BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #904376 przez aggi
Wiki mnie też już ta końcówka dołuje i męczy :pinch: mi też się jeść nie chce totalnie + nie mam nawet miejsca już w moich flaczkach :(

honka no życzę Ci żeby jeszcze mały trochę posiedział w brzuszku bo maleńki jest jeszcze :) choć nie ukrywam że trochę zazdroszczę że cokolwiek zaczęło się dziać u Ciebie, bo u mnie NIC kompletnie ....... :unsure:

asienka ! Ja wiedziałam, czułam że coś musi być na rzeczy ! GRATULUJĘ synka kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: napisz później coś o samym porodzie, czy byłaś w tym Mikołowie, co i jak - no wiesz mamy MILION pytań :D no i pokaż nam ciotkom dumnym Kacperka :D BUZIAKI dla Was trzymajcie się :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: o widzę że napisałaś :) Zazdroszczę szybkiego porodu! kurcze śliczny ten Wasz maluch :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i cudowne wieści co do kg - serio napawają optymizmem :P a jak połóg? jest strasznie? możesz coś opowiedzieć ?? na mleko spróbuj herbatek na laktacje.

dziulka o jejciu nasza dzielna Zuzinka przekracza kolejne poziomy :) SUPER oby tak dalej, niedługo będzie we własnym łóżeczku spała :kiss: :kiss: :kiss:

Inna mam to samo.. ciągle się zastanawiam ILE jeszcze...........

midnight biedna współczuję przygód z drapaniem :( i tyle na lekarza czekać.... szok :pinch:

missyy u mnie ta sama pogoda :blink: ładne TSH masz :kiss:

MAniula no prawie 6kg to niezły klocek :blink: :blink: :blink: odpoczywaj dużo :kiss:

Ann masz rację nawet trzech by się mogło urodzić chłopców teraz bo mamy już 4 dziewczynki i Kacperka :D

natalia u mnie ok 30 stopni w domu jest.. tragedia jakaś nie wiem jak dziecko by wytrzymało w takiej temp....... :S :S

Jasminek niestety takie upały to tylko infekcjom sprzyjają :( ja za to mam jakieś upławy dziwne ale nie swędzi i nie piecze więc póki co nic z tym nie robię... a mój mąż urodził się jako 5kg dziecko też sn... nie umiem sobie wyobrazić takiego porodu :blink:

Gąska no to trzymam kciuki za wizytę !

Ummi Ty żyjesz ?! Jak dawno Cię nie było szok :woohoo: co u Ciebie???


No nadrobiłam to mogę iść leżakować. Nogi spuchnięte, wszystkie wnętrzności mnie bolą :<
Udanego popołudnia Wam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904391 przez MAniula
Asienka ja jestem tą nie doświadczoną i nie wiem jakich nakładek używasz, ale położna mówiła, że dobre są z awenta, nie profilowane rozmiar środkowy. Te profilowane mają to do siebie, że się zasysaja i robi się podcisnienie i mleczko moze nie leciec. A na brak, czy nie wiem jak to nazwac zassane sutki pokazala prosta metode: strzykawka duza, obciac to denko i zassac brodawke, podobno pomaga.... :) tyle od teoretyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904415 przez katsi87
Kochane
Dziekuje ze sledzicie nasze losy, dzis udalo mi sie nadrobic co napisalyscie
Gratulacje ASIENKA!!! Wiedziałam hehe ze bedziesz nastepna;p
Synio elegancki;p i ten uśmiech;p
Dziulka: sto lat:*** Zuzinka piękna, też chce zeby moje tak rosły:))))))))

Kochane Ja jutro napisze co u nas, ale dziekuje Wam, za same mile slowa, jestescie kochane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904449 przez asienka87
Ann dziękuje za podpowiedź :) dziś jadł 2 razy z butli, ale dużo piłam, mleko się nagromadziło i teraz ładnie ssał pierś i śpi :) czytalam tez , ze jeżeli dziecko krótko ssie pierś , to znaczy ze chcialo sie tylko napoić.. pewnie coś w tym jest bo dzis strasznie gorąco ..;/ nie poddaje sie :)

Inna wpadne w takim razie na lipcówki :)

Jasminek trafiłam na calkiem przypadkową . ale cudowna kobieta ! bardzo mi pomogła, podtrzymywala na duchu, mówiła , ze pięknie prze. pięknie oddycham, itp, a momentami wcale tak pięknie nie bylo:P ale podbudowywala mnie i starałam sie jeszcze lepiej :) ogólnie mialam do czynienia z kilkoma położnymi na porodówce i wszystkie wydawały sie sympatyczne:) na położnictwie, gdzie leżysz po porodzie, też super,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ogólne wrażenia bardzo pozytywne :) a miałam do czynienia chyba z wszystkimi zmianami, bo byłam tam tydzień :)

Aggi Jeżeli chodzi o sam poród, to , jak pisałam , bolało, jak to poród, ale do przeżycia :) jak juz mały jest przy Tobie , to o tym nie myslisz :) dziś moge stwierdzić, że moglabym rodzić jeszcze raz dla takiego Skarba :) ja dodatkowo miałam skurcze brzuszno- krzyżowe, a własnie te z kregosłupa sa najgorsze... dlatego dla mnie parte były lepsze :)
co do połogu, to o dziwo czuje sie świetnie :) pierwszy dzień był troche cieżki, bo ciezko bylo usiaść , czy zejść z łózka.. potem już było duzo lepiej, a np teraz juz wogóle nic nie czuje :) moge wszystko robić :)

Maniula próbowalam strzykawką w szpitalu, wychodzi, ale taka malutka, że on nawet nie chciał sie bawić w zaciąganie :P nakładki mam chyba z conpola.. zobaczymy jak pójdzie w najblizszych dniach.. i najwyzej spróbuje tych z avent :)

Katsi dziekuje i ja gratuluje potrójnie :) :kiss: :kiss:



Ummi również dziękuje :) walcze z nim , aż w koncu łapie pierś :) wierze , ze z dnia na dzień będzie lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904454 przez ann-sunshine
Katsi domyslamy sie ze masz teraz urwanie glowy i cierpliwie czekamy na dobre wiesci od was.

Asia na pewno z dnia na dzien bedzie coraz lepiej. A w razie kryzysu masz pewnie poradnie laktacji do ktorej mozna zadzwonic.

Ummi pewnie nas czyta z ukrycia tylko sie nie ujawnia :silly:

Matko jaki ciezki dzien dzis byl. Kostki mam jak baniaczki :unsure:

Maniula trzymam kciuki zeby Ewcia grzecznie głową w dół była. Fb pewnie ruszy jak sie posypia dzieciaczki i jak sie przyzwyczaimy. Koniec remontu po malowaniu kuchni i sprzataniu?

Aggi tez mam od dwoch dni ten sam problem :-(. Ciesze sie ze masz pozytywne nastawienie po odwiedzinach na porodowce.

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904470 przez MAniula
Ann tak, po sprzątaniu to już koniec remontu;) kuchnia się prawie nie liczy bo to już kosmetyka:) oby ten remont starczył na długo bo moja ciąża była zdeterminowana remontem, a miało być odwrotnie :woohoo:

Potem jeszcze kwestia mebli, skręcenia tych co kupiliśmy, zdecydowania się na szafy ale to już powoli do przodu :)

Miłej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904486 przez marsi
CZeść mamuśki :kiss: my już na nóżkach, z reguły pobudka o 6-7 a dzisiaj niespodzianka o 5. Mąż do pracy a ja zasiadłam do śniadanka i kawusi :)
Jeśli chodzi o poród to u nas cisza. Nie licząc dzisiejszego dnia, do terminu zostało 11dni. Boże jak ten czas szybko leci :) Dzisiaj chyba już ostatnia wizyta u lekarza i pierwsze KTG. Szkoda tylko, że mój gin. jest na urlopie. Ale zadbał o zastępstwo, niby fajna młoda babka z mojej porodówki, więc luzik. Proszę trzymać kciuki o 16, za wieści typu miękka, rozpulchniona, mały szykuje się na świat hehe :cheer:
Weekend minął nam słonecznie - leniuchowo. Sobotę spędziliśmy na działce na opalaniu się i grillowaniu. Ale się objadłam, a co tam, to już na zakończenie ciąży hehe :)A wczoraj obiadek u rodziców i balkonowe chłodzenie. U mnie to tyle, a teraz poczytam sobie co u was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904488 przez nataliaa87
Dzień dobry :)

Melduję się oczywiście 2w1 :D
Ooo widzę, że tak mało tu przez weekend się nie działo:) Jest co czytać:)
Ja nawet nie wiem, kiedy te 2 dni minęły.. Wczoraj jakiś taki dzień był zalatany (trochę się nachodziłam po ikei i innych sklepach, a po południu mieliśmy gości, którzy zebrali się dopiero o 22). Miałam już dość.
W sobotę myślałam, że może coś się zacznie bać, bo dostałam silniejszych bóli i 3 razy mnie pognało do toalety. Przeszło jednak i wczoraj mimo tego, że się nachodziłam - zupełna cisza.
Dobra, w oczekiwaniu na śniadanie (jakoś dziwnie padam z głodu) poczytam co u Was..:)

Marsi jesteśmy na identycznym etapie, więc mocno będę trzymać kciuki za dobre wieści z wizyty, a jutro będę prosić o kciuki za mnie :D

Maniula daj znać jak po wizycie. Nawet gdyby mała się nie odwróciła, to pamiętaj, że mój w 36 tyg, też był jeszcze główką do góry, a odwrócił się dopiero w 37. Także wszystko jest możliwe.

Katsi rozumiemy i czekamy na wieści o dziewczynkach:)

Asienka ja w temacie karmienia nic nie pomogę. Co najwyżej niedługo będę Ciebie prosić o rady :) Dobrze, że już się tak dobrze czujesz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904489 przez marsi
ann gratuluje ujemnego wyniku. Mój mąż też ma teraz kiepsko w pracy, wakacje to dla niego czas największych zleceń i pracy po 12 godzin :( Ale po porodzie zaklepał sobie 2 tygodnie tacierzyńskiego, przynajmniej to się mu udało ufff

midnight współczuje swędzenia :( mam nadzieje że już mniej doskwiera i wapno pomaga. Słyszałam też że oprócz samego picia, pomaga smarowanie miejsc swędzących wapnem rozpuszczonym w wodzie.

aggi widzę, że nie tylko u mnie cisza. Pociesza mnie fakt, że w położnictwie nie da się wszystkiego przewidzieć, także nie wiadomo co i kiedy :laugh: plan z kołderką i obrusikiem super. Nie powtarzalna pościel :) u nas też małe przerabianie w weekend. Mały ma białe łóżeczko i szafę, więc trzeba było pomalować szafkę nocna na biało, by pasowała hehe :cheer: co do rozstepów, to liczyłam się z nimi. Na biuście pojawiły się dość szybko, ale na brzuchu raptem na kilka dni temu, na początku 39tygodnia :( każdy mnie pocieszał, że jak jeszcze nie ma to już nie będzie a tu dupa. Trudno,w końcu nie mam już 16lat i nie będe pokazywac brzucha hehe :) nie są też aż tak bardzo widoczne. Mąż mówi, że i tak jestem i będe pięna :P

wiki jak wizyta u wróżki, ja bym się nie odważyła pójść. Antoś zawsze jak jedziemy autem daje ostro popalić, coś musi być z tą jazdą autami. Ale jest to oznaka radości albo wręcz oburzenia ;)

inna trzymam kciuki za wyniki. Ładny zakup :) słyszałam ostatnio, że jak kobieta za bardzo myśli i czeka na poród tom z reguły opóźnia się w czasie. Więc może poddaj się szaleństwom męża, przynajmniej w stopniu znośnym dla ciebie :) Ja staram się nie myśleć o tym czy to już, bo bym ogłupiała chyba. Napewno ten czas nadejdzie ;)

honka ty ładnie odpoczywaj leż i pachnij :) dobrze że zdajesz sobie z tego sama sprawę :)

asienka gratuluje z całego serduszka, jak na miesiąc szybciej to mały dość ładnie z wymiarami wypadł :) Ślicznusi jest, aż się wzruszyłam. Ostatnio tak mam jak zobaczę jakieś maleństwo to od razu płaczę i przepełnia mnie ogromna radość :) Co to będzie jak zobaczę swojego Antośka, to chyba nie będe mogła przestać wyć heheh :)

dziulka gratulujemy Zuzi z całego serduszka no i życzymy już kolejnego szybkiego awansu. Jak dziewczyna będzie tak szybka i ambitna w przyszłości to będzie miała cały świat u stóp ;) a co tam Zuziu ciocia ci tego życzy :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904491 przez marsi
natalia dziękuje, ja już zaciskam kciuki za ciebie. Powiem ci że na najbliższe dni zapowiadają lekkie ochłodzenie, więc będzie troszeczkę znośniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904492 przez midnight
Witajcie poniedziałkowo :)

Katsi- czekamy niecierpliwie na wieści o maluszkach, ale napisałabyś też jak Ty się czujesz :)
asienka - walcz dzielnie, na pewno z dnia na dzień będzie coraz lepiej - a co do pokarmu, to przez pierwsze 5-10 minut jest rzadki i dzieciaczki właśnie traktują go jak picie, dopiero potem gęstnieje, więc jak jest tak gorąco to nie ma się co dziwić, że chce pić . :)

marsi - mi się w pierwszej ciąży rozstępy zrobiły dzień przed cesarką, i nie jakieś małe kreseczki, tylko "płomienie" grubości palca na całym dole brzucha... przez całą ciążę nie miałam ani jednego. Dość długo zajęło mi pogodzenie się z tym stanem, ale te "dziecięce kreseczki" czy "tygrysie paski" stały się częścią mnie :) teraz kilka się przedłużyło, ale nie robi mi to już różnicy :)

A ja umieram chyba - wcale nie jest lepiej, jest gorzej :( Wysypka coraz większa, a piecze i swędzi jak cholera, do tego jest jej coraz więcej. wapno nie pomaga ani trochę, już moczę się w krochmalu, smaruję panthenolem, chodzę pod zimny prysznic co parę minut i nic. Wczoraj miałam już takiego doła, że wybuchałam płaczem co chwila. :( Zaraz jadę do szpitala na KTG, a potem spróbuję do szpitala dermatologicznego uderzyć, bo nie dam rady i chyba powieszę się na suchej gałęzi. Wczoraj siedziałam cały dzień w domu, dzięki bogu padało, ale jak wyszłam do sklepu osiedlowego wieczorem to wszyscy się na mnie gapili jak na trędowatą :sick: w dodatku nie jestem w stanie zlokalizować przyczyny tego stanu - nie zmieniałam proszku ani kosmetyków, w czwartek jadłam tylko sorbet malinowy grycana (wcześniej go nie jadłam). ale jeśli to byłoby od jedzenia, to zaczęłoby przechodzić... a jest gorzej :( trzymajcie kciuki, żeby mi coś wymyślili, bo jestem na granicy obłędu. Już bym chciała urodzić, to chociaż sterydami mogłabym się wysmarować... :/

Mam dość - wiecznie coś :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904497 przez dziulka
Hallo :)

U nas ciąg dalszy remontu. Jesteśmy już coraz bliżej końca. Dziś Tomek poskręca do końca meble, jutro elektryk podłaczy nam nowe prądy, posprzątamy i gotowe. Oczywiście zostaną nam jeszcze do zrobienia zakupy bo w tej kwestii się nic nie zmieniło, nadal nic nie mamy :) wózek ma być w tym tygodniu. Wybraliśmy Tako sportime czarno-czerwony


Zdjęcia pokoiku wyśle Wam jak już go do końca urządzimy :)

A teraz wrzucam Wam filmik Zuzi z kąpieli :) Po kąpieli pokazała jak głosno potrafi się wkurzyć :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904498 przez nataliaa87
midnight bardzo dobrze, że zdecydowałaś się pojechać do tego szpitala dermat. Moim zdaniem trzeba to skonsultować z innym lekarzem, bo wiadomo jak to jest z naszą służbą zdrowia. Daj znać czy czegoś nowego się dowiedziałaś i jak tam po ktg.

A ja się Wam pochwalę moimi naklejkami. Wczoraj udało nam się w końcu za to zabrać..Jeszcze nie wszystko ogarnięte, więc wrzucam to co mam :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziulka ale fajny filmik :D Dopiero w ubranku widać, ze jest jeszcze malutka, ale i tak już pięknie urosła :) Cudowna jest :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904506 przez marsi
Dziulka ale ona sluczniutka :) a jak krzyknąć potrafi hehe oj da wam popalić w domku ;) wózek sliczny, mamy podobny City move :) szary
Natalia sliczny pokoik. Wszystko gustownie i estetycznie sie ze sobą komponuje :) ja postanowilam ze juz w piątek szykuje łóżeczko, tzn. Zawieszę baldachim, założę pościel, ochraniacze i kącik Antkowy będzie czekam na maluszka :) to będzie na tydzień przed planowanym terminem. Najchetniej to bym to juz dawno zrobila, ale by sie okurzyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904519 przez ann-sunshine
Dzien dobry.

Snilo mi sie ze szybko i bezproblemowo urodzilam o 7 rano :-)

Dziulka glosik ma donosny :-)

Pokoik super Natalia :-)

Midnight jedz skonsultuj jeszcze raz.

Trzymam kciuku za wizyty Natalia i Marsi i za wyniki Innej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl