BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #957852 przez AgusiaKRK
tysiiiak: wow, jaki piękny okrągły brzuszek! :) to ja na razie się nie pochwalę, bo nie mam jeszcze czym...;)
agge: widać, że rośnie z tygodnia na tydzień :) a to pierwszy dzidziuś? u mnie tak i mam na razie jeszcze mniejszy brzuszek, ale już czekam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957865 przez agge
U mnie też pierwszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957945 przez Cymoka
No, no - piękne te brzucholki - ja na razie liczę, że mi nie wyjdzie do wesela :D.

Ehhh...padnięta jestem po tych targach, ale:
1) udało mi się trafić na mega zniżki u innego jubilera, co ma identyczne obrączki, ale zamiast 2200, to w tej samej próbie za 1400 są :)
2) Chyba jednak zmiana sukni będzie na taką: - bardziej w moim jednak stylu :).

Kładę się, żeby odpocząć :).



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957970 przez agge
Ja sukienkę juz mam wybraną i zamówioną, końcem stycznia przymiarki :)
Mój M. dziś w nocy jedzie na tydzień do Wrocławia, nigdy na tak długo nie byliśmy tak daleko od siebie :D ale się cieszę trochę, że sobie odpocznę od niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958372 przez zancik
Hey hey :)
Piękne brzuszki Kobietki ;) Ja też od początku ciązy nie mam w ogóle ochoty na przytulanko mam nadzieję,że nie długo to sie zmieni :)
Cymoka piękna suknia :)
Agge i jak tam bez M?
W czwartek wizyta znowu zobaczę moją dzidzie juz nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #958397 przez agge
Da się wytrzymać ^^
zancik zazdroszczę, ja dopiero za 20 dni :)

Ja mam dziś gorszy dzień, głowa mi pęka i dziś bardziej mnie wymioty męczą.. eh nie mam siły :<

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958517 przez zancik
Agge zleci moment te 20 dni ;) ja dziś dobrze się czuję ale ostatnio miałam dwa dni z bolącą głową myśłałam,że mi pęknie musiałam brać apap.Wspólczuje Ci tych wymiotów bidulko :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958605 przez Cymoka

agge napisał: Ja sukienkę juz mam wybraną i zamówioną, końcem stycznia przymiarki :)

Daj jakiegoś linka, albo zdjęcie do sukienki :D

Dziewczyny - ratunku :/ Wiem, że nudna już jestem, ale miałam już dziś kupić tą suknię ślubną - takie ostatnie mierzenie, a babka wyciągnęła jeszcze kilka i... moja siostra i mama zakochały się w takiej jednej. Fakt - wyglądam w niej zjawiskowo - jak na mnie ;), ale boję się że trochę odpustowa, bo taka księżniczkowa mi się wydała na mnie. Brzucha widać nie będzie właściwie, nawet jak mnie wywali. Cyc mam ładnie ujarzmiony i fajny ma gorset, że mnie trzyma super, ale dół za bardzo tiulowy, więc jest pomysł zmiany materiału i tylko jedna warstwa tiulu na tym, żeby nie było tak szeroko... Czuję się jak na jakimś królewskim weselu, a nie swoim, ale może tak ma być?

A ja już sama nie wiem co robić - jestem tym wszystkim zmęczona :).

Jutro nie ma bata - podejmuję decyzję i niech się dzieje, bo chce :).



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #958609 przez tysiiiak
Cymoka wcale nie jest taka księżniczkowa ani przesadzona!! mi się osobiście baaardzo podoba :) po twoim opisie spodziewałam się, że dół będzie bardziej rozloszowany a tu jest wszystko na swoim miejscu :D tylko to TY masz się w niej dobrze czuć! :kiss:

Żancik czekamy w czwartek na relacje z wizyty ;)

Ja dzis byłam w labo ;) a wizytę mam 29 stycznia tylko niewiem czy będę miała usg .. chyba nie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958618 przez agge
Nie mam zdjęcia, zrobię jak będą przymiarki ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #958636 przez Cymoka

tysiiiak napisał: Cymoka wcale nie jest taka księżniczkowa ani przesadzona!! mi się osobiście baaardzo podoba :) po twoim opisie spodziewałam się, że dół będzie bardziej rozloszowany a tu jest wszystko na swoim miejscu :D tylko to TY masz się w niej dobrze czuć! :kiss:


Ta sukienka na modelce wygląda subtelniej - ma inne kształty, a ja mierzyłam rozmiar 36 (bo taka tylko była do mierzenia), a ja potrzebuję 42 i mi na biodrach wychodziła taka 'księżniczka' - zamiast literki A. Ale mam mieć inną spódnice, z szyfonu, a nie z tulu, więc ma być mniej na biodrach - i to tez z lejącego materiału, więc nie będzie na pewno odstawać.
Mama i siostra zazwyczaj dobrze mi doradzają i widzą po prostu to z zewnątrz...a w salonach to nawet zdjęcia nie pozwalają zrobić i człowiek się tak nie widzi. I ta koszulka była taka subtelniejsza na dekolcie... pewnie wezmę tą. Skoro tak moje 'dziewuchy' aż podobno zatkało - jak ją założyłam .

Wszyscy mówią i piszą - masz się w niej dobrze czuć, a ja się w większości dobrze czuje :D, ale mam mętlik straszny. Chyba postawię na tę i tyle. Mój TZ zobaczy mnie dopiero w kościele, jak tata będzie mnie prowadził - dobrze by było, żeby jego też zatkało. Pytałam go jakie mu się podobają, ale to facet i 'on się nie zna' i 'na pewno wybierzesz najlepszą' :D.

A jakie badania robiłaś w labo?

Żancik - czekamy, czekamy

Agge - trzymam za słowo :).



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958647 przez agge
Faceci zawsze tacy xD
Cymoka a masz już wymyśloną jakąś fryzurkę? I bukiet?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958651 przez Cymoka

agge napisał: Faceci zawsze tacy xD
Cymoka a masz już wymyśloną jakąś fryzurkę? I bukiet?


Z fryzurą - to jakieś upięcie - czekałam na sukienkę, żeby myśleć u włosach :). W kościele długi welon, a na przyjęcie woalka, albo jak to zwą fascynator :D.
Ja to mam pod górkę - ślub na śląsku - więc tam muszę szukać fryzjera, makijażystki i kwiaciarni :/. Jak powiemy znajomym co i jak (w ten weekend) o weselu, to wtedy poproszę o pomoc. Dziewczyny, żeby wici swoje rozesłały i się dowiedziały gdzie najlepiej :).

Co do kwiatów - to od liceum wiedziałam, że chce białe kalie :D. Mama jak usłyszała, to prawie padła 'takie pogrzebowe' - ale się uparłam i tyle. Moim zdaniem są piękne i pasują praktycznie do każdej sukni.

A ty co sobie wymyśliłaś?



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958670 przez tysiiiak
Kwiatki piękne i wcale nie kojarzą mi się z pogrzebem ;) takie subtelne ;) co do sukni to prawda że na modelce czy wieszaku inaczej i inaczej każda suknia na innej kobiecie wygląda ;) ww labo robiłam mocz, morfo,glukoze, toxo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #958673 przez agge
Mi też się podobają :)
Ja raczej będę mieć róże, ale jeszcze nie zdecydowałam się co do koloru. A fryzura jakieś loki też z upięciem, fryzjerkę juz mam umówioną, kazała mi przynieść zdjęcie sukienki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl