BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #895520 przez magduska
ali moj synus tez drobniutki,ostatnio mial 2500g,teraz pewnie bedzie wazyl tyle co twoj,ale to malo wazne dla mnie :P najwazniejsze,zeby byl zdrowy i porod przebiegl bez komplikacji ;)

rewelka pokoik piekny malutkiej ;) ;) u mnie nawet nic nie zrobione,bo jeszcze konczy sie ostatni remont w salonie i dopiero sprzatanie w domku, mam nadzieje,ze zdarze z wszystkim

kinia synus piekny :) :) :) tylko wycalowac

ja wlasnie kupilam te smoczki I love mum i I love dad :P zeby bylo sprawiedliwie hehe

dziewczyny, nie wiem w koncu czy zamowic laktator reczny na allegro czy cos innego polecacie, bo tyle tego jest,ze zglupialam :ohmy: tak samo z podgrzewaczem-narazie mam pozyczony,ale mysle nad swoim i nie wiem tez z jakiej firmy :unsure: :unsure: cos doradzicie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895524 przez magduska
ali moj synus tez drobniutki,ostatnio mial 2500g,teraz pewnie bedzie wazyl tyle co twoj,ale to malo wazne dla mnie :P najwazniejsze,zeby byl zdrowy i porod przebiegl bez komplikacji ;)

rewelka pokoik piekny malutkiej ;) ;) u mnie nawet nic nie zrobione,bo jeszcze konczy sie ostatni remont w salonie i dopiero sprzatanie w domku, mam nadzieje,ze zdarze z wszystkim

kinia synus piekny :) :) :) tylko wycalowac

ja wlasnie kupilam te smoczki I love mum i I love dad :P zeby bylo sprawiedliwie hehe

dziewczyny, nie wiem w koncu czy zamowic laktator reczny na allegro czy cos innego polecacie, bo tyle tego jest,ze zglupialam :ohmy: tak samo z podgrzewaczem-narazie mam pozyczony,ale mysle nad swoim i nie wiem tez z jakiej firmy :unsure: :unsure: cos doradzicie
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895526 przez meniado
o tym głaskaniu brzucha tez słyszałam ale też słyszałam że bardziej działa właśnie masowanie i szczypanie brodawek i sutków - także która chce rodzić to zatrudniać swoich facetów :)

Ali dobrze że wszystko w porządku - faktycznie nie za duży maluszek ale to dobrze :) moja to 3 tygodnie temu podobno tyle ważyła więc nie chce myśleć ile teraz waży :laugh: ale to pewnie dlatego że miałam wysoki cukier a to wpływa na wagę dziecka.
Helenka jak przez 3 ostatnie dni strasznie łobuzowała w brzuszku to dziś znowu bardzo spokojna.

martyska no to fajnie masz że razem z siostra będziecie mieć maleństwa praktycznie w jednym czasie

rewelka dobrze mieć łóżeczko na każdym poziomie - a elektroniczna niania szczególnie z video to super sprawa
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895527 przez marta0488
Ewa gratuluje maleństwa na świecie. Rzeczywiście przystojniak z tego Twojego Olka:)
Czekamy na relacje z porodu jak znajdziesz chwilę ;)
Ciekawe co tam u Marzeny i jej córeczki?
Rewelka pokoik śliczny. My na razie tylko mamy kącik dla Małej, a pokój będzie miała dopiero w późniejszym czasie bo nie daliśmy rady teraz.
Zmykam zrobić tortille na kolacje, licze ze to moze ostatnie dni objadania więc trzeba korzystac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895531 przez Ali
Martyska u mnie jest jeszcze zabawniej. Moja siostra też jest w ciąży i termin z okresu miała dzień po mnie ;) teraz ma mieć cc 9 lipca, a ja czekam, aż się mój maluch zdecyduje. Śmiesznie by było jakby akurat w ten sam dzień ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895535 przez rewelka1312
magduska ja kupilam laktator reczny z aventu na poczatek,bo chce karmic moim mlekiem ale z butelki i jak bede miala pokarm i dobrze bedzie mi to szlo to zainwestuje w elektryczny, bo narazie to nie wiem czy wogole bedzie pokarm a to wydatek z rzedu od 300 zł wiec narazie sobie darujemy, chyba ze naprawde bede chciala dalej karmic itp to napewno kupie elektryczny ponoc bardzo ulatwia sprawe .
co do smoczków to ja mam tez ten nuka i love you mum dostalam w gratisowej paczce i mam tez smoczek z aventu od 0m , patrzylam ceny zeby pozniej dokupywac to sa podobne wiec chyba bede uczyc do tego aventu, zreszta nie wiadomo jaki bedzie mala chciala ciagnac, moja mama mowila ze my wsyztskie z moimi siostrami tylko z nuka pilysmy i mialysmy smoki.
Ja narazie na start mam 1 butelke 125 cm aventu ta antykolkowa z jednym smoczkiem do butelki i 2 tez z aventu ale z tych starszych modeli byly z laktatorem w zestawie to te zostawie na przechowywanie pokarmu i nie wiem wlansie czy dokupywac jescze jeden smoczek do butelki bo nie wiem czy mala bedzie chciala z niej jesc:( a jak np urodze w niedziele albo po poludniu i bede miala ja karmic na noc i nie dokupie smoczka to co bede musiala co 3 godziny w nocy schodzic do kuchni i wyparzac jeden smoczek przed kazdym karmieniem? wlasnie to mnie urtuje jak sobie z tym poradzic:) bo niestety w mojej miejscowosci nie ma apteki calodobowej ani zadnego punktu zebym mogla to dokupic w niedziele lub po 18tej:((
Meniado no wlasnie mamy duzy dom i mi sie tez jakos nie usmiecha latac z co chwile z gory na dol wiec MOJ P wpadl na pomysl ze poprostu mamy tyle miejsca to mala wszedzie bedzie miala swoje miejsce tak jak i my hehe a w salonie akurat mamy fajny zakatek gdzie papuga dostanie eksmijse w inny kat a tam bedzie dobrze pasowalo turystyczne lozeczko i dla mnie bedzie wygodniej bo jak mala podrosnie to wsadze ja w lozeczko bedzie tam sie bawic a ja jak bede gotowac obiad czy sprzatac to bede miala ja ciagle na oku :)
a z ta niania to czy goscie beda a mala bedzie juz spala czy bede na ogrodzie to zawsze tez bedzie na oku tylko narazie czekamy na promocje bo troche za drogie sa, ostatnio rzucili w super cenie jak za pol darmo to oczywiscie mowilam ze trzeba bylo z rana jechac bo w sklepie mowili ze rzucili sie tak ludzie na to i ja sie wcale nie dziwie. bo u nasz koszta to sa ok 100e, mozna znalezc gdzieniegdzie w promocji za 70e ateraz byly po 30e ale juz sie nie zalapalismy:( wiec poczekamy mzoe cos sie jescze trafi

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895540 przez Cania
Ali pamiętaj ze jesteśmy na porodówce umówione :D nie wiem na kiedy, ale jesteśmy :P :) :D

magduska kupiłam reczny laktator BabyOno. Na tyle co zamierzam sciagc pokarmu to mysle ze reczny mi wystarczy :) Chyba ze się okaze, ze jednak nie, to dopiero będę wtedy myslec, co z tym fantem :)

a co do niani to ja mam dosyć prosta, bez wideo, bezprzewodowa, tez z BabyOno. Testowalam zasieg i na otwartej przestrzeni i w zamkniętych pomieszczeniach i nie było zadnych zakłócen :) Te wersje z wideo wydawaly nam się albo za drogie, albo były jakies firmy którym niebardzo ufaliśmy. Znajomi kupili taka za ponad 700zl, fajnie się srawdza, ale dla mnie to za dużo.

Ma ktoś może jakies wieści od Margo? Tez się już chwile nie odzywala, ciekawa jestem jak tam Marcelek, czy już ich puścili do domu czy jeszcze nie. Chyba za 2 dni przypada ich planowany termin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895542 przez martyska
Hehe no to faktycznie Ali fajnie wam się złożyło teraz tylko czekać który pierwszy maluszek będzie :silly:

Co do laktatora to ja kupuje z firmy Lovi bo butelki też mam takie i również ręczny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895543 przez Ali
Oczywiście Cania że jesteśmy umówione! Problem w tym, że chyba będziesz musiała na mnie zaczekać, bo mój leniuszek odwołał całe zamieszanie ;)
Martyska robimy wyścigi ;) do tej pory wszyscy obstawiali, że to ja będę pierwsza, ale teraz mój mały przyhamował, więc się okaże ;)
Ja mam laktator ręczny z Tommee Tippee jak zresztą wszystkie butelki. Okaże się czy zrobię z niego użytek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895544 przez Cania
Ali taki maly niezdecydowany? Najpierw chce do mamusi a potem postanowil wziąć sobie do serca prosby i nie wychodzić :D :) No zobaczymy jak to się nam poukłada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895593 przez Agnilla
Laski, pamietajcie ze najpozniej w poniedzialek edytuje tabelke, a potem znikam ;) Wiec sie sprezajcie jak chcecie :)
co do laktatorow, to mam tommee tippee i aventu, wyprobowalam tommee dobrze ssal, wiec go pakuje do torby ;)
czytalam, ze pisalyscie o glaskaniu brzucha, ja tego nawet nie kontroluje, a jak sobie wywolam skurcze to bede mogla miec pretensje tylko do siebie :P ale to prawda, nawet na oddziale jak lezalam w marcu to ordynator zabranial kobietom w 38tc masowania brzucha
Pola wczoraj miala taki aktywny dzien, dzis grzeczna, czaaaasem cos sie ruszy, ide na lozko, pewnie za godz sie obudzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895622 przez margollka
hej dziewczyny tak tylko wpadlam do was poinformowac ze mamy sie dobrze z Marcelkiem i byc moze juz w ta sobote wypuszcza go do domu wiec trzymajcie kciuki. tak by sie pieknie zlozylo ze zabralibysmy go do domu w tym samym dniu na ktory mialam wyznaczony termin porodu :) dzis i jutro jestesmy z nim dzien i noc w szpitalu, karmie go na zadanie i w sobote go zwaza. Jezeli bedzie mial dobry przyrost wagi to wypis :) to bedzie najszczesliwszy dzien w naszym zyciu!!!

Nawet nie ma mowy zeby nadrobila to co tu napisalyscie przez ten caly czas... mam nadzieje ze wszystkie macie sie dobrze i zycze szybkich porodow i zeby dzieciaczki urodzily sie zdrowe!!!

[/url]
Podziękowania: wiolcia1004, elmirka_20, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895623 przez Cania
ja masuje brzuch i glaskam jak moge :D a Julka na wieczor dala czadu, z mezem patrzylismy tylko jak tancuje na lewo i prawo, sceny rodem z filmu obcy :P :) tak sie pchala :) pokazala co umie heh. Ma krzepe dziewczyna :)

I wywolalam nasza Margolke :) Ciesze sie ze z Wami wszystko dobrze :) Trzymamy kciuki zebyscie juz mogli zabrac Marcelka do domu! juz sie dosyc nasiedzieliscie w szpitalu.

ogladam meczyk, moze dotrwam do konca :) Ale juz teraz zycze Wam dobrej, przespanej nocy :)
Dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895636 przez agnieszka89
"Wierzysz w życie po porodzie"
W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się
drugiego:
- Wierzysz w życie po porodzie?
- Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to
tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem.
- Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało
wyglądać?
- No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać,
a jeść buzią....
- No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział
żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina.
- No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę, a ona się będzie o nas
troszczyć.
- Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle
jest?
- No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez
niej by nas nie było.
- Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem, czyli jej nie
ma...
- No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak
śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja myślę, że
prawdziwe życie zaczyna się później...
Podziękowania: elmirka_20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895637 przez agnieszka89
Sorrki dziewczyny ze zaśmiecam ale musialam to wstawić jak tylko przeczytałam Nawet mężowi mowilam ze to wyjasnia czemu te nasze dzieciaki sie nie spieszą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl