BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #850366 przez vika
Feri no super betka ja będe miala wyniki dopiero około 18 stej :)
juz po lekarzu ajć byłam dzis dwa razy w przychodni i na spacerku z małą i już jestem wypompowana B) B) B) czuje się jak w zaawansowanej ciąży B) B) masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850368 przez mesy
vika a ja się czuję zaś napompowana jak w zaawansowanej ciąży nawet nie chce myśleć co to będzie później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850370 przez vika
mesy jeszcze troszkę i mnie napompuje :laugh: jak na razie to uchodzi ze mnie powietrze :laugh: w aptece już musialam usiąść B) B) B) a starsze babki staly w kolejce :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850371 przez mesy
vika też tak czasem mam i sapię jak stary dziad :dry: ale co się dziwić jak ja mam tak niskie ciśnienie , że zastanawiam się jak ja żyję :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850373 przez vika
Oj to tak jak ja...dopiero po trzeciej kawie zaczynam funkcjonować ...stale ciśnienie to 90/100 50/60 zawsze juz po pierwszej mocnej kawie B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850374 przez ferritka
Vika, to koniecznie od razu z wynikiem tu przyjdź bo już czekam jak na szpilkach na niego :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850422 przez xpatiiix3
Bella świetnie pięknie widać dwie krechy, nie trzeba męczyć oczu :) a w miarę przeżyłam, ale mam jakby czasem jakies urywki takie, że świadomość tracę przy zawrotach głowy to samo miałam w pierwszej ciąży, a w szkole wysiedziałam, mimo mdłości hehe ;P

Ferri hehe mój też był już zarażony ;D więc wysyłam fluidki ciążowe, ale z lekkimi mdłościami, oszczędzę Ciebie hehe ;) piękna betka ;)

vika no ja to po takim dniu w szkole to nie wyrabiam ,siedziałam dzisiaj z nogami na krześle obok, bo plecy mi tak bolały po nocy... ;/ nie wyspałam się, a mój wspaniałomyślny syn całą noc właził mi na głowę hehe ;D więc się nie wyspałam...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850431 przez ferritka
Dr Cud dzwonił ;] wizyta 13.03 o 8:00 czyli w następny czwartek już nananananannanananana
pytał jak się czuje czy wszystko dobrze a ja no pewnie że dobrze :lol: powiedział że pięknie mi beta rośnie :lol: :lol: :lol: :lol:
a i recepta na lutke na mnie czeka wypisana, więc się Kręgiel pofatyguje po nią i mam zapas :lol: :lol: :lol: :lol:

aaaa ciekawe czy foto jakieś dostane pierwsze do albumu :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850432 przez missyy
Super,że tak szybko Cie przyjmie. Mi kazali dopiero 2 tyg. po teście, myślałam, że ogłupieje. Już się pewnie doczekać nie możesz co? ;) Zdjątko też na pewno dostaniesz, także szykuj album B)
A tak po za tym leż i pachnij :lol:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850433 przez vika
5 Tc. kolejna wizyta za dwa tyg i usg też dopiero w tym czasie.....nie chce się spieszyć niech sobie groszek rośnie nie będziemy jeszcze przeszkadzac :lol: :lol: :lol:
przepisał mi duphaston witaminki i mam dużo odpoczywać i się nie denerwowac :ohmy: :ohmy: :ohmy: ciekawe jak skoro ze mnie nerwus cholerny :angry: :angry: :huh:

ide sobie poleżeć z mężusiem i małą migotką :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #850447 przez meli1990
może i ja nie długo się zapisze do was :) jak się mi uda zajść to będę miała termin na 22-23 listopad

dopisuje tu: zrobie pewnie test w niedziele. a w poniedziałek mam do gina. myślałam że mi się uda zajść w styczniu ale się nie udało i już wizyty nie odwoływałam. Może bedzie już coś widać :) jak się udało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850459 przez ferritka
Missyyy nooo kurcze strasznie się już doczekać nie mogę, ale tyle czekałam to tydzień wytrzymam :lol: :lol:

ja tak nie umiem leżeć i nic nie robić , bo okazuje się że najwięcej mam do zrobienia właśnie wtedy jak powinnam leżeć :S aczkolwiek wiem wiem nie szaleje, ale noo ciąża to nie choroba :blush: :blush:

meli 3mam kciuki za powodzenie, pamiętaj, że biletem wstępu do nas jest malinowy test i....krokiet z mięsem dla mnie :S :S :blink: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850471 przez xpatiiix3
ferri super, a ja już nie mogę się doczekać swojej wizyty, bo to już w ten piątek 13.45 ;) a fotke na pewno dostaniesz i ze swojej ;) ja swoją wrzucę w piąteczek po wizycie :D

vika super ,że na wizycie w porządku to tam oszczędzaj się i nie denerwuj hehe chociaż wiem jak to łatwo mówić, sama jestem niezłym nerwusem ;)

meli to czekamy na Ciebie :)

a ja idę odpoczywać, spanko będzie, mały śpi od 20min, więc dołączę się hehe

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850479 przez ferritka
Pati aaaa to super, to czyli już za 2 dni pojawi się u nas pierwsze zdjęcie naszego wątkowego bobaska :lol: :lol: :lol: już się nie mogę tego Twojego dziecia tu doczekać :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #850485 przez vika
Patii no to teraz czekamy na fotki maleństwa :lol: :lol: :lol:
ja też nie umię polożyć się i leżeć :angry: kurczę a tak fatalnie się czuję mąż uśpil dziecię ja zdrzemlam się 10 min i koniec spania siedzę i odświeżam stronę w laboratorium czekając na wynik :ohmy: :ohmy: :ohmy: jak szalona :huh: kurcze swoja drogą mogli by nie byc aż tacy punktualni :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl