BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #877220 przez Asia K
Jestem, wyszłam ze sxpitala w koncu :)
Doczytam was jak dojde do łądu w domu
Wszystkim rospakowanym w ostatnim tygodniu - GRATULUJE :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877341 przez Asia K

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877366 przez Ewelkaa
dziewczynki sliczne dzidziusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877697 przez Anulka
Cóż dwoje dzieci to nie jedno :laugh:, to FAKT !!! :lol:
Kajtuś jest bardzo spokojny, zupełnie inny z charakteru niż Julianek. Karmię go piersią i dokarmiam mm, ponieważ musiałabym siedzieć i karmić 24 h i nic bym nie miała możliwości poza tym zrobić, moje starsze dziecko pewnie obrosłoby w tym czasie mchem :lol: :lol:.
Ale z drugiej strony, stwierdzam, że jednak dla mnie karmienie mm o wiele wygodniejsze niż KP. Julek był całkowicie na mm i ja miałam SUPER luz. Teraz będę karmiła piersią nie wiem ile, narazie karmię, potem zobaczymy. Ile wytrzymam z tak małą ilością snu, jak już poczuję, że już mnie to przerasta, przejdę całkowicie na mm.

Przy Kaju swoje macierzyństwo czuję bardziej dojrzale. Przy Julku, wciąż czułam się jak ślepy kotek, teraz nawet nie zastanawiam się nad niczym idzie mi wszytko automatycznie i intuicyjnie.
Wczoraj gdy starszy i młodszy naraz zaczęli domagać się mojej uwagi, pomyślałam o Mamutku, jak ona daje sobie radę z TRÓJKĄ?? I kolejny raz w moich oczach została ona BOHATERKĄ !!! :lol:
Nabyłam chustę i zaraz będę uczyła się ją wiązać a potem na spacer z maluchami :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877706 przez megi23
No a ja myslalam gdzie Ty sie podziewasz, my wszystkie na fb siedzimy, bo forum wariowalo, a zyc bez siebie nie mozemy , u mnie wlasnie chlopaki spia a aja sie napawam ta cisza haha:silly: , moj KAju tez na mieszanym , bo leci z wagi i ma specjalne mleko, ale glowny posilek to cyca, ktora kocha:) zaraz wstanie i pewnie zacznie kapcia drzec ze glodny hehe, Anulka no 2 to wyzwanie a 3 to juz kamikadze haha , dobrze, ze moj starszy potrafi sie sam soba zajac, ale nieraz jak karmie tosie domaga wlasnie wtedy uwagi i go przytulam druga reka, siadly by mi jeszcze ze 2 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877712 przez Ponky

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jeśli chodzi o karmienie to trochę panikowałam w szpitalu, że chyba nie mam pokarmu. I już mąż kupił mm w razie czego, ale jednak nie miałam okazji podać, bo od kiedy jestem w domu wszystko się zmieniło. Pokarm leje się strumieniami, w nocy kiedy przewijam małą kapie mi na nią z cyców, a rano budzę się w mokrej koszuli. No chyba że mała nie śpi i na bieżąco mi ściąga ;) Ale to jest moje pierwsze dziecko więc może siedzieć sobie przy cycu cały dzień... dopóki mama nie opadnie z sił ;) Wogóle doszłam do wniosku, że mężczyznom również powinien lecieć pokarm z cyca, byłoby sprawiedliwie (no nie do końca, bo poród to i tak zadanie kobiety...), a w każdym razie na pewno odciążyłoby trochę mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877739 przez Domiśśś
Od niedzieli jestem juz mamusią Radusia 55 cm i 3930 g
Porod byl ciezki ale udalo sie i jestesmy od wczoraj w domku.
Jak sie ogarne powoli to napisze wiecej.
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #877741 przez majeczka22
Właśnie wspominałam Ciebie na fb :) to już wpisuje do tabelki

Domiśśś, Atenka, Jagoda , mamutek a może dołączycie do nas na fb do grupy tam się więcej dzieje niż na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877758 przez Ajzawni
Domiś gratulacje!!!! :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #877797 przez Asia K
Domis jeszcze tutaj GRATULACJE :kiss:

Ponky ja lezalam na 25 wiec na samym koncu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877798 przez megi23
Super Domias wielkie gratki i odpoczywajcie :kiss: j

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878056 przez Atenka85
Witam,
Nad założeniem konta na fb się zastanowie. Narazie to ani czasu ani siły nie mam na siedzenie przd kompem.
Nie sprawdzałam co się dzieje na forum.
Moja relacja z porodu:
Jestem zadowolona ze szpital w którym rodziłam. W terminie zgłosiłam się na izbę przyjęć gdzie zostałm zbadana i lekarz stwierdził, że to jest dobra pora na rozwiązanie ciąży.
Na cesarkę czekałam do 15:45 bo nie było wolnych łóżek na oddziale. Wstanie z łóżka to był wyczyn. Ze szpitala wyszłyśmy w poniedziałek.
Moja córcia ma na imię Ewa Oliwia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879079 przez Kasiasia
Witajcie mamusie
Jeśli miałybyście chwilkę i ochotę proszę wypełnijcie tą anonimową ankietę do mojej pracy dyplomowej www.ankietka.pl/ankieta/147462/wiedza-logo.html
Z góry dziękuje
Czerwcówka 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883572 przez tolad662
Dziewczyny dostalam laktator o ktorym Wam mówiłam, używam go od poniedziałku więc mogę już co nieco napisać.
Super! Dobrze ssie jak dla mnie, regulowałam ssanie (tak, jest taka opcja!) i teraz laktator sam wie co i jak, podłączam i tyle :) Ma opcje stymulacji brodawki zanim przejdzie do aktywnego ssania ale ta opcja przydaje mi sie tylko rano, kiedy muszę ściągnąć pokarm po całej nocy. Wygląda zajebiście :D a ja wzrokowiec jesli chodzi o wszelakie produkty także spoko! :P W koncu nie muszę męczyć się z pompką od ręcznego! Ale ale, tu taka opcja też jest. Wystarczy podpiąć kilka rzeczy i jest ręczna wersja, równiez niczego sobie! Pomyślałam o tej opcji jak byśmy wyszli na dwór na polanke kiedyś a musiała bym ściągać, póki co unikam takich sytuacji ale kto wie. Elektryk ma zasilanie kablem i wejscie na baterie ale na dwór lepszy ręczny, cichszy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl