BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 9 miesiąc temu #990575 przez Anabelle
gosia, natka
aaaaaaa! super :D
ja tez rodziłam teraz w marcu ;)
ah <3
powodzenia ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990577 przez natkka
Gosia ja niestety po ostatniej wizycie chodzić mogę jeszcze mniej wiec ciągle leżę i hoduje kropka. Mam dzisiaj znacznie większe mdłości niż do tej pory, no i brzuch mu bardzo wywaliło ale na razie zwala to bardziej na to ze jem a prawie w ogóle się nie ruszam :(
Anabella dzięki wielkie, kciuki się przydadzą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990580 przez PaulinaJ
Cześć dziewczyny...upał u nas dziś niemiłosierny ;-)

Gosia Nie martw się ;-) Będzie ok. Jak plemnik dobrej jakości to i tydzień przeżyje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990581 przez Gosia 2712
Bella dzieki :)

Natkka ja wlasnie nie mam zadnych objawow :S a od lezenia juz mnie tylek boli :S bo tez mam jak najwiecej lezec... i za chwile sie ugotuje :S wiatrak caly dzien chodzi ale nic za duzo nie daje :S

Ed.
Paulina obys miala racje... Wiem moze troche swiruje ale musicie mnie zrozumiec... to jest moja 4 ciaza i ani jednego dziecka nie mam :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990587 przez natkka
Gosia ja właśnie zaliczyłam pierwszego bełta, w ogóle moje dziecko jest aspołeczne. Za każdym razem jak mamy się spotykać z ludźmi to mam mdłości a dzisiaj jeszcze wymiotuje a przychodzi dzisiaj do nas ciocia mojego J. z problemem prawnym żebym jej pomogła a nie chcieliśmy jeszcze nic mówić. Ehh.
Mnie też jest ciężko, bo w pokoju gorąco, ja to czasem kładę się na bok to pomaga na tyłek :P Gosia jja też mówię, ze wyląduje w wariatkowie zanim urodzę, a przeszłam znacznie mniej niż Ty. Dla mnie jesteś supermenką i wierzę, że dasz radę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990589 przez AgnieszkaAga
czytam i nadrabiam zaległościz moich obliczeń byłby to czwarty tydzień ostatni mój okres był drugiego czerwca chyba dobrze licze że to czwarty tydzień?

Gratuluję pecherzyka ja do lekarza idę dopiero 10 lipca.

A przy okazji za tydzień w sobote mamy jechać do Chorwacji czy powinnam sobie odpuścić ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990590 przez natkka
Agnieszka - to masz bardzo młodą ciążę, więc beta jest ok :) ja robiłam w 4t2d i miałam 79, więc spokojnie musisz dać maleństwu się rozwiać.
Jeżeli chodzi o Chorwację to najlepiej skonsultuj to z lekarzem, ja też miałam jechać do Chorwacji ale we wrześniu no i z racji ciąży wyjazd odpuściliśmy, ale ja nie mogę nawet chodzić na spacery póki co więc wyjazd tak daleko był poza naszym zasięgiem. Poza tym ja wolałabym nie ryzykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990624 przez PaulinaJ
Cześć dziewuszki :)

Gosia...zobaczysz będzie ok.
Agnieszka ja ostatnią miesiączkę miałam podobnie bo 3 czerwca z tym, że u mnie były nieregularne.
natkka To sobie poleniuchujesz z fasolką :) Odpoczywaj...później nie będzie czasu :P

Dziewczyny każda z nas świruje . . . ja poszłam na usg i zobaczyłam pęcherzyk. W głowie mam już różne myśli. Boje się, że historia się powtórzy. Prawdopodobnie martwię się bezpodstawnie bo przecież poszłam do ginekologa w 4tc. Pewnie dobrze, że cokolwiek zobaczyłam w tym czasie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990625 przez natkka
Cześć Dziewczyny :)
Jasne ze każda z nas panikuje ale trzeba poskromic źle emocje i myśleć pozytywnie :) zawsze tak robiłam przy okazji różnych egzaminów i zawsze zdawałam wiec jestem zwolenniczką optymistyczne go nastawienia :)
A teraz narzekania :P ja rozumiem ze kobiety w zaawansowanej ciąży mają problemy ze snem ale w 6tc?! Po pierwsze budzę się co najmniej raz w nocy na sianie a po drugie maksymalnie udało mi się spać do 7 a do tej pory przed 10 jak wstałam to było święto no i brzuch mi wywaliło jakbym była w 4mc a nie 6tc :D
Mam nadzieje ze pogoda trochę zelży bo strasznie jest jak się tak ciągle leży w taki upał :)
Jakie macie dziewczyny plany na dzisiaj szybko dzień? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990629 przez PaulinaJ
U mnie raczej błogie lenistwo dziś ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990644 przez Gosia 2712
Hejka :)
Upalow ciag dalszy :S

Natkka ja tez wczesnie sie budze ale to chyba przez te upaly... U mnie plan na najblizszy tydzien wyglada identycznie na kazdy dzien hehe :P lezec lezec lezec :P a przepraszam bede miec rozrywke w poniedzialek i srode bo musze jechac na badania :D :P

Aga my tez planowalismy gdzies jechac za granice ale z racji ciazy odpuszczamy, zapytaj lekarza co on na to wtedy bedziesz miec pewnosc

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990647 przez natkka
Gosia to tak jak ja, leżę ale jutro pojadę na badania a w środę do gin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990648 przez Gosia 2712
Natka to zapowiadaja sie u nas ciekawe wakacje hehehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990650 przez natkka
bardzo, szum wody słyszę jedynie bo bliskich kontaktach z muszą, które zdarzają się coraz częściej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990652 przez Gabiś
Cześć Kochane,

napisałyście sporo, fajnie się czyta.

Mój mąż wygadał wczoraj niby na ucho mojej bratowej, że jestem w ciąży i się zaczęło roznosić, moja mama wie od niej zamiast od nas i cholera wie,komu jeszcze powie. Wizytę mam dopiero 7 lipca i nie chciałam na razie nic mówić, tym bardziej, że nie chcę aby plotki doszły do mojej pracy,chcę trochę odczekać i wtedy dopiero pogadam ze skarbniczką i wójtem...

Mnie zaczęły pobolewać sutki, i też mi brzuch wywaliło, w ogóle widzę, że teraz jakoś od początku mam większy brzuch niż w pierwszej ciąży. Siusiu biegam robić co chwilę i upały raczej przesypiam, w sumie wstałam jakieś pół godziny temu...Jutro chyba wezmę urlop na żądanie, bo w pracy nie wysiedzę w upale tyle godzin. A urlop dopiero mam od 27 lipca.... :-(

A Wy dziewczyny pracujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl