BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #894836 przez meniado
Agnilla ale masz śliczny brzuszek - żadnego rozstępu - zazdroszczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894840 przez tosienka
witajcie, ja dzisiaj oczywiście pobudka o 7;10 wyszykować córcie do przedszkola musiałam, ale tatko ją dzisiaj zawiózł :laugh: więc mogłam pospać jeszcze troszkę. na dodatek jak się obudziłam taki straszny ból gardła miałam :(
Ggabii ja też miałam infekcje i wylądowałam w szpitalu, taki ból był, że szok, podawali mi tabletki chyba 3x7 szt, to się nałykałam :laugh: ale przeszło,

dziewczyny a czy u was też to funkcjonuje że przyjeżdża do was położna 1 w tygodniu na wizyte? bo u mnie tak jest dosyć że mam wizyte u gin, co 2 tygodnie to jeszcze położna mnie odwiedza,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894841 przez misiana
Hej ;*
Maelduję się 2 in 1 :)

Ggabii Jak dobrze,że wizyta przebiegła szybko i pomyslnie :)

Elmirka tez uwazam, ze swiezutkie mamusie powinny pochwialić nam się swoimi kącikami, pokoikami i ciuszkami :) Bradzo lubie oglądać fotki a szczegolnie dziecięcychc akcesoriów :) maireczka taka slodziutka i ta małpka ahh :)

malgorzatawalak to nie mowione ze po odstawieniu lekow podtrzymujących akcja moze sie zaraz po zakonczeniu zacząć :) Ja bralam luteine od 28 tc do 35 tc, takze 3 tyg juz nie biore a maly jak nie chce wyjsc tak nie chce:) oliwki po kapieli nie kupowałam też, bo mam płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt natłuszczający.

Gabi28 Ja tez nie kupiłam zasyoki, mam sudocrem, linomag z tlenkiem cynku i bepanthen.

Agnilla sliczny brzuszek ;) pozazdrościć zera rozstepow ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894844 przez meniado
Tosia łącze się z Tobą w bólu bo ja tez chora - zapalenia uszów i okropny kaszel przez to kilka nocy miałam nieprzespanych, u mnie nie ma położnej przed porodem dopiero po, ale pamiętam że któraś mamusia pisała że przyjeżdża do niej położna - na szczęście bo miała problem ze szkołą rodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894846 przez dariak
Witam :)
Agnilla ja akurat tak słyszałam, ale też zależy na jakie położne się trafi, moje znajome, które rodziły w stg w większości dobrze tego nie wspominają, no ale jak to mówią każdy poród jest inny, więc nie chcę też ani siebie ani Ciebie negatywnie nastawiać :) bo uważam, że bardzo dużo zależy od naszego podejścia :) a no i piękny brzuszek :)

A co do jedzenia podczas karmienia to zgadzam się z Wami, trzeba spróbować, a jeśli maluch źle zareaguje to zawsze można dany produkt odstawić, a nie od razu wszystko ograniczać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894847 przez elmirka_20
Wciąż nie wiem, co zrobic z tym dentystą.... Jeszcze co jakiś czas pokasłuję :/.... No zobaczymy....

Oliwki też nie kupowałam. Też znam te opinie, że raczej szkodzą niż pomagają a mam Oilatum emulsję do mycia ciałka i głowki 2w1 i jest natłuszczająca także nic więcej uzywac nie będę. Poza tym nie wyobrażam sobie tak wysmarowac maleństwo oliwką, by wszystkie ciuszki i pościel potem był tłuste ;/ ...

Agni, zgadzam się z Meniado - śliczny brzuszek ! :) I to na koniec ciąży! :) No no ;)

Meniado, to ciekawe czy mi czegoś nie wymyślą jak trafie do porodu bo pokasłuję co jakiś czas... Hm... Nawet nie chcę się tym martwić....
Mam nadzieję, że ju szybko poczujesz sie lepiej i będziesz moga korzystać ze świeżego powietrza i odetchniesz z ulgą ;)

Tosienka, do mnie przyjeżdża położna środowiskowa z przychodni. Co prawda takich spotkań miałam zaledwie dwa, bo po prostu więcej nie było mi potrzebnych a teraz czekam, aż pani położna wyzdrowieje, bo też złapała zapalenie gardła. Można z NFZ korzystać z takich spotkań, przysługują teraz 1 w tygodniu, tylko kwestia tego, czy masz o czym rozmawiać i o co pytać ;) Mi starczyły na razie te dwa spotkania, nie wiem czy trzecie nie będzie już po porodzie, bo co potrzebowałam więcej to już sie dowiedziałam w szkole rodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894851 przez Cania
u dentysty bylam w ciąży 2 razy, raz na przeglądzie a drugi raz wymienić plombę. A że wszystko co tam mam do zrobienia nie jest pilne, to reszte zostawiłam sobie na później :)

jakos się z tego szpitala dowloklam do domu. Nie dość ze się już po prostu tocze, to jeszcze mnie kluje w kroczu i stawiam maly kroczek za kroczkiem. Z tygodnia na tydzień coraz gorzej heh... ale już bliżej jak dalej! :)

meniado nie wiem czy na uniweryteckim w krakowie maja taki jakiś specjalny oddzial, ale tu niemal caly budynek jest ginekologii i poloznictwa, wiec jeśli gdziekolwiek mieliby przyjmować, to pewnie wlasnie tu :)
i co do sudocremu to na mojej szkole rodzenia była ta sama opinia: sudocrem do pupy owszem, ale jak już odparzy. A do pielęgnacji codziennej cos innego.
Meniado zebys wiedziała ze uparciuch z niej straszny! mowi się ze dziecko wiele z charakteru przejmuje od chrzestnych, wiec jeśli będzie miała charakter jak moja siostra, to przewalone :D :P :) Będzie bardzo bardzo uparta.

Agni sliczny masz ten brzuszek :) Bardzo ladny :)

tosienka jak gadałam z polozna to zaproponowala ze możemy się pospotykac przed porodem jeśli chce, ale ja uczeszczalam z zajęciach szkoły rodzenia wiec jej powiedziałam, ze na chwile obecna nie ma sensu chyba. Zdecydowanie powtorka przyda mi się jak już mala będzie na swiecie :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894860 przez tolad662
Cześć dziewczyny :)
Przede wszystkim powodzenia i życzę szybkich porodów! :)

Jeśli jeszcze kompletujecie wyprawkę to mam do sprzedania ciuszki chłopięce. Mój szkrab urodził się spory i nie ma jeszcze pelnych 3 miesięcy ale ja już sprzedaje ciuszki z rozmiaru 62/68. Może były byście chętne? Zwłaszcza jeśli któraś jest z Warszawy.
oto link do przykładowego ogłoszenia:
olx.pl/oferta/pajac-dresowy-CID88-ID6g281.html

Pozdrawiam, kwietniówka 2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894867 przez gabi28
No zdjęcia zrobiłam już wam wklejam :)








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894872 przez malgorzatawalak
Misiana wiem ze akcja wcale nie musi sie zaczac po odstawieniu lekow choc wolalabym pochodzic jeszcze tydzien dwa i rodzic :)
Gabi ale slicznosci :) tez bym takie chciala ...
Podziękowania: gabi28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894873 przez tosienka
Cania u mnie jest to obowiązkowe, właśnie odjechała ode mnie położna, zawsze sprawdza mi ciśnienie, tętno maluszka i mój puls, oczywiście był za wysoki, :laugh: a to nasze wczorajsze zakupy z córką, pierwsza zabawka Igorka




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894876 przez Ali
Witam i ja w dwupaku!:)
Gabi28 ale cudowne te ciuszki! A leżaczek aż zazdrość bierze ;) i koszulka Future Big League zabieram hehe :) Naprawdę fajny prezent :)
Co do dentysty to ja się nie boję wogóle chodzić, ale może dlatego, że nie miałam nigdy problemów z zębami, raz na pół roku kontrolne wizyty z uśmiechem na ustach. Ale teraz czuję, jak bardzo ciąża osłabiła moje ząbki, szczególnie szyjki, bo strasznie mi dziąsła krwawią :/ także po urodzeniu maluszka muszę się wybrać, czy oby tam się coś nie porobiło. Na odwagę powiem Wam dziewczyny, że miałam wyrywaną ósemkę chirurgicznie, nacinali mi dziąsło i wygrzebywali zęba, bo nie było dla niego miejsca w mojej już ciasnej szczęce, korzeń był jeszcze zakrzywiony, a nic nie bolało ;) chociaż jak mija znieczulenie to różnie jest ;) ale generalnie ja dentysty się nie boję :)
Ja już po spacerku :) a teraz wcinam drożdżóweczkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894877 przez malgorzatawalak
Tosienka sliczne zakupy :) malemu napewno beda sie podobac :laugh: a lozeczko super :)
Jesli chodzi o polozna to moja ma gabinet obok mojego lakarza i za kazdym razem jak jestem na wizycie to musze wejsc do jej gabinetu i wtedy mam mierzony tetno dziecka, cisnienie i wage :) wtedy tez czasem siadamy i rozmawiamy na interesujace mnie tematy...moja polozna pracuje w szpitalu w ktorym bede rodzic wiec moge pytac o to co mnie interesuje odnosnie porodu i szpitala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894878 przez ggabii
Hejka :)

Ja już po wizycie na mieście, oddałam wymaz GBS do laboratorium. byłam też w aptece - kupiłam ten proszek na infekcję. Drogie to cholerstwo.... Zaraz przygotuję miksturę i chlup w dziub :D

Gabi przecudny ten leżaczek ach.....A ubranek zatrzęsienie :)

Agni brzuszek wzorowy :)

Kurcze w międzyczasie jak już pisałam tego posta to teściowa dzwoniła i już panikuje że antybiotyk dostałam i żebym się zastanowiła czy go w ogóle brać bo przecież są ziółka a Tobiaszek może to źle znieść..... Ech

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894880 przez meniado
Gabi ale super te prezenty - babcia się postarała - szczególnie ten leżaczek :)

ggabii zrobisz jak uważasz ale myślę że Twój lekarz wie co robi a zioła nie zawsze pomagają a jednorazowy antybiotyk nie powinien zaszkodzić bardziej niż notoryczna infekcja. Zanim zażyjesz to przeczytaj ulotkę bo z tego co pamiętam to powinno się go zażyć na noc.

Ali zazdroszczę tak zdrowych zębów - podobno na zębach najbardziej odbija się karmienie

Tosia zabawka i buciki piękne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl