BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 9 miesiąc temu #989923 przez Gosia 2712
Paulina ja tez pewnie bede miec cc ale to dla tego ze juz jedna mialam....Wiec tez pewnie koniec lutego... A dla czego masz wskazania do cc?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989924 przez PaulinaJ
Bo z Marysią też miałam CC ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989928 przez natkka
Gosia dzięki :) Dziewczyny a nie jest tak, że już teraz pierwsza CC nie determinuje następnej CC jeśli odczeka się jakiś okres czasu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #989929 przez Gosia 2712
Paulina aha no tak zapomnialam ze Ty juz dzidzie jedna masz :P

Natkka a masz moze fotke fasolki? pochwal sie :D

Ed.
Natka niby tak jest ale ja slyszalam ze wiekszosc nie chce ryzykowac i raczej robia znowu cc ... ale moze sie myle

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #989932 przez PaulinaJ
No ja też spotkałam się z tym , że większość osób po CC miało CC. Zobaczymy. U mnie sprawy wyglądały tak, że wogóle nie miałam skurczów, nie skróciła mi się szyjka ani nic. CC miałam w 40 tyg :)

A jeszcze mam takie pytanie ;-) Czy przy nieregularnych miesiączkach datę porodu oblicza się tak samo?? Bo z tymi tyg. ciąży to pewnie bywa różnie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989947 przez Gabiś
Ok, piszę jeszcze raz... :-)

Mam nadczynność tarczycy, więc odwrotnie do Ciebie Paulinka, leki odstawiam miesiąc temu, ale jak w poniedziałek mój endo dowiedział się, że mam 2 kreseczki kazał zrobić badania krwi i jutro do niego jadę. Zobaczymy.
Do gina mam termin na 21 lipiec dopiero, pomimo, że prywatnie. Nie wiem do końca na jakiego lekarza się zdecydować, bo mam na myśli moją tarczycę, chcę aby się ktoś na tym znał, więc może znajdę coś szybciej.
1,5 roku temu podjęliśmy decyzję, że staramy się o drugą dzidzię i po zrobieniu wyników badan okazało się, że moje TSH to 0,0008.......... :-(
Zaczęło się leczenie i próby zajścia,z marnym skutkiem. Od 3 miesięcy nie czułam owulacji. Robiłam testy i nic.
Teraz to po prostu przeczuwałam,brak okresu nic nie znaczył,bo od pół roku był nieregularnie.
W niedzielę druga kreska była blada, wczoraj rano już wyraźna.
Troszeczkę mnie pobolewał brzuch,ale już jest ok. Jestem senna i często siusiam,poza tym gdyby nie 2 kreseczki to nie uwierzyłabym :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989988 przez PaulinaJ
Musiałam źle przeczytać :) Ja niedoczynności nabawiłam się po ciąży. Do endokrynologa też się muszę umówić bo za każdym razem mi powtarza, że przy ciąży dawkę leków trzeba zwiększyć. 21 lipiec . . . sporo czasu się wydaje :) Ja najlepiej teraz latała bym co tydzień . . . taka niecierpliwa jestem. Oby do jutra :) i mam nadzieję zobaczyć fasolkę :)

Gosia Czekamy na wieści ! ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989990 przez natkka
Paulina ja też niedoczynności tarczycy nabawiałam się po pierwszej ciąży, tak niestety bywa.
Ja dzisiaj dostałam plamienia, z racji tego że jest większe niż w zeszłym tygodniu to jadę dzisiaj znowu do gin :( bardzo się boje co to będzie
Trzymam za was kciuki żeby było wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990001 przez Gosia 2712
Hejka :)

Ale sliczna pogoda u nas :D teraz to widac chociaz ze lato jest :)
Mam ogrrrrromnego stresa przed ta wizyta :( trzymcie kciuki zeby bylo wszystko ok :) jak wroce to dam znac co mi gin powiedzial (ale to dopiero pod wieczor)

Paulina nie wiem jak oni licza date porodu przy nie regularnych @ moze biora pod uwage date wedlug usg?

Gabis ja mimo tego ze juz dwa razy test robilam to dalej nie wierze :P hehe :P moze dzisiaj uwierze jak zobacze moja fasolinke :D

Natkka lez jak najwiecej i nie stresuj sie bo plamienia wiem ze sie czesto zdarzaja... bedzie dobrze, musi byc :) trzymam kciuki :) daj znac co ci gin powiedzial :)

Ja tarczyce mialam w kwietniu badana i mam wszystko ok :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990050 przez malutkamilka
Witam i ja po długiej przerwie

Trochę mnie nie było a tyle już nowych dziewczynek zaciążonych na maca :D

Ja dziś drugą betę zrobiłam i czekam na wynik, jeśli będzie ładnie przyrastać to wizyta na 22 lipca, a jak coś będzie nie tak to będziemy się wciskać na "krzysia" prędzej ;)

Jednak z pierwszą ciążą nie miałam problemów więc liczę na to że i teraz będzie ok.

Mam 27lat, pierwsza ciąża z drugiego cyklu starań, córcia urodziła się SN 3 dni po termine. Teraz staraliśmy się też dwa cykle i drugi szczęśliwy póki co.

Ja mam nieregularne cykle (około 25 dni, choć zdarza się i 24 jak i 28) a i tak termin miesiączki wyliczyli mi wg standardu czyli 28 dni....
Więc jak mniemam teraz też tak będzie.

Beta z 24 dnia cyklu 36.73

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990064 przez Gabiś
Wróciłam od endo,pomimo przestania przyjmowania leków miesiąc temu wyniki z wtorku ft3 i ft4 mam w normie,tsh trochę spada,ale to w ciąży normalne,ciśnienie ok. Endo dobrał mi vitaminy,bo z nadczynnością nie mogę za dużo jodu a one wszystkie go mają.
Dużo mi jeszcze opowiadał o przyszłych wizytach,jak czesto i co będziemy badać. Czuję się dobrze, ale mi osobiście też długo czekać do 21ego na wizytę u gina, już bym chciała zobaczyć fasolkę.
Pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990141 przez PaulinaJ
malutkakamilka ja też dwie bety mam za sobą :) Jedną robiłam w sobotę 155,07 a drugą w poniedziałek 454,80 :) Myślę, że ładnie wzrasta.

Ale u nas dziś ukrop :) Nie mogę doczekać się jutra . . . no i wieści od Gosi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990148 przez anoda89
Dziewuszki szczególnie Gosia i Paulina trzymam kciuki :kiss:

Co do cc to po jednej można rodzić naturalnie więc nic nie jest przesądzone ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990162 przez PaulinaJ
Anoda Dziękuje bardzo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990165 przez natkka
anoda a to ja myślałam, że zjadam ogrom tabletek :)
Jestem po wizycie - dostałam cyklo3forte na naczynka bo gin nie wie skąd te krwawienie, nie ma żadnej torbieli ani nic innego. Mały jest tam gdzie był, ma się dobrze bo dzisiaj w pęcherzyku można było zobaczyć kropka - ma 2 mm i mam nadzieję, że będzie się rozwijał. Mam absolutny zakaz robienia czegokolwiek poza leżeniem, więc leże i zdaje się na kulinarne zdolności mojego J. :)
A jak u Was dziewczyny po wizytach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl