BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 4 miesiąc temu #958680 przez Cymoka

tysiiiak napisał: Kwiatki piękne i wcale nie kojarzą mi się z pogrzebem ;) takie subtelne ;) co do sukni to prawda że na modelce czy wieszaku inaczej i inaczej każda suknia na innej kobiecie wygląda ;) ww labo robiłam mocz, morfo,glukoze, toxo ;)


Odebrałaś już wyniki?

agge napisał: Ja raczej będę mieć róże, ale jeszcze nie zdecydowałam się co do koloru. A fryzura jakieś loki też z upięciem, fryzjerkę juz mam umówioną, kazała mi przynieść zdjęcie sukienki


U mnie loki odpadają, jakieś upięcie w kok, a te kalie tak za mną od lat chodzą, że w ogóle innych nie brałam pod uwagę. Jeszcze nie wiedziałam jaką chce suknie, a już bukiet miałam wybrany - hehe.



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958681 przez tysiiiak
Wyniki będzie miala położna przy wizycie tj 29 stycznia: ) w sumie dobrze nie będę ich interpretowala z dr Google ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958699 przez Lizzy
Ale się rozkręciłyście :)
Cymoka - ja też weszłam do salonu sukni ślubnych z "wyobrażeniem" jaka ma być sukienka, a koniec końców wybrałam zupełnie inną - taką, której bym w życiu nie brała pod uwagę ;) Mi osobiście ta ostatnia sukienka też się podoba :)

Tyssiak - szybsze wyniki to super rzecz, ale jak coś jest nie tak to dr Google aż furczy. A więc tak a propo - wie ktoś coś o niskiej kreatyninie? ;)

Mnie na ostatniej wizycie babka "pocieszyła", że będę musiała drugi raz obciążenie glukozą robić.. fujjj :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958720 przez Cymoka
Dzięki dziewczyny za dobre rady . Chyba wezmę ostatnią - poczuję się jak księżniczka najwyżej - nie zaszkodzi raz w życiu ;).



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958743 przez zancik
Cymoka piekna jest ta suknia i bukiet też extra :) O to chodzi żebys czuła sie jak księżniczka i wyjątkowo w końcu to najważniejszy dzień w życiu ;) Ja miałam róże bo zawsze o nich marzyłam :)
Lizzy niestety nie pomoge w sprawie kreatyny :(
Na pewno dam Wam znać z jutrzejszej wizyty :) A jak się czujecie mamuśki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958859 przez agge
Mnie dalej masakrycznie boli głowa, apap nic nie pomógł. Rano oczywiście 3 razy rzyganie, ehh. Zaraz zmykam do babci i dziadka, sama też dziś świętuję bo mam imieniny :D już dostałam słodkości, także reszta dnia będzie fajna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #958928 przez Cymoka
Dziewczyny - a teraz szczerze - jak to wygląda? Już zamówiona, zaliczka wpłacona - nie ma odwrotu...ale ja cały czas nie do końca przekonana - hehe. Trochę będzie inny dół, bo nie chciałam aż tak rozkloszowanego i tak dużo tiulu i tylko jedna warstwa na matowej satynie, albo organtynie.

Tyle, że już odhaczyć można jedną z ważniejszych rzeczy - przynajmniej wstępnie i obrączki już zamówione - ufff - kilka kroków do przodu przygotowania:).



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #959256 przez Cymoka
A tak z innej baki, to mój TZ odebrał testy PAPA i są prawidłowe. Ryzyko dla poszczególnych wad jeszcze się zmniejszyło :).



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #959288 przez Patka27
Wrocilam po chorobie złapala mnie grypa żołądkowa 3 dni mnie meczylo :/ teraz już lepiej ale nadal troche słaba jestem jeszcze do tego wszystkiego mam jakiś ból w plecach. :/

Teraz z milszych rzeczy idę we wtorek na usg zobaczymy dzidziusia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #959329 przez tysiiiak
Żancik where are you ?! ja tu czekam na relacje z wizyty!! :whistle: :P

Wogóle dopadło mnie dziś rzyganko :sick: usypiam dziecko o 21 aż tu bach i pędem do łazienki :P 2 trymestr miał być lepsze a nie gorszy heloooł :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #959396 przez zancik
Dzień doberek :)
U mnie biało za oknem :angry: Wczoraj nie napisałam bo pózno wróciłam mamusię jeszcze odwiedziłam przy okazji ;)
Więc tak wszystko jest ok dzidzia ma 73,1 serduszko bije 163/min.Zarysy kosci czaszki,kręgosłupa i kończyn prawidłowe.Przezierność karku 1.4 mm.NB-nieobecne.Dzieć wczoraj miał dzień lenia nie chciał się ładnie przekręcić tylko buziaka ciągle pokazywał :laugh: Według USG wczoraj był 13 tydzień i 3 dni. Na infekcje dostałam urosept.Oj cudowny był wczoraj widok i serduszko tak pięknie biło :) :) następna wizyta 19.02 :)
Proszę foto :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #959402 przez tysiiiak
Ale śliczna dzidzia :* super że wszystko wporzadku :) teraz niech rośnie maleństwo ;)
Ja dziś zdycham na ból głowy ;( niech mi ktoś palnie kulka w łeb :(
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #959403 przez zancik
tysiiak :kiss: bidulko ja też miałam ostatnio parę dni z bólem głowy,ale na szczęście apap mi pomógł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #959425 przez agge
Śliczne maleństwo :)
Mnie głowa okropnie boli od 4 dni bez przerwy, noce w ogóle nieprzespane, już nie mogę :( apap nic mi nie daje, a nie będę się nim też faszerować codziennie..

Edit: W dodatku rzygałam właśnie szósty raz w ciągu godziny, chyba się przeprowadzę do łazienki :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #959656 przez paulinkaaa2202
Zancik super foto :) ja swoje wstawie później :)
Też dzisiaj byłam na wizycie tym razem na nfz i dzidziuś mierzy 80mm i według wielkości wychodzi 14 tydzień a według miesiączki skończony 13...
Ale lekarz mówił że to różnica 5 dni więc będziemy się trzymać termin według miesiączki.

A mnie coś ostatnio wzięło i wczoraj weszłam na strych i przeglądałam ciuszki po mojej małej skręciłam nawet bujaczek i karuzele a potem rozkręciłam ale mi to frajdę sprawiło nie wiem komu bardziej mi czy mojej córce :D

Agge a próbowałaś paracetamol?

Oj masakra z tymi bólami głowy mnie też strasznie męczą te bóle

A ja się nabawiłam i mam rwę kulszową w nodze jakaś masakra tak boli i promieniuje mi do nogi że wytrzymać nie mogę biorę magnez ale nic nie pomaga :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl