BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 7 miesiąc temu #1013878 przez Inna607
Aggi a to nie powiedziane ile to sie bedzie ciągnąć :sick: a dopiero jak dostane wyrok czyli po zakonczeniu calego przewodu sądowego to dopiero A. Bedzie mial nakaz płacenia a do tego czasu to jego dobra wola. Fakt pozniej od dnia jutrzejszego bedzie musial mi wszystko oddac ale do tego czasu jak nie zechce placic to mozna z glodu umrzec takie mamy kochane prawo beznadzieja.

Kakadu w pierwszym odruchu pewnie gdyby mnie bylo stać też bym na to machnela ręką ale z drugiej strony dlaczego mamy im ulatwiac życie. Zrobic latwo to i placic trzeba. Ja gdyby mnie bylo stac to zalozylabym osobne konto i tam kazala przelewac alimenty dla małej a na 18naste urodziny wreczyla karte i pin to juz bylaby jej sprawa co z tym zrobi. Niech to bedzie nie wiele przez tyle lat sie nazbiera na cos :) mam nadzieje ze kiedys sie odkuje i bede miala taka mozliwosc tak zrobić:) na pewno córka by sie cieszyla z takiego prezentu :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1013935 przez aggi
Dzień dobry :) Pogoda paskudna, ale teraz to już chyba standard będzie ;) Maks maruda :P Też ostatnio standard. Ja myślałam że schudłam haha a tu psikus powrót do wagi sprzed 2tyg :pinch: no ale tak to jest jak się wieczorem znów pozwoliło..... Ale nie ma tego złego, miły wieczorem z S był :) poza tym jak wykąpaliśmy Maksa to ja na IP wczoraj wylądowałam wieczorem :sick: bo mi się ość z obiadu wbiła w gardle... 2h próbowałam ją wyciągnąć :unsure: bolało jak nie wiem.. no i jak położyliśmy Maksa do spania to pojechaliśmy na dyżur. Tak mi wstyd tam było iść :P ale na szczęście lekarce udało się wyciągnąć. ;)

inna masz rację beznadzieja, ten kraj i jego prawa są choooore. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1013955 przez Inna607
Aggi bidulko to ty juz osci nie widzisz jak jesz :laugh: nie no przepraszam wierze ze zabawne to nie było:) dobrze ze ci to wyjeli:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
pomozcie to zrozumiec bo nie rozumiem ps. Nasze relacje nic nie sa lepsze a wrecz coraz gorzej mi znosic jego obecnosc chyba mam cos w rodzaju urazy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1013963 przez aggi
inna Maksowi obierałam rybkę i ości maleńkie ale każdą wyjęłam (chwała Bogu że to nie jemu się wbiła :blink: ).. a ja jak jadłam to psikus wbiło mi się i koniec :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1013976 przez Inna607
Aggi ja predzej czy pozniej zechce wrocic do swojego miasta rodzinnego wiec bardzo mozliwe ze A oleje sprawe i nie bede dziecka odwiedzal.
Tu przyjechalam tylko ze wzgledu na A matke sciagnelam ale dziekuje za taka jej pomoc także zobaczymy jak bedzie. Z tego co mi wiadomo A i tak zamierza po sprawie wyjechac za granice takze nic mnie tu nie trzyma a z jego rodzina nie utrzymuje zadnych relacji czy kontaktow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014095 przez asienka87
Witam, przepraszam, ze dawno mnie nie było, ale ostatnio ciągle coś ;/ w niedziele dopadła mnie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
jakaś masakra była, chodziłam jak mombii.... dieta cały dzień... w poniedziałek rano na czczo na glukoze, myślałam ze tam padne...ale dałam rade, wyniki niskie, ale to pewnie przez tą niedzielną niespodzianke... we wtorek na wizycie u gina okazało sie, ze zbliżam się do anemii i przepisał żelazo... całe szczęśćie, ze z dzidzią wszystko ok, a później pojechaliśmy z Kacprem do pediatry bo kacpra wysypało i okazało sie, ze bostonka ;/ jest mega marudny, nie chce jeść, ma wahania temperatury (gorączke) i ogólnie mam nadzieje, ze szybko mu minie :P i ze ja sie nie zaraże ;/ bo to jednak wirusówka , która nie jest wskazana w ciaży ;/

Aggi ja teraz sie zastanawiam, czy te jego humory w tamtym tygodniu nie był spowodowane właśnie tą bostonką, wysypło go w poniedziałek... aaaa, on też ryczy o wszystkich jak wycodzą, bo zwyczajnie też chce wyjsć :P
oj, Ada, dopiero 3 raz go nie wykąpaliście :P? uwierz, ze nam zdarza sie to częściej :P zazwyczaj, jak gdzies jestesmy, zasnie w aucie to od razu go do łozeczka przekładamy (tylko rozbieramy)albo jak chory, czys cos tam innego :P jak ja sie zle czuje, a Ł w pracy, to tez zdarza sie ze odpuszczam kąpiel... nic sie dziecku nie stanie, jak co jakis czas pójdzie spać bez kapieli :) a niektózy nawet preferuja kąpiel co drugi dzień :)
ładny psikus z tą ością :P dobrze, ze udało sie usunąć :)

Natalia ja też z tel tylko czytam na bieżąco, a odpisuje z laptopa :) ale przy Kacprze nie da sie z niego korzystać :P wiec niestety nie mam kiedy zaglądać... chyba że spi i o ile w tym czasie nie mam czegos innego do zrobienia :P
Kacper był zachwycony klockami, ale uwaga przez jakieś 2 dni :P póki co bawi sie nimi przez jakieś 5 min jak sobie przypomni :P wykłada i wkłąda do pudełka :P
co do prezentów, to nie mam pojęcia :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Inna najważniejsze, ze jesteś zadowolona z takiego obrotu sprawy :) i w końcu masz czas dla siebie, kobieta czasem tego potrzebuje :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kakadu jak tam? udało sie z tymi wypłatami dla pracowników ? zdrówka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014219 przez aggi
Dzień dobry :) Jeden dzień wolny i cały tydzień posypany, ciągle myślę że dziś poniedziałek :side: Poza tym mam problem z Maksem bo jak tylko wie że S jest w domu - czyli w niedziele i święta - to nie chce iść na drzemkę... Cały dzień wczoraj znów nie spał. W niedzielę to samo.. Czy Wasze dzieci też tak za tatusiami szaleją? Dla Maksa jak nie ma S to nie ma, ale jak jest to ma być cały czas non stop z nim :huh:

inna Twoje rodzinne miasto to?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


asienka kurcze to nieciekawie u Was :blink: biedna :( kurujcie się ! Ja nie mam pojęcia co to ta bostonka.. Ania kiedyś pisała że Natalka miała ale i tak nie wiem co to. No z trzy razy Maksa nie kąpaliśmy :P A mi się wydawało że to dużo hehe ;) Jak tak kompletowanie wyprawki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014257 przez Inna607
Hejo

Aggi zgadza sie miasto nic nie pomieszalas:)

Asiu ja tez nie mam pojecia co to za choroba ale zycze by wszystko szybciutko minęło.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
dokoncze pozniej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014269 przez aggi
inna to jeszcze mam w miarę pamięć :P Bo ostatnio ciągle coś mieszam, zapominam :silly:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014335 przez Inna607
Aggi ale ze jak ze mialo by nie byc rozwodu?
Nie nie to nie podlega żadnej zmianie. Po pierwsze zbyt duzo sie miedzy nami wydarzylo, po drugie A. Nie robi nic nadzwyczajnego w kierunku jako chcialby mnie odzyskac on poprostu zachowuje sie poprawnie a pozatym niestety ale jestem taka ze jak juz sprawy sa takie ze papiery w sadzie to ja zdania nie zmieniam dlugo zwlekalam ale jak juz zanioslam zrobilam taki krok odwrotu nie ma.
Dla mnie ten zwiazek dawno nie istniał tkwilam w tym tylko dla córki ale miala patrzec na skaczacych sobie do gardel rodziców to odpuscilam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014435 przez aggi
dzień dobry :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A dzisiaj musimy jechać na 15te urodziny do kuzyna od Maksa. TAM. Ughhh no ale lepiej dziś na godzinę niż jutro na pół dnia.. :blink:

inna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014480 przez Inna607
Hejo

Aggi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Spedzilam dzis cudowny dzien z córcia bylismy na dworku i Nadusia bardzo duzo chce chodzic zauważyłam ze juz bardzo bardzo rzadko sie przewraca idąc:) jej ale te dzieci rosssssnaaaa:) masakra zaraz 18 i fruuu ucieknie mi z domu :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014487 przez aggi
inna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a co będzie za dwa tygodnie? :silly: ojjj zazdroszczę że tak ładnie chodzi, u Maksa postęp bo chodzi już ładnie za jedną rękę. Wcześniej tylko za dwie. Także no czekam aż w końcuuuuuuuuu ruszy sam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014561 przez asienka87
Witam,
u nas wysypka ciąg dalszy.. ale jest już lepiej, gorączka tylko 2 dni była, dziś za to pojawiły się luźne zaśluzowane kupki-3, podobno wirus z kałem wychodzi z organizmu, ale czy to to ? poza tym pediatra we wtorek stwierdziła, ze to "bostonka" bo miał wysypke na dłoniach i podeszwach stóp, ale czytałam ze głównie pojawia się na stopach, dłoniach i w jamie ustnej, rzadko na całym ciele, a on ma na całym ciele (łącznie z stopami i dłońmi) ale w buzi (na szczęście ) nie ma ... no i czytam , ze to maja być pęcherze, a on ma po prostu wysypkę... z tym, ze my szybko zareagowalismy, bo jak tylko w poniedziałek wieczorem zauważyłam pojawiającą sie delikatnie wysypke, to we wtorek przed południem bylismy u lekarza i od razu dostał lek przeciwwirusowy, wiec może dlatego tak łagodnie przechodzi... oby sie to nie zmieniło i szybko zniknęło, bo aż sie boje co by to mogło być, szczególnie dla takiego malucha, któy nie powie mi czy go boli i co go boli...


Aggi Kacper też uwielbia zabawy z tata :) ale Ł bawi sie z nim codziennie, i u nas nie ma problemu z drzemkami- całe szczęśćie... póki co ma jedną drzemkękoło 12-13, i jak dobrze pójdzie to śpi z 3 godziny z małymi przebudzeniami i dzięki temu zasypia wieczorem koło 20.30-21, mnie to bardzo odpowiada :)
właśnie wczoraj zrobiłąm zakupy na allegro za prawie 200 zł, ale praktycznie wszystkie brakujące rzeczy dla Kubusia i dla mnie do szpitala :) i udało sie u jednego sprzedawcy :) jeszcze tylko drobne rzeczy z apteki i łóżko dla Kacpra- to taki wiekszy wydatek :) oprócz tego wózek, łóżeczko, ubranka- wszystko mamy po Kacperku :) kupiłam tylko 2 spiworki w sh, jeden za 2 zł, drugi za 13 zł i kombinezon na 56-62 za 8 zł i 74 za 2 zł :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Inna pewnie i na pokaz, ale ważne, ze płaci.. dla Ciebie to duże udogodnienie, a on i tak musiałby wszystko wyrównać..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kacper już tak biega i szaleje, ze nadążyć za nim nie moge :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1014589 przez aggi
Dzień dobry :) Szybko wczoraj popołudnie minęło i po 19 byliśmy już w domu z urodzin. Bo byliśmy TAM na urodzinach siostrzeńca od S. Maksio ładnie spał przez noc, a ja kiepsko spałam. Do tego po 4 zaczęło strasznie wiać i padać - musiałam wstać zamknąć okno. Także tak spałam bo spałam, bardziej się kręciłam.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


asienka w temacie bostonki to Ania jest obeznana chyba. Możesz do niej napisać popytać co i jak. Biedny Kacperek ciekawe czy go to swędzi czy boli czy co :( oby szybko mu zniknęło !!! S też się bawi z Maksem codziennie, w niedzielę spędzają poranek razem, S go kąpie codziennie. Ale nie wiem czemu przychodzi dzień kiedy jest S cały dzień w domu - no niedziela na przykład - i Maks nie chce iść spać. Nie ma mowy żeby szedł na drzemkę :( no ja zawsze go kładłam po 3h od wstania rano. Czyli np wstał o 8 zjadł chlebek, potem zabawa, kaszka o 11 i drzemka. I zasypiał bezproblemowo na 2h. I wieczorem już o 19 kąpiel i spać. A od jakiegoś czasu potrafi 1h-1,5 siedzieć w łóżeczku i gadać, bawić się, wyrzucac wszystko z łóżeczka.. no masakra.. Nie wiem zrobię dzisiaj eksperyment i położę go o 12.. po 4h od wstania... może to poskutkuje. może te 3h to juz za mało zeby isc spać? Łoooo to poszalałaś z zakupami :) Super że wszystko już masz :) Maks z postępów to ładnie chodzi za jedną rękę :) Ale sam na razie nadal nic..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl