BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #851639 przez vika
Bella mniej przy sobie no-spe na wszelki...gdyby bóle sie nasiliły ...nie zaszkodzi a pomoże ..ja z Tośka prawie caly czas bylam na no-spie lekarka twierdzila,że lepiej by boli nie było i by nie łapały skurcze :) ja uciekam na bete ;) milego dzionka wszystkim życze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851749 przez Anabelle
E tam szkoła :)
Dzieci dają tyle radości, że nie ma się co załamywać ;)
Sama starałam się o pierwszą ciążę będąc dziennie na drugim kierunku i pracując. Teraz nadal mam jeszcze ostatni rok mgr z tych drugich studiów, na dodatek stacjonarnie ale w niczym to nie przeszkadza. Owszem jest ciężej, bo po porodzie trzeba jeszcze po uśpieniu dziecka nadrabiać materiał, ale wiekszość ludzi wyciąga pomocną dłoń :)

Mąż mnie chyba udusi do 18 ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #851804 przez xpatiiix3
jestem tak szybciutko i wszystko w porządku jest zarodek widoczny i pęcherzyk z tym ciałkiem żółtym :) ale na zdjęciu mego niuńka nie ujęła :P hehe wszystko ok wiek ciąży zgadza się z wiekiem z OM :)
czyli dzisiaj 6 tygodni skończone :)


ps. tylko mówiła, że mam bardzo silne tyłozgięcie, że nie wyczułaby czy to ciąża przy badaniu ręcznym :P i serducho za 2 tygodnie oglądne sobie ;D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851812 przez vika
Patii jaka śliczna Fotka :kiss: Super,że wszystko w porządku pewnie lżej na serduchu co :laugh: :laugh: :laugh: pewnie następnym razem zobaczymy już groszka z bijącym serduchem :side: :woohoo: :lol: jejuś jakie to fascynujące....taka mała gadzinka :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851819 przez ferritka
aaaaaaaaaaa jest pierwsza fotka naszego wątkowego Groszka :lol: :lol: :lol: :lol:
pięknie pięknie :lol: :lol:

ja na wesele kulać się będę w czerwcu- no pod koniec, też liczę bardziej na mega dobrą wyżerkę aniżeli pląsy do rana :lol: :lol:

Bella, no nospa to dobrze Ci zrobi, byle tylko żadnych skurczów nie było :))

a ja cały czas odczuwam jakieś takie ughhh obciązenie w dole brzucha :S :S ale to chyba dobrze, no i ten bufet mam już wyklewający się...jak on już się wylewa to nie chcę mysleć co to będzie za jakiś czas :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851821 przez meli1990
Trzymajcie kciuki żeby się mi udało teraz zajść w ciąże :) Jutro albo w niedziele zrobię test ciążowy. By coś wiedzieć przed wizytą u gina w poniedziałek. Jak nie zapomnę to zrobię zdjęcie testu jak będzie pozytywny. Miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #851827 przez vika
meli trzymamy kciuki :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: MOCNO
Ferii co Ci się wylewa ????
kurcze tak sobie myślę jak Was czasem czytam,że opuścilam nie jedną lekcje z anatomii :ohmy: :huh: :dry: nie kumam czaczy :unsure:
Wy tak o tych weselichach a mi smutno i smutno i zapalila mi się lampka,że mam 18-stkę 1 maja i komunie jakoś w czerwcu :) hmmmmmm tez se pojem a co :lol: :lol: :lol:
no i czekam jak na szpilach na wyniki kolejnej bety :blink:
Ferii mnie też brzuchol boli ale z przejedzenia...dziś sobie usmarzylam wątrobki drobiowej z cebulką i pieczarkami i zżarlam tyle,że teraz pękam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851830 przez ferritka
Vika, no jak to co bufet dla Groszków mi sie ze stanikow wylewa :blush: :blush:
eej to my razem się 18.05 na kjomuni bawimy, bo moja chrześnica bedzie komunistką tegoż dnia a 11.05 mój chrześniak :dry: co pojem to pojem ale co wydam na prezenty to nawet mysleć nie chcę :dry: :dry:

no ja nie wiem co jak co ale Twoje wyniki betkowe są kosmicznie pięknie wysokie i aż pękam z zazdrości a ten dzisiejszy to będzie podwójnie kosmiczny :lol: :lol: od razu przyleć nam tu z wynikiem :lol: :lol:

ja odebrałąm sobie receptę na luteinkę, fajny ten mój Dr Cud, bo jak mnie zobaczyłto wyszedł i zapytał jak się czuję :blush: :blush: i tak mi miło się zrobiło :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851836 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851837 przez vika
Aaaaaaa Bufeeet ....ten Bufeeeet...nie dziwne,ze nie zajarzyłam bo ja go nie mam :ohmy: u mnie 48 kilo żywej wagi i cycków brak :ohmy: :ohmy: :ohmy: hmmm ale już nie długo :lol: choć na jakiś rok znów odzyskam swoje meloniki :) no może po trzeciej ciąży już tak nie schudnę :unsure: OBY ......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851845 przez ferritka
Vika, szczęściaro!!!!
ja cierpię istne katuszę bo uwielbiam ćwiczyć z Chodakowską, lubię katować się dietą a teraz, ehh no nie narzekam ,ale nie ćwiczę póki co :blush: :blush: :blush:

ja to liczę, że po porodzie bedę mogła poświęcić 1h dziennie na ćwiczonka :lol: :lol: a i że Groszki wyssają ze mnę co trzeba :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851853 przez vika
Ferii a ja innym zazdroszczę troszkę tego cialka....ja taka wysuszona jestem :( :dry:
oststnio bylam na siłce i trener sie przeżegnal ;) bal się mnie ćwiczyć ale pokazałam,że dotrwam do konca tak mnie wymęczył,że przez kilka kolejnych dni nie umialam zejść po schodach :ohmy: :ohmy: :ohmy: takie zakwasy mialam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851856 przez ferritka
aa hahaahah jak ja tęsknie za zakwasami :))
już chyba z miesiąc nie ćwiczyłąm, jak nie dłużej przez tą stymulację...eh

to jak ktoś Ci mówi "niech Ci pójdzie w boczki" toż to komplement :lol: :lol: :blink: :S zazdroszczę,oh zazdroszczę :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851862 przez vika
Mi już nikt tak nie mówi wszyscy uważają,że ja się glodzę.....a ja nigdy ale to nigdy nie odmawiam sobie jedzenia ale mam taką naturę,że potrafię dwa dni nie jeść a kolejne trzy jem wszystko i wszystko co najbardziej tłuczące ...uwielbiam smażone ...mięso...zapiekanki wszelkie ....kuchnie wloską i chińska ...jem doslownie wszystko....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851878 przez xpatiiix3
vika było widać już nawet fasolinke, ale takie ujęcie mi wydrukowała gdzie widać sam pęcherzyk z ciałkiem żółtym :P ale dobra tam nie ważne jakie hehe ważne ,że jest nawet nie prosiłam sama mi wręczyła :D sympatyczna babeczka :) i jak wyszłam z gabinetu to czułam się przeszczęśliwa z takim bananem wyszłam, że patrzyli się na mnie wszyscy, bo chyba aż świeciłam z tego szczęścia :) wagi to Ci nie zazdroszczę hehe ja 62kg i nie przeszkadza mi nic oprócz jeszcze ciut ciut brzuszka hehe ale to już teraz nie ważne :D a cycorki znowu mi z d na e chyba przeskoczyły xD a co to bedzie jak znowu bede karmic f-g o masakro...

ferii ja obciążenie mam i ciągnięcie po bokach przy biodrach mi strasznie krzyż boli przez tą macicę tak mi naciska.. ;/ pewnie znowu szybko brzuszka nie będzie widać, a może jeszcze na weselicho załapie się bez brzucholka, jednak ta macica tyłozgięta ma czasem plusy ;P bufet mówisz, mój jeszcze przed terminem @ zaczął się wylewać hehe :P

dziękujemy z Kropeczką :kiss:

hehe no chudzielce ja tez chcę tak ;D hehe

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl