BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 9 miesiąc temu #991259 przez PaulinaJ
No dla mnie słodkie też nie bardzo ;-) kwaśne to tak...i ryby z puszek :P hahaha

Gabiś jakoś damy radę. Też chcę przytyć jak najmniej...nie chcę znowu wracać do starej wagi. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991261 przez Gosia 2712
Paulina wiesz gdybym raz cos takiego przeszla to moze bym sie mniej bala... ale przechodzilam to juz trzy razy z czego dwa razy w wysokich ciazach bo 20tydzien i 25tydz i naj gorsze jest to ze nie znam przyczyny do tej pory :(

Gabis ja za slodkim tez nie przepadam i powiem szczerze ze wczesniej malo jadlam a teraz ciagle jestem glodna i tez musze cos konkretnego zjesc bo inaczej dalej glodna jestem :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991264 przez PaulinaJ
Ja przeszłam raz i boję się strasznie. Współczuję Ci bardzo... mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok i w marcu pochwalisz się nam swoją pociechą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991266 przez Gosia 2712
Paulina ja tez mam taka nadzieje... Bo kolejny raz takiego czegos nie przezyje...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991267 przez PaulinaJ
Będzie okej. Głowa do góry i nie ma co się zamartwiać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991274 przez clue
kurczaki, to tylko u mnie pęcharzyka jeszcze nie widać...
ja już też się naczytałam o ciążach na etapie biochemicznym, które kończą się późniejszą @... ech

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991292 przez PaulinaJ
Clue leć na będę to będziesz spokojniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991298 przez malutkamilka
Clue, spokojnie u mnie też maleństwo jeszcze, jutro robie betę i w poniedziałek do lekarza idę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991341 przez AgnieszkaAga
a powiedzcie mi czy łykacie jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy,bo wysłałam mojego do apteki po kwas foliowy bo mi się skończył a on mi przyniósł falvit zwykły bo niby powiedziała mu babka w aptece że to jest lepsze bo z witaminami ale wiem że jest falvit mama dla kobiet w ciąży, więc teraz nie wiem czy to łykać ten falvit czy oddać siostrze może :whistle:







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991368 przez malutkamilka
Ja biorę kwas foliowy + falvit mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991377 przez Gosia 2712
Hejka :)

Heh niby popadalo ale dalej cieplo jest :S dobrze chociaz ze duchoty nie ma :) Odebralam wyniki moich badan i wszystko mam w normie... Tylko martwi mnie glukoza bo normy sa 80-105 a ja mam 100,5 czy nie jest ona troche za wysoka?

Aga ja biore kwas foliowy dwa razy dziennie i to dawke 15mg no i witaminy femibion do tego

Clue nie martw sie , widzisz kazda ciaza jest inna... Jak chcesz miec pewnosc ze dobrze sie rozwija to tak jak dziewczyny radza idz na bete :)

Natkka Ty to dzisiaj masz wizyte? o ktorej? Jak tam wyniki badan?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991446 przez natkka
Gosia ja mam dzisiaj wizytę na 18 20, póki co wyniki mam dobre, ale dzisiaj mam odebrać resztę, zobaczymy jak będzie. Jest mi potwornie niedobrze, ie wymiotuje ale mdłości mam przez całą dobę no i zaczęło mnie od jedzenia odrzucać. Jem tylko jabłka i winogrona :/ niezbyt bogata dieta. Trochę mnie niepokoi bo dwa razy dzisiaj miałam takie wrażenie, że mam skurcze macicy takie bardziej na okres niż na rozciąganie więc się wystraszyłam bardzo. Bardzo nie chce stracić tego dziecka, nie wiem czy jestem w stanie to przejść jeszcze raz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991461 przez Gosia 2712
Natka trzymam kciuki za wizyte i bede czekac na wiadomosci :) powiem Ci ze dzisiaj tez od rana jest mi nie dobrze :S niby nie wymiotowalam ale pare razu juz mi sie tak zebralo ze myslalam ze polece nad kibelek :S Heh wiem ze bardzo sie boisz o malenstwo bo ja mam tak samo ... nie mysl o najgorszym do wizyty juz nie dlugo, zobaczysz malenstwo na usg i wszystko minie :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991482 przez Gabiś
natkka - będzie dobrze, trzymam kciuki za wizytę i czekamy na wieści.

Ja dzisiaj też jakoś się czuję nie za bardzo,troszkę podźwigałam segregatorów w pracy (porządkuję wszystkie sprawy, upinam, żeby w razie co zostawić porządek), i tak mnie brzuch boli, w dodatku miałam wrażenie jakby mi coś "tam" leciało, jak przy @,ale właśnie wróciłam do domu, i jest ok, żadnego krwawienia. Przez tą moją nadczynność też się boję o ciążę. W pracy też mnie zemdliło pierwszy raz. A sutki to mnie tak bolą jak jeszcze nigdy wcześniej.

Co do witamin, to zaczęłam od ponad tygodnia brać Maturelle Pharmaton,wcześniej brałam "zwykły" kwas foliowy,ale dziewczyny sama nie wiem,czy tego kwasu foliowego jest dość,bo ja tu widzę,że Wy spore dawki go bierzecie i teraz sama nie wiem :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991491 przez Gosia 2712
Gabis w ciazy leci wiecej sluzu wiec to normalne jest :) wydaje mi sie ze jak masz tarczyce unormowana i jestes pod stalo kontrola lekarza to nic nie powinno sie dziac :) Co do tego kwasu foliowego to mozesz sobie kupic dodatkowo kwas i tez go brac na pewno Ci nie zaszkodzi, a pomorze :) ja biore taka duzo dawke juz od jakis 4 miesiecy ale mialam niski poziom we krwi, no i moja jedna corka miala bezczaszkowie i rozszczep kregoslupa wiec dla tego musze takie konskie dawki go brac...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl