BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938700 przez jusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Hej dziewczyny malo pisze ale czytam na bierzaco :)
Princessa my na chrzcinach Wiki nie mielismy tortu ale to tak wyszlo, w całym tym pospiechu zapomnielismy ;) tym razem bedzie :)
Miloszek sliczny :)
Moja dzis jest okropnei marudna, chyba si enadziebila bo oczko znow ropieje i znow zielone gluty wyciagalam z noska...
Majka ale super ci spia dziewczyny, ja dzis wstalam tylko 2 razy!! w szoku bylam jak mala mnei obudzila o 2:30!! zwykle pierwsza pobudka o 23 a potem ok 1:30 i potem to co 1-2 godz...ale nei weim czy to nie w zwiazku z infekcja :(
nam ta wysypka juz zeszla, ale ostrą diete trzymam, i jakos obawiam sie ze mleka mam mniej :( nieweim czy nie przez ta diete, w zyciu tak malo nie jadlam :( noi chudne, juz 72 waze....z 83...jeszcze 10 kg i bede w swojej wadze
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938748 przez Miki
Cudne te Wasze Dzieciaczki :)

Lidka zasnęła przy cycy więc mam chwilę na pisanie :P

Majka pozazdrościć takiej nocy ;) Daj znać po usg ;)

Jusia a czego nie możesz jeść? :dry:
U nas całe szczęście Lidka nie ma żadnych problemów z brzuszkiem i ja jem dosłownie wszystko... A i mimo jedzenia wszystkiego mam znów kg mniej... zostały mi 4 do wagi sprzed ciąży ale chciałabym jeszcze z 10 schudnąć...

A u Was jak waga? :whistle:

Lecę ogarnąć się w biegu i idziemy na spacer żeby moja maruda się wyspała :P

A tu macie Lidke z rana jak się cieszy ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938760 przez Princessa27
U mnie w domu zawsze na takie rodzinne okazje mama robila torty a ze ja nie pieke to torty kupuje albo składam z czego mam pod reka.
Jestesmy po rota. Maly wazy 5185g. Rota zniosl ok placilam 280zl. Ryk byl przy ubieraniu.
Bylo sporo osob przed nami ale okazalo sie ze rodzice zakreceni z chorymi czekali nie tu gdzie trzeba i tym sposobem bylismy 3 a nie 6 w kolejce.
Boje sie tylko czy ja teraz od tego zywego wirusa nie zachoruje bo to moje "ulubione" wirvsy zawsze je łapie.

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938761 przez jusia
o jak Lidka sie ladnie usmiecha :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938765 przez jusia
Princessa ladnie wazy i to na cycu :)))) nie martw sie napewno ze szczepionki nie zlapie
moja cos niespokojna jest dzis...nie wiem co z nią albo czy malo mleka mam czy jak...ciagle raczki w buzi i ssie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938771 przez honka_18
Jusia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938831 przez majka1987gnoWlkp
Ja na Cycu znaczy Misia jem wsio i 11 kg mniej.. Jeszcze tylko 5 ;) ale ogólnie myślę jeszcze z 10.. jedzie do mnie mata będę ćwiczyć z dziewczynami rano i jak dobrze pójdzie to wieczorem zacznę biegać z psem choć pół godziny...
Ja się staram jak mogę ale też wiele razy jest syf ze hoho ale mój słowem się nie odezwie bo wielokrotnie mu mówiłam ze Kuwa nawet śmieci nie wyniesie jak ich mu pod drzwiami nie położę... Wiec teraz jak przychodzi weekend to grzecznie gotuje i sprząta on mimo że jeździ do pracy ;-) tyle ze wraca szybciej....
Co do teściów... Moi ostatnio Tosie widzieli ponad rok temu a Misi nie widzieli.. Ale to inna historia

A moi rodzice.. Kasy nie mają więc prezentów nie robią ale wiem ze im ciężko i nic nie wymagam za to mama dzwoni do Tosi codziennie a widują się z nią conajmniej raz w tyg... Tak samo jak z Misia :-) i Tosia jest bardzo przywiązana do dziadkow:-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938858 przez Myszata
Śliczne dzieciaczki ja znowu cala noc nie spalam mala plakala pewnie od tego mojego antybiotyku i caly dzien ryk padam na twarz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938902 przez jusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Myszata bidulka czemu tak placze? nie ma kolki?

Justi Malgosia ciagle ma katar, codziennie w nocy i rano gluty jej odciagam, nei jest juz tak uciazliwy jak na poczatku ze dusił ją ale ciagle jest

Żana moze to grypa... dobrze ze M ci pomaga, dzielny facet!! pochwal go od forumowych kolezanek ;)
zdrowka dla ciebie! A Amelka no hohoho duza :) moja ledwie 5 kg przekroczyla...tak mysle, w piatek pojde do przychodni ją zwazyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938903 przez Myszata
ja się coraz gorzej czuje nie wiem gdzie szukać pomocy do jakiego iść lekarza bez kitu mialo być lepiej a nie jest....chyba placze od mojego antybiotyku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939018 przez Myszata
Zana zdrowka zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939082 przez lynka80
Żana, Myszata, zdrówka Wam życzę !

Wczoraj Misia była nie do ogarnięcia :S Od rana do późnego popołudnia wrzask, naprawdę nie mam pojęcia co to było :/ Za to wieczorem dziecko aniołek. Nie wiem co ja tak męczyło.
Dziś rano też trochę marudna była , ale się w końcu uspokoiła, mam nadzieję ,ze już do końca dnia.
Nie wiem czy ta jej wysypka to w końcu trądzik czy może alergia. Jeśli alergia to naprawdę nie wiem co będę jadła , bo już i tak ze wszystkim się pilnuję. Jutro idziemy do lekarza to się okaże.
A mimo diety waga nadal stoją w miejscu :( Cały czas mam 8kg do zrzucenia.
Może chociaż ćwiczenia coś pomogą, zaczęłam dopiero w tym tygodniu więc cierpliwie czekam na rezultaty ;)

co tam u Was mamuśki, jak dzieciaczki?



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939110 przez mesy
lynka Patryk tez kuzwa nie dobry dzisiaj :evil: od samego rana :/ normalnie kooorwiki ma w oczach :evil: a jak sie go rano zapytalam czy musi byc taki niegrzeczny to sie zasmial :evil: spal mi dzis pol godz......i teraz udalo mi sie go ululac .....czort jeden :evil:

Mi zostalo 5,5 kg do wagi z przed ciazy....ale mam flaka na brzuchu :P bede musiala pocwiczy ....generalnie uwidacznia sie on jak siedze , bo jak stoje to go nie ma hehe

my wczoraj i dzis uziemieni w domu , bo tak wieje :( a od jutra ma niby padac....nie zla kicha :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939149 przez Miki
Żana i Myszata ja również życzę Wam zdrówka :kiss:

Właśnie wróciłyśmy z ponad dwu godzinnego spacerku :) Dzisiaj mam trochę dzień luzu, bo M.nie jedzie na siłownię to się zajmie Małą :P A ja mam w planie wyskoczyć na solarium i zająć się trochę sobą... oby tylko nie płakała tak jak ostatnio pod moją nieobecność :huh:
A co do brzucha to mimo cc jest lekko widoczny jak siedzę a tak to już normalnie ;)

Iynka ciekawe co Ci jutro lekarz powie czy to alergia czy tradzik :whistle: Tylko w razie gdyby stwierdził alergię to skonsultuj jeszcze z innym lekarzem, bo nie wiem jak tam u Was ale u nas każde krostki traktują albo jako alergię albo skazę... Mnie położna uczulała na to przed wizytą u mojej pediatry żebym się nie stresowała ;)

Lidia ma dzisiaj dobry dzień. Praktycznie cały dzień się uśmiecha i ' piszczy' tak radośnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939181 przez lynka80
Miki, tak dokładnie ;) ja już nawet mam wizytę u innego lekarza umówioną na za 2 tygodnie. Dopisałam Małą do mojego ubezpieczenia prywatnego więc oprócz dotychczasowej lekarki z przychodni obejrzy ją jeszcze inny pediatra ;)
Swoją drogą muszę tam przedzwonić i dowiedzieć się czy w moim abonamencie obowiązują jakieś zniżki na szczepienia..



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl