BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #911565 przez ann-sunshine
Natalia o matko, ale cię spotkał gbur, postrasz go sądem jak coś nie tak będzie bo nie chce cię zbadać i medialną draką to od razu złagodnieje

Izi tak mój mąż jest z 3ego

Moje ktg śliczne bo mała dziś fikołki wywija. Pośmiałam się z doktorem, kazał iść rodzić, a jak nie to przyjść we wtorek i nawet mi zwolnienie w razie w jeszcze da.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #911572 przez marsi
Witam serdecznie nowo upieczone mamusie i te jeszcze oczekujące :kiss: :kiss: :kiss:

Bardzo gratuluje mamusią i ich nowo narodzonym maluszkom oraz życzę dużo zdrówka i jak najwięcej przespanych nocy :kiss: :kiss: :kiss:

A wszytskim oczekującym mamą życzę dużo cierpliwości i wytrwałości na końcówce :) no i oczywiście lekkiego i szybkiego porodu :kiss: :kiss: :kiss:

Dziulka gratuluje wyjścia do domku :)

U nas spokojnie, mały je, robi kupkę i siusiu no i śpi. I tak w kółko :) Jedynie wczoraj mieliśmy mały kryzysik, mały miał problemy ze zrobieniem kupki :( troszeczkę był marudny cały dzień i miał problem z zaśnięciem. Ale całe szczęście noc już spokojna, z dwiema pobudkami na karmienie :) Jedynie u mnie pojawił się mały problemik z cewką moczową. Byłam u gin i stwierdził że może to byc lekkie podkażenie odchodami po porodzie lub po cewnikowaniu. Zapisał mi Furaginum i mam nadzieje że będzie lepiej.

Mam pytanie. Czy któraś z mam karmiących piersią brała może Furaginum??? Na ulotce jest by nie brać w czasie karmienia piersią. Mój gin zapisał mi te tabletki, więc biorę je bo mu ufam. Wczoraj zażyłam pierwszą pełną dawkę i miały miał problemy z kupką. Może to zbieg okoliczności, a może po tych tabletkach jak myślicie?

A i wrzucam wam fotkę ANTOŚKA bo się jeszcze nie pochwaliłam synkiem :)

zaraz po urodzeniu i na drugą dobę






A to już w domku prawie po 2 tygodniach

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911587 przez ann-sunshine
Marsi jaki spory, wcale nie wygląda jak nowiuśki noworodek :lol: a co do furaginum to niestety nie wiem i nie pomogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911614 przez asienka87
Natalia współczuje... ale niestety różni są ludzie..moze inny lekarz, albo inny szpital ? ja tez z kazdym niepokojem dzwoniłam do swojego lekarza i nie obchodziło mnie to, czy byłam panikara :P

Izi już dodawałam :)
ale tu dodam jeszcze raz dla Ciebie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Maniula laktator kupiłam uzywany, ale tylko zeby miec silniczek, bo wszystke inne czesci, które maja stycznosc z piersia i mlekiem, czyli lejek, zaworek, membrane i butelki mam nowe, wiec na pewno to nie przez to...
według połoznej to wina antybiotyku który dostałam w szpitalu... po porodzie byłam osłabiona, miałam anemie i jeszcze antybiotyk dostałam.. no i złapałam paskudztwo ;/

Marsi sliczniusi synek :) i jaki duzy :) i jak ładnie oczka otwierał od samego poczatku ;)
nie mam pojecia czy furagina ma jakis wpływ...ewentualnie moze zadzwon do lekarza i zapytaj?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911615 przez Gąska
Gatulacje dla wszystkich nowych mam :)

Ciezko mi nadrobic zaleglosci,nie moglam sie wczoraj zalogowac.
Bylam wczoraj u gina,szyjka ok. 2 cm jeszcze sie trzyma. Doktorek pocieszyl,ze moze w ciagu tygodnia urodze i ze nie grozi mi przenoszenie ciazy. Skoro wszystko zamkniete to trudno w to uwierzyc,ale ok ;) nie ja tu jestem lekarzem. Nastepna wizyta 14 i stwierdzil,ze moge juz nie przyjsc ;)

nataliaa87 co za wstretny gin. Tak jak pisze ann strasz sadem ;) poki co zycze cierpliwosci i lepszych chwil

marsi ale juz chlopak duzy ;) gratulacje :)

inna czekamy na wiesci :) moze juz tulisz Nadie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911679 przez MAniula
Alez wy macie slodkie te dzieciatka ;) do schrupania!
Asienka jaki błogostan na jego buzi, to pewnie jest tak jak mowi polozna. A antybiotyk dali ci zapobiegawczo bo nie mialas gbs-a czy przez to ze mialas wiecej szycia?
Marsi chlop na schwal faktycznie wyglada jakby juz na tym swiecie pobyl dluzej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911680 przez Inna607
zostałam mamą :)
Nadia przyszła na świat przez cesarskie cięcie, była owinięta pępowina ale jest zdrowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911682 przez Gąska
Inna607 wielkie gratulacje !!! Nareszcze sie doczekalas :) wazne,ze z malutka wszystko ok.
Czekamy na fotorelacje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911738 przez ann-sunshine
Inna wielkie gratulacje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911744 przez Wiki
Inna- witaj w gronie mam po cc :) Gratuluje córeczki Bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku i Nadia jest już przy Tobie :) Zbieraj siły bo przez pierwsze cztery dni nie jest lekko a potem już będzie z górki :)

Marsi- Śliczny synuś i faktycznie wygląda na starszego :) pięknie pozował do zdjęć :)

Asienka- a jakie tabletki Ci lekarz przepisał? Mam nadzieję że wyjdziesz w końcu na prostą z karmieniem :) A jak tam pępuszek u Kacperka zagoił się już? Bo u nas powoli zbliżamy się do mety

Natalia- ja bym chyba nie wytrzymała i bym temu lekarzowi nawciskała Suchej nitki bym na nim nie zostawiła Ale to łatwo mówić Wiem że napewno byłaś w szoku . Wariat i tyle Ty nie możesz się teraz denerwować i musisz o nim jak najszybciej zapomnieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #911750 przez marsi
Inna gratuluje :) jutro juz pewnie dostaniesz mala wiec tak jak pisze Wiki zbieraj sily i postaraj sie teraz pospać.

Wiki, gaska, maniula, ann dziekujemy za mile słówka :) Antos jak sie urodzil mial 4050g i 59cm. Duży ale dla mnie to i tak kruszynka ;) no i o dziwo wchodz w ubranka 56 :cheer:

wiki u nas pempuszek odpadł wczoraj tzn. na 14 dobę. A u was?

asienka ja tez dostalam antybiotyk, bo odeszły mi wody i po 13 godz. brak postepu w porodzie. Zebym nie dostala zakażenia od razu po cc mi go podali. Do domku tez dostalam, augumentin. Ogólnie gbs mialam tez za wysoki norma to 5 a ja mialam 56. Po dwóch dobach juz 7. Mimo to chcieli mnie zostawic w szpitalu ale nie mieli miejsc to wypisali. Po skończonym antybiotyku wskoczyło mi na 12, gin mówi ze jest ok. Ja i tak powtórzę gbs dla samej siebie w przyszlym tygodniu. A u ciebie jak tam wyniki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911753 przez Inna607
Dziękuję dziewczyny ;)

Nadia ma 54 cm i 3290g urodzila sie o 15:30 jest prześliczna i podobna do taty. mialam ją już na karmienie ssala pieknie piers a później spala.
Rana strasznie boli, morfina na mnie nie działa :p
ale cóż trzeba wytrzymać :) teraz oddalam mala by choc chwile sie przespać bo zasypialam razem z nią ale bez niej spac nie mogę :p
chciałabym dodać zdjęcie ale z telefonu nie wchodzi :/
ann proszę o zmiane na pierwszej stronie :)
buziaki dla Was wszystkich :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911774 przez asienka87
Inna gorące gratulacje !! Ciesze sie bArdzo, że Nadia jest już z Tobą :) czekamy na zdjecia :)

Maniula antybiotyk mi dali, bo nie miałam wyniku na gbs.. i musieli podać mi niestety zapobiegawczo..

Wiki Fluctonazole ... też mam taka nadzieje :) wzięlam dopiero jedną tabletke- wczoraj, a juz zauwazyłam, ze jest lepiej... wiec jestem pełna nadziei, że po pełnej kuracji będzie super :)
a u nas z pepuszkiem było super, bo już w szpitalu odpadł :) tyle tylko, ze my byliśmy 6 dni z małym... a w domku tylko mieliśmy pielęgnować, bo troszke krwawił jeszcze, a teraz już Kacperek ma czysciutki i śliczniutki pępuszek :)

Marsi kurcze.. szczerze to nie wiem, jak u mnie z gbs'em, bo nie byłam juz potem po wynik u mojego gina... podali mi antybiotyk w szpitalu, bo nie miałam wyniku... myślisz, ze powinnam sie dowiedzieć, jaki miałam wynik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911799 przez Izi
Inna- witamy Nadie po tej stronie:-) Serdecznie gratuluje, dużo zdrówka życzę dla Mamci i Córci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #911801 przez ann-sunshine
Ciekawe co u Natalii.

Inna jutro przeniose cie do mamus bo dzis juz tylko z telefonu podczytuje.

Aggi zyc bez nas nie moze. Dopytywala co tam slychac. Jezeli Maksiu nie spadnie za bardzo z waga to jutro wyjda ze szpitala i jak tylko uda jej się dopasc kompa to nam obiecuje obszerna relacje.

A nasze kolezanki co Marta ewentualnie maja sie zajac dzis imprezuja wiec ja nie rodze do wtorku kiedy to moja mama będzie juz w domu.

Ide spac bo skonana jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl