BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 6 miesiąc temu #939599 przez Miki
My po usg bioderek i wszystko dobrze :) Za 6 tyg mamy przyjechać do kontroli.

Co do chusty to ja zdecydowałam sie na Amazonas Carry Sling 510 tkaną bawełnianą ;)
A co do firm to tamte też miałam na oku ale ostatecznie wybrałam tą, bo jest tkana skośnie a mimo tego jest ponoć cieńka i skóra się nie poci podczas noszenia... Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939606 przez lynka80
Ma bardzo dobre opinie wśród "chuściar" ;) plus to, że polski produkt z bezpiecznego materiału , doby jakościowo.
Tak jak pisałam wcześniej, na razie testowaliśmy wiązanie, a w przyszłym tygodniu będziemy się uczyć odpowiedniego wiązania/noszenia z dziewczyną, która się w tym specjalizuje



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939613 przez jusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939616 przez jusia
ja tez 15 listopada ide na szkolenie :) narazie mialam tą elastyczną ale tam jest tylko jedno wiązanie...ale przyznam ze wygodne bo elastyczna najpierw sie wiaze a potem dziecko wklada a w tkanych wiazanie z dzieckiem...
Lynka zobacze zaraz ta twoja firme...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939617 przez jusia
ja sie wlasnei zastanawiam czy wziac 5,2m czy 4,6... elastyczna ktora nosilam miala 5m...tyci tylko przydluga...albo wsumie w sam raz...ale 5,2 bedzie juz chyba duzo za dluga...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939722 przez lynka80
Ale tu pustki :/

Jusia, my mamy 4,6m i jest ok zarówno dla mnie jak i dla męża. Wydaje mi się ,że 5,2m to już za długa jest.

Jakich termometrów używacie?
Jestem mega wściekła , bo wydaje mi się ,ze Misia ma lekko podwyższoną temperaturę po szczepieniu a mój zajebisty termometr (bezdotykowe badziewie, za które dałam ponad stówkę ) za każdym razem wskazuje inny pomiar. Wyrzucone pieniądze w błoto.

Kamka, co u Was? wieki Cie tu nie była. Jak Mała?



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939738 przez jusia
Lynka ja mam 2 elektroincizne i niestety jest to samo, jesli bardzo chce weidziec dokladnie ile jest to rteciowy malej do pupci a starszej pod pache ale jak po szczepieniu Malgosia miala temperature to nie zalezalo mi wiedziec ile ma, jak jesc nie chciala i ustami cuzlam ze ciepla dosc to dalam jej paracetamol i po pol godzinei sie ozywila i jadla...takze niestety tylko rteciowy termometr jest wiarygodny

wybralam chuste :) littlefrog.pl/product-pol-2947-Chusta-tk...er-Opal-L-4-6m-.html :) co myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939747 przez Miki
Iynka ja mam dwa bezdotykowe i jeden jest beznadziejny a z drugiego jestem zadowolona.

A co do paracetamolu po szczepieniu to pediatra Lidii kazała podać dopiero powyżej 38,5. Bo paracetamol osłabia działanie szczepionki :blink:

Jusia fajna ta chusta :) Myślę, że bedziesz zadowolona bo opinie ma bardzo dobre w internecie ;)

Z jutrzejszego wyjazdu nici :( Mama mi się rozchorowała i leży w łóżku :dry:
Chciałabym mimo wszystko jakoś jutrzejszy dzień fajnie spędzić i rozważam wybrać się na zakupy do galerii ale z Małą, bo w takiej sytuacji nie mam z kim jej zostawić :dry:
Myślicie, że to dobry pomysł? Boję się o Małą... :( Wy chodzicie z Maluchami po takich dużych sklepach? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939755 przez jusia
ja z Malgosia juz bylam kilka razy bo tez nie miala z kim zostac, zreszta przy cycu trzeba miec dziecko przy sobie caly czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939767 przez Miki
Jusia i ile czasu z nią byłaś tak mniej więcej? :whistle: Ja jak zwykle panikuje żeby Mała mi nie zachorowała... Na czytałam się w internecie że takiego małego dziecka nie powinno się zabierać w miejsca gdzie jest dużo ludzi i teraz już sama nie wiem co zrobić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939807 przez lynka80
Jusia, fajna chusta ;)

Miki, szkoda ,że jutrzejszy wyjazd nie wypalił. A zakupy w galerii na poprawę nastroju jak najbardziej ;) Sama się jutro wybieram z Misią.
Ja z Marysią jeżdżę do dużych sklepów odkąd skończyła miesiąc. Czasem są to krótkie zakupy w pól godzinki, a czasem i ze dwie godz. mi to zajmuje. Też miałam początkowo dylemat, ale mąż stwierdził ,że nie ma co jej tak pod kloszem trzymać i się w końcu odważyłam.



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939822 przez jusia
hmmmm sama nie wiem chodzilam po sklepach itd... ale biore ją i do tesco i do galerii wsumei wszędzie, byla nawet w bawialni bo tak wyszlo...i jak naraiz elapie tylko katar od Wiktorii

WIktorie od poczatku wszedzi ebralam a chorowac zaczela jak poszla do zlobka po roczku a tak nawet katarku nei miala ani razu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939827 przez mesy
lynka mialam wczesniej do ucha babyOno i to jest dziadostwo :evil: Kupilam teraz bezkontaltowy microlife model 150 i jestem zadowolona ;) w koncu mam termometr ktory jest wiarygodny w pomierze ;) ten do ucha pokazywal mi temp 34,6 itp :evil: a ten microlife pokazuje taka temp jak powinna byc......

miki oj boroku , ale ppwiem ci , ze pozazdroscilam ci i pewnie dlatego mame rozlozylo hahaha
a co do chodzenis po sklepach z mala ...idz smialo !! ja sie tez dygalam , ale czytalam , ze dziewczyny tu chodza bez problemu to ja tez zaczelam chodzic :P i tez jutro jade z malym na sklepy ;) zreszta pogoda do kitu to sobie dziecko chociaz wystswy pooglada w sklepie hehehe

lynka mamy takiego samego smoka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939828 przez Miki
Dzięki Dziewczyny ;)
W takim razie jutro lub w niedzielę na pewno wybierzemy się bez skrupułów ;)
Ja chyba nie potrzebnie tak panikuje... ale taka już moja natura :) M. to już miesiąc temu mnie namawiał a ja twardo, że najpierw musimy ją zaszczepić... a teraz już nie mam tak konkretnej wymówki no i poza tym sama bym w końcu gdzieś wyszła... :P

Mesy tak myślałam, że to dzięki Tobie :P :laugh:
Może w przyszłym roku się uda, bo będziemy obie szły :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939833 przez lynka80
Mesy, to jej ulubiony ;) innymi pluje, a ten przy zasypianiu niezbędny ;)
zaraz sprawdzę ten microlife, dzięki!



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl