BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964059 przez AgusiaKRK
Też już czasem coś czuję, nie pamiętam, czy się chwaliłam ;) Na razie bardzo delikatnie i tylko czasami, najczęście po prawej stronie u dołu (na środku odczucia tłumi łożysko, bo tam właśnie jest). Coś jakby pukanie w szybkę z drugiej strony albo czasem jakby mała rybką pluskała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964079 przez ewela007
Gratulacje jestem ciekawa jakie to uczucie. Ja czuje tylko bulgotanie,przelewanie wody czy tez tak miałyście?tez z niecierpliwością czekam na poniedziałkową wizytę u mojego lekarza.czy mężowie chodzą z Wami do gabinetu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964116 przez tysiiiak
Hej ;* ja dziś trochę wyrwana z życia bo Kubulek jednak dostał gorączki do 39 stopni i taki Łukaszek był cały dzień ze mnie nie odstepowal Bidulek ;( dostał antybiotyk. Na szczęście Osluchowo czysto :)
gratuluję ruchów ;) to cudowne uczucie :) ja czuje takie ruchy jak Agusia ale przez brzuch jeszcze nie czuć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964175 przez zancik
Tysiiak zdrówka dla Kubusia :kiss: :kiss:
Agge gratki pierwszych ruchów :)
Ewela ja mam tak samo jak Ty ale mam nadzieje,ze nie długo sie to zmieni ;) Ze mna M nie wchodzi do gabinetu :evil:
Andziulka Gratki córci super,że wszystko ok :)
U mnie znowu biało a wiatr wieje jak cholera :angry:
Dziś mam dzień leniuchowania jedziemy na obiadek do mamusi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964237 przez AgusiaKRK
U mnie też przez brzuch jeszcze nie czuć, tylko od środka. Mąż bardzo chce też poczuć i przykłada rękę, ale dzidziuś właśnie wtedy idzie spać i nie dokazuje :) U mnie też na początku było delikatne bulgotanie, a następnego tygodnia już nie miałam wątpliwości, więc mamusie, które czekają i jeszcze nie czują: to już tuż tuż, lada dzień poczujecie :) Do lekarza ze mną mąż nie chodzi za zwykłe wizyty, ale był na usg genetycznym i wybiera się na połówkowe. Grzecznie zapytałam doktora, czy może wejść i pozwolił, więc mam nadzieję, że na połówkowym też będziemy razem patrzeć na maleństwo :) Staram się jeszcze nie przywiązywać za bardzo do myśli, że to dziewczynka, bo jeszcze może się okazać odwrotnie, ale bardzo chciałabym już wiedzieć tak prawie na pewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964346 przez zancik
Hey Mamuśki :)
U mnie dziś znowu pada snieg :angry: miałam dziś głupie sny :angry: :angry:
Tysiiak jak tam Kubula?
Agge już nie długo ślub :woohoo: a i wizyta dziś jak dobrze pamiętam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964351 przez Andziulka
ojjj ja też gratuluję ruchów :) u nas bulgotki są po za tym jeszcze nic nie czuję, małż przykłada rękę, ucho i nasłuchuje musimy być cierpliwymi rodzicami już na wstępie :D nooo i zanim przez moje tłuszczyki kopniaki poczujemy to pewnie też potrwa ;)
Jeśli chodzi o badania to mój mąż na wizytach prywatnych jest zawsze ze mną przy całym badaniu na luzaka :) a w Lux Medzie siedzi pod gabinetem ale tam nie mamy USG więc luzik

AgusiaKRK my niby już po raz kolejny 3 chyba utwierdzają że dziewczynka :) nawet mam foteczkę USG gdzie widać, że dziewczynka i faktycznie wiadomo najważniejsze żeby zdrowa Niunia była :) nawet jeśli okaże się hahah :D facecikiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964364 przez agge
Ze mną M. też nie chodzi ;)
No ślub już za 5 dni :o i dziś wizyta :) ja wczoraj znowu poczułam ruchy wieczorem, M. przyłożył rękę do brzucha i też 2 razy poczuł :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964391 przez zancik
Agge oczywiście obowiązkowo nam sie melduj po wizycie :) zazdraszczam tych ruchów ja tez chcę ;) I fotki ze ślubu oczywiście też chętnie zobaczymy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964395 przez agge
Jeszcze 4 godziny do wizyty, wariuję normalnie :D a wcześniej jeszcze jadę odebrać suknię z wszystkimi dodatkami i dekoracje na samochód ^^
No te ruchy to coś cudownego, a M. jaki ucieszony wczoraj był jak poczuł :D zaczął całować brzuszek :D

A w czwartek jeszcze egzamin na prawko. Dziś mi się śniło, że zdałam... i byłam taka szczęśliwa i w tym momencie budzik zadzwonił... ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964405 przez Lizzy
Agge - daj znać po wizycie. Ciesz się, że jeszcze tylko 4 godz - ja mam na 18 :unsure:

Na fotki czekamy.
U mnie Młoda tak w brzuchu buszuje, że dziś w nocy mnie obudziła :ohmy:

Ze mną Mąż chodzi i na wizyty i do gabinetu..

Achh - już niedługo połówkowe :)

Tyssiak - jak Kuba? U mnie Hania już lepiej, tylko zaczęła wypluwać lekarstwa :( Dziś w antybiotyku była ona, ja i bujaczek :(


PS. A tu macie moje brzuszysko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964406 przez zancik
Agge zleci raz dwa :) trzymam kciuki za egzamin :)
Lizzy do 18 moment zleci :) czekam też na info z Twojej wizyty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964411 przez AgusiaKRK
Lizzy: piękny, zgrabny, okrąglutki brzuszek :)

Dajcie znać koniecznie dziewczyny, jak było na wizycie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964412 przez Lizzy
Taaa Zancik - zleci - właśnie w ramach zabijania czasu umyłam łazienkę ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964421 przez tysiiiak
no to czekamy na relacje z wizyt :D i foteczki, foteczki, foteczki :lol:

Lizzy super brzuszek :) taka fajna piłeczka :)

Kubuś już bez gorączki ale kaszel nadal męczy strasznie :( liczę jutro na poprawę bo to będzie 3 doba antybiotyku...
Idziemy dalej ogarniać domek z Kubuniem i potem będe robić ciasto marchewkowe - pierwszy raz- trzymajcie kciuki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl