobrego :)

Dziewczyny nie wiem co ze mną jest, ale mam problem ze snem ostatnio. Nie spię w dzień, a mimo to w.nocy mam problem z zasnieciem ehh a najgorsza jest ta nuda. Czytam całe forum, zaglądam do kilku wątków, tv jakoś.nie lubię oglądać, a mojego nie chcę.budzić bo na rano do pracy i tak się męcze sama. Dodam, ze szklanka ciepłego mleka.nie pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806939 przez Jola29
Hej dziewczyny, jak was czytam to wszystkie pod koniec ciąży mamy podobne objawy.
Ja wczoraj miałam wizytę u lekarza, z małym wszystko jest ok, duży chłopak z niego waży 3200, więc gdybyśmy dotrwali do terminu jeszcze miesiąc to będzie miał ponad cztery, ale czy dotrwamy?
Na moje dolegliwości, czyli straszny ból w pachwinach i wzgórka łonowego mój gin mnie pociskał tu i tam i orzekł że rozeszło mi się spojenie łonowe i kości miednicy poluzowały i stąd te bóle przy chodzeniu a lepiej nie będzie, jakiekolwiek leczenie dopiero po porodzie łącznie z obwiązywaniem się bandażami i obciskającą bielizną, żeby chrząstki powracały na swoje miejsce.
Oj jeszcze trochę. Ale przez ostatnie 2 tyg nic nie przytyłam tylko schudłam 300 gram a moje poranne bieganie do toalety z rozwolnieniem to też niby oznaka zbliżającego się porodu. Chociaż jak gin powiedział, że mały jest już dobrze rozwinięty, ze wszystkich pomiarów wychodzi 38 - 39 tydz. więc nawet jakby mały pchał się na świat to będzie dobrze bo już jest duży:)
I jak wcześniej zależało mi na styczniu to teraz już mi wszystko jedno, oby zdrowiutki był i obyło się bez komplikacji.
Ale się rozpisałam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806958 przez MoNiaaa
hej kobietki :)
bella super lozeczko strasznie mi sie podobaja tego typu ale niestety mamy zwykle sosnowe(bo najtansze i w sumie je dostalismy:P)

Linka a ile waza chlopcy?moze lekarze beda chcieli poczekac chociaz do 37 tc?
tak czy siak zycze powodzenia i mocno zaciskam kciukasy!!! i jak wrocisz to zdaj choc krociotkie relacje i wracaj do nas :kiss:

te organizery fajowe tylko trzeba miec miejsce ale fajnie miec wszystko pod reka jeszcze fajne sa jak na gorze moznaby postawic wanienke do kapania

motylek ja od jakiegos zasu tez mam problem ze snem i w szpitalu dawali mi leki na sen i jak wychodzilam kazalam sobie recepte wypisac i jest troche lepiej.popros gina t moze ci przepisze bo jednak warto sie wyspac kiedy jeszcze mozna.

a ja mam kryzys wygladaniowy...te moje rozstepy sobie jeszcze dowalilam chyba..tak mnie skora swedziala wczoraj i zaczelam drapac sie w tym miejscu i te rozstepy zrobily sie az purpurowe i wygladaja okropnie!!!!!!wogole czuje ze mam dlonie i stopy lekko spucjniete i twarz tez wydaje mi sie bardziej pulchna:( to chyba juz ten najgorszy okres.brzuszek akurat mi sie podoba ale cala reszla FUJ!!!!

no to brzuszek pokaze ale bez tych sznitow :dry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806967 przez Bella27
pysiaczek Wszystkiego Najlepszego:*
MoNiaaa Śliczne zdjęcia, a brzusio nisko:-)Widać, że mała nie może się doczekać dzidziusia:-)normalnie się wzruszyłam!!!Rozstępami się nie przejmuj, mi się w ciąży jeszcze nie porobiły co prawda ale posiadam owe z okresu dojrzewania i mam je głęboko gdzieś! Tak naprawdę to tylko dla mnie one są wielkie i widoczne, a w rzeczywistości nie ma tragedii!
Jeśli chodzi o organizer to przemyślałam sprawę i mimo, że jest świetny to nie kupię go bo nie jest niezbędny, a nie ma co kasa szastać!
Motylek mnie w nocy męczy zgaga aż się budzę i mam wrażenie, że zwymiotuję blee.Do kibelka też biegam kilka razy w nocy...cóż zrobic;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806971 przez MoNiaaa
brzuszek wlasciwie od poczatku mam tak nisko i dlatego sadze ze to rozwarcie mi sie zrobilo bo zeszlo sie to mniej wiecej w czasie jak mala sie glowka w dol odwrocila i pewnie naciska.
a Julka to ciagle sie przytula do brzuszka jak idzie do przedszkola to sie zegna z dzidzia caluje brzuszek i kaze machac jej przez okno oczywiscie dzidzius tez ma machac :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl