BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #803054 przez tolad662
Megi extra wyrko :D

Różnie to bywa z diagnozami lekarskimi, niestety. Nie można być też tak całkowicie na nie bo jaki sens wtedy chodzić do lekarza jeśli się nie wierzy w diagnozę.
Ślepo wierzyć też nie ma co, a więc złoty środek by się przydał! :)

Oby żadnej z Nas nie spotkała sytuacja jak z opisu Anulki :) Z pomocą Boga czy nie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803056 przez tolad662
A tetno 85 :D No nie kumam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803058 przez tolad662
Odnośnie dziwnych historii, tej nic nie przebije. Może słyszałyście.

m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,1179...m_campaign=FB_Gazeta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #803064 przez surenka
Asia, to super, że dzidzia rozwija się prawidłowo, a te witaminy to kwas foliowy, witamina D, jod i żelazo + dha, więc w sumie to pięć składników.
Italia, twoja radość aż promieniuje z ekranu: super, bardzo się cieszymy!
Anulka, mam nadzieję, że będzie coraz mniej pomyłek co do płci. Ja nastawiłam się na córkę, a jakby okazało się, że będzi syn to bym zbaraniała
megi, przytulny kącik do spania :)
Ja ogólnie to mam dobre ciśnienie, ale u gina zawsze mi się podwyższa Ostatnio powiedział, że mnie nie wypuści z gabinetu z takim ciśnieniem 150/90). Potem zrobił usg, i dopiero jak wiedziałam, że z dzidzią wszystko ok znowu zmierzył, i było w normie :laugh:








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803304 przez Asia K
Bry :D

Megi – napewno jeszcze pośpi w nim kilka latek :)

Surenka – kiedys tez mialam takie wysokie cisienie I pamietam ze strasznie sie wtedy czulam :(

Ja wczoraj na zakupach bylam I nie moglam sie powstrzymac I kupiłam Małej kombinezonik różowy juz na jesien – taki wiekszy :D
Mam sporo ciuszków po synku , ale on w rózowym nie chodził :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #803328 przez tolad662
Asia ja kilka większych też mam, max na 86cm.

Mnie dziś dopadło COŚ. Śniło mi się, że wymiotować mi się chce, obudziłam się nad ranem a to nie sen ;/ dodatkowo dolegliwość z dolnych dróg, nie mam sił.
Pierwsze wymioty w ciąży, a chyba nawet nie spowodowane ciążą :D mam nadzieję, że popołudniu będzie lepiej i na połówkowę dojdę. Muszę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803481 przez 100krootka
tolad662 śmiesznie z tą kobietą co tyle czasu o ciąży nie wiedziała, ale widać – zdarza się ;p 3 maj się tam z wymiotami, a najlepiej bez nich ;) O której masz wizytę?
Italia Asia K świetnie, że u Was wszystko dobrze po badaniu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
My dzis idziemy na usg, kurcze 3majcie kciuki proszę, ciekawe jaka płeć.....???? Hehe ale w sumie byle zdrówko było :) Huragan nad moim blokiem normalnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803482 przez Asia K
100krotka zaciskam kciukasy - ale bedzie git obaczysz :)
No i czekam z niecierpliwoscia jakie wiesci przyniesiesz - chlopczyk czy dziewczynka ?? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803491 przez Renata Anna
Hej!
Melduję się, że jestem i podczytuję Was trochę. Ogólnie mam jakiegoś doła, albo depresję ciążową. Nic mnie nie cieszy, czuję się zmęczona już tym wszystkim....
Zajrzę znowu jak będę w lepszym humorze. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie badania połówkowe.

Ja w poniedziałek jadę na glukozę... bleeeeee :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803531 przez Ewelkaa
Italia i Asia K super, że u Waszych dzidziusiów wszystko dobrze :)
tolad i 100okrotka trzymam kciuki, będzie dobrze

Asia ja też muszę się rozejrzeć za jakimiś różowymi ubrankami ślicznymi :) może przy okazji zakupów świątecznych natknę się na coś fajnego/

Megi wyrko dla młodego super

Renata Anna ja mam glukozę we wtorek :( co prawda jeszcze nigdy tego nie miałam, ale jak słyszę jak Wy narzekacie na to badanie, to też mi się ono nie uśmiecha i powiem Ci jeszcze, że mi też jakoś tak źle jest....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803535 przez Ewelkaa
Asia najlepsze życzenia dla synusia :) ale miałaś fajne mikołajki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803554 przez sendoxxd
Witam serdecznie wszystkie kwietniowe mamusie :) Jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803626 przez tolad662
Ja już po :)
Mimo wymiotów i śnieżycy jakoś dotarłam, nawet gin się śmiała że schudłam ale jak wcisnełam w siebie pół danio tylko to nie dziwne:D

Mały spał, ziewał ogólnie grzeczny w położeniu podłużnym miednicowym, nawet się uśmiechnął :D Teraz Was zaskoczę, sama się dziwię ale jak mówiłam biorę na luz określanie wagi. 480g!!! :ohmy: :lol: według internetu powinien 300 ale za to już w 23 tc 540g i zgłupiałam. Różnie piszą,vco strona to inne dane, gin powiedziała że jest ok ale widać że dobrze się odżywiamy :D Poczekam jeszcze na USG w przychodni we wtorek, zobacze ile tam wyliczą.
Zmierzona każda nóżka, rączka, główka itp i każda z nich odpowiada 21 lub 22 tc więc luz.
Organy prawidłowo rozwinięte jak na ten etap. Łożysko i szyjka też ok.
Jednym słowem super! :D

Dostałam tylko dodatkowe leki na serducho bo wieczorami podskakuje za mocno, tarczyca baaardzo dobra. Glukoza dopiero na koniec stycznia :D ale jednak 2 raz muszę zrobić.

Luubie takie mikołajki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #803711 przez Anulka
Renata Anna ja zrobiłam badania na poziom witamin w organizmie, szczególnie interesowała mnie wit.D i B12 , no i był za nisko niż norma, więc lekarka dała mi receptę na wit D,do dużo takiej i kupiłam też oddzielnie wit.B12. Stany obniżonego nastroju teraz w okresie jesienno-ziomowo-wiosennym są spowodowane brakiem słońca i to obniża poziom wit. D,która odpowiada za dobre samopoczucie. Ja biorę już od kilku lat te wit w tym okresie i skończyły się u mnie okresy z obniżonym nastrojem.

tolad i 100okrotka a gdzie relacje z połówkowych?? :silly:

Ewelkaa ja glukozy ażtakźle nie wspominam, bo jak dostałam ją do wypicia, to na jednym wdechu ją wypiłam i koniec, wyłączyłam myślenie i to co słyszałam od innych, że jest obrzydliwa, tylko gul gul gul i koniec.
I powiem Ci że AŻ tak źle nie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #804038 przez Asia K
Jestem padnieta
Jutro przejezdzaja goscie na urodzinki synka - wszystko naszykowane , posprzatane , teraz siedze i pachne :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl