BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963454 przez AgusiaKRK
Dziewczynki, melduję się po wizycie! Wszystko pieknie: łożysko w porządku, wody są jak trzeba, dzieciatko sie rusza, serduszko bije :) Pani doktor gwarancji nie daje, ale typowalaby... dziewczynkę! :) Pewniejsze info mogę dostać na usg połówkowym 26.02.

Michalinka - śliczne imię. U nas, jeśli dziewczynka się potwierdzi, będzie Zosia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963594 przez agge
Fajnie, że wszystko dobrze, Agusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963667 przez zancik
Tysiiak mam nadzje,że zdrówko już lepiej?U nas dziewczynka będzie Tosia z chłopcem jest problem ale mam dwa typy Fabian lub Natan :)
Lizzy zdrówka dla malutkiej i Ciebie :kiss: :kiss:
Agusia super,że wszystko ok ;)
Andziulka czekamy na info z wizyty :)
Mamuśki wszystkie typy imion są ładne :) A jak wasze samopoczucie?
Podziękowania: Lizzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963671 przez agge
Ja wczoraj odwiedziłam koleżankę w ciąży, która ma już prawie 2-letnią córeczkę i ta mała jest taka cudowna, że jeszcze bardziej nie mogę się swojego doczekać :D
Ja się niezbyt dobrze czuję, bo dalej rzygam i końca nie widać ;P
www.dobryklik.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963676 przez Lizzy
U mnie szpital w domu - wszyscy chorzy :( Ale za to Młoda tak bryka, że nic po niej nie widać.
A mi właśnie skończył się zapas chusteczek :P Mąż w pracy a ja do sklepu wyjść nie mogę :P

Agusia - super, że wszystko ok!
Agge - ale się namęczysz z tym rzyganiem. Ale w poniedziałek wizyta to przynajmniej pooglądamy maluchy :D Jak tam się czujesz tydzień przed ślubem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963685 przez agge
Nie mogę uwierzyć, że to jeszcze tydzień :O nie dociera do mnie, boję się :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963721 przez Lizzy
Na pocieszenie powiem, że w tym tygodniu przed ślubem miałam "stresa" jak nie wiem. A w dniu ślubu - luz blues :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963728 przez AgusiaKRK

Lizzy napisał: Na pocieszenie powiem, że w tym tygodniu przed ślubem miałam "stresa" jak nie wiem. A w dniu ślubu - luz blues :)


U mnie było dokładnie tak samo :) Jeszcze tydzień i dzien przed wielki stres (stojak na tort nie taki, pierwszy taniec niedopracowany...;) ), ale w sam dzień ślubu byłam już tylko cała szczęśliwa, naprawdę! Do tego zawsze wzruszam się na ślubach, jak tylko para młoda wchodzi od razu łzy napływają mi do oczu i nie mogę tego za nic powstrzymać, a makijaż do poprawy. A na moim ślubie nic a nic płaczu, promieniałam radością :) I nawet nie piłam żadnej melisy ani nic.

Agge: to będzie wspaniały dzień! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963730 przez paulinkaaa2202
No na pewno to będzie piękny dzień :) Agge nie zapomnij później o jakimś zdjęciu tutaj na forum :)

Mnie cos gardło boli byłam z mała u pediatry dzisiaj to się dopytałam o tabletki na gardło dla mnie i poleciła mi takie fajne i bezpieczne w ciąży z czarnego bzu :) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963733 przez agge
Może i nie będzie tak źle, ale o dniu ślubu to ja nawet nie chcę myśleć, ja już tak mam że wszystko mnie stresuje, a dopiero takie wielkie wydarzenia. Jak w sierpniu 2014 szłam na wesele kuzynki, to nawet wtedy tak się stresowałam, że zaraz mieliśmy jechać, a ja rzygałam ze stresu...

A te wymioty to mnie naprawdę wykończą, dziś po 3 wizytach w łazience taka byłam zmęczona, że musiałam się położyć i nawet nie mam siły wstać z łóżka.. tak mnie to wkurza, że aż się rozpłakalam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963737 przez Lizzy
Paulinka - zapodaj nazwę tych tabsów. Jak ostatnio się pytałam to tylko prenalen mogę brać..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963744 przez Andziulka
Ojjj agge bidulko myślałam że już lepiej :( ale będzie dobrze koleżanka w pracy mi opowiadała że ją do 6 miesiąca wymioty męczyły, bratowa do 3, widać wszystko zależy od organizmu mam ale musi być dobrze ;) nie denerwuj się przed Wami cudowny, piękny dzień ojjjj my mieliśmy 2 śluby - cywilny i rok po kościelny i chyba mogłabym mieć trzeci ale z tym samym małżem oczywiście :laugh: będę trzymać kciuki, na pewno będzie CUDNIE :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963748 przez Andziulka
AgusiaKRK zazdroszczę że już jesteście po wizycie ja do 17:30 zwariuję, niby się człowiek doczekać nie może a z drugiej strony nerwy czy wszystko w porządku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963754 przez ewela007
Agge pocieszę Cię ze i u mnie wymioty wcale nie ustały po 3 miesiącach. Już myślałam, ze przytyłam i ze czuje się lepiej a ty powróciły wcześniejsze objawy. Może nie są tak intensywne ale znowu nie mam apetytu i pojawiły się wymioty a waga spadła.
Co do imion to dla dziewczynki chyba Hania a dla chłopca to Aleksander, Jaś, Piotruś - ciężko się zdecydować.

wczoraj przeglądałam portale i można w dobrej cenie kupić ubrania, wyprawkę dla dzieci. Obawiam się tylko czy nie będzie zadncyh zarazków na takich rzeczach. Wiadomo ze trzeba wszystko wyprać ale jednak jakaś obawa pozostaje, co wy o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963765 przez paulinkaaa2202
O te tabletki smaczne i cenowo jest ujdzie 15 zł



Ewela ja po kilku miesiącach jak urodziła się córka kupowałam używane ciuchy i się tego nie wstydzę porządnie wypierzesz wyprasujesz i super. A niektóre używane rzeczy są jak nowe
Załączniki:
Podziękowania: Lizzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl