- Posty: 540
- Otrzymane podziękowania: 49
- /
- /
- /
- /
- LIPCOWKI 2015
LIPCOWKI 2015
- AgusiaKRK
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
agge: widać, że rośnie z tygodnia na tydzień
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Cymoka
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 48
- Otrzymane podziękowania: 0
Ehhh...padnięta jestem po tych targach, ale:
1) udało mi się trafić na mega zniżki u innego jubilera, co ma identyczne obrączki, ale zamiast 2200, to w tej samej próbie za 1400 są
2) Chyba jednak zmiana sukni będzie na taką: - bardziej w moim jednak stylu
Kładę się, żeby odpocząć
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
Mój M. dziś w nocy jedzie na tydzień do Wrocławia, nigdy na tak długo nie byliśmy tak daleko od siebie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- zancik
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia....
- Posty: 1194
- Otrzymane podziękowania: 114
Piękne brzuszki Kobietki
Cymoka piękna suknia
Agge i jak tam bez M?
W czwartek wizyta znowu zobaczę moją dzidzie juz nie mogę się doczekać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
zancik zazdroszczę, ja dopiero za 20 dni
Ja mam dziś gorszy dzień, głowa mi pęka i dziś bardziej mnie wymioty męczą.. eh nie mam siły :<
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- zancik
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia....
- Posty: 1194
- Otrzymane podziękowania: 114
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Cymoka
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 48
- Otrzymane podziękowania: 0
Daj jakiegoś linka, albo zdjęcie do sukienkiagge napisał: Ja sukienkę juz mam wybraną i zamówioną, końcem stycznia przymiarki
Dziewczyny - ratunku :/ Wiem, że nudna już jestem, ale miałam już dziś kupić tą suknię ślubną - takie ostatnie mierzenie, a babka wyciągnęła jeszcze kilka i... moja siostra i mama zakochały się w takiej jednej. Fakt - wyglądam w niej zjawiskowo - jak na mnie
A ja już sama nie wiem co robić - jestem tym wszystkim zmęczona
Jutro nie ma bata - podejmuję decyzję i niech się dzieje, bo chce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
Żancik czekamy w czwartek na relacje z wizyty
Ja dzis byłam w labo
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Cymoka
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 48
- Otrzymane podziękowania: 0
tysiiiak napisał: Cymoka wcale nie jest taka księżniczkowa ani przesadzona!! mi się osobiście baaardzo podoba
po twoim opisie spodziewałam się, że dół będzie bardziej rozloszowany a tu jest wszystko na swoim miejscu
tylko to TY masz się w niej dobrze czuć!
Ta sukienka na modelce wygląda subtelniej - ma inne kształty, a ja mierzyłam rozmiar 36 (bo taka tylko była do mierzenia), a ja potrzebuję 42 i mi na biodrach wychodziła taka 'księżniczka' - zamiast literki A. Ale mam mieć inną spódnice, z szyfonu, a nie z tulu, więc ma być mniej na biodrach - i to tez z lejącego materiału, więc nie będzie na pewno odstawać.
Mama i siostra zazwyczaj dobrze mi doradzają i widzą po prostu to z zewnątrz...a w salonach to nawet zdjęcia nie pozwalają zrobić i człowiek się tak nie widzi. I ta koszulka była taka subtelniejsza na dekolcie... pewnie wezmę tą. Skoro tak moje 'dziewuchy' aż podobno zatkało - jak ją założyłam .
Wszyscy mówią i piszą - masz się w niej dobrze czuć, a ja się w większości dobrze czuje
A jakie badania robiłaś w labo?
Żancik - czekamy, czekamy
Agge - trzymam za słowo
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Cymoka
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 48
- Otrzymane podziękowania: 0
agge napisał: Faceci zawsze tacy xD
Cymoka a masz już wymyśloną jakąś fryzurkę? I bukiet?
Z fryzurą - to jakieś upięcie - czekałam na sukienkę, żeby myśleć u włosach
Ja to mam pod górkę - ślub na śląsku - więc tam muszę szukać fryzjera, makijażystki i kwiaciarni :/. Jak powiemy znajomym co i jak (w ten weekend) o weselu, to wtedy poproszę o pomoc. Dziewczyny, żeby wici swoje rozesłały i się dowiedziały gdzie najlepiej
Co do kwiatów - to od liceum wiedziałam, że chce białe kalie
A ty co sobie wymyśliłaś?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tysiiiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17.05.2013 przywitaliśmy Kubunia
- Posty: 2860
- Otrzymane podziękowania: 33
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agge
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 806
- Otrzymane podziękowania: 10
Ja raczej będę mieć róże, ale jeszcze nie zdecydowałam się co do koloru. A fryzura jakieś loki też z upięciem, fryzjerkę juz mam umówioną, kazała mi przynieść zdjęcie sukienki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











