BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 tygodni temu #1032526 przez Pumcia
O kurczę kolejne 2 rozpakowane - super Gratuluję dziewczyny :woohoo:
Słodkości :)
Napiszcie jak znajdziecie chwilkę jak się czujecie - czekamy niecierpliwie :)

No my Nat chyba potrzymamy wszystkich w niepewności :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1032548 przez Wietrzyca
NatB, miałaś rację z tym zatruciem ciążowym. W nocy, po końskiej dawcel leków miałam 160/100.
Tak mnie głowa bolała, że po dwóch paracetamolach, dwóch tabletkach b a ciśnienie i czymś jeszcze, zwróciłam im wszystko co mi dali. W życiu mnie tak głowa me bolała. Pani doktor, która mnie przyjmowała na oddział, powiedziała, że bardzo słabo reaguję na leki i wyglądam gorzej po nocy, niż jak mnie przyjmowała, plus to białko w moczu z innymi objawami, i że nie widzi innej możliwosci jak natychmiastowa cesarka.

Już się chwilę:
Przedstawiam Wam Zosię :-) 51 cm, 2200 g, 9 /10, urodzona 6.04 przez cc.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1032549 przez Pumcia
Wietrzyca - ale maleństwo 2200? Kruszynka malutka ;)GRATULACJE CÓRECZKI :kiss: dobrze, że szybko trafiłąś do szpitala i byłas pod okiem specjalistow - kurcze widzisz dobrze Nat zareagowała, nie sadziłam że cisnienie tak na wszysko wpływa. A jak Ty sie czujesz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1032552 przez Wietrzyca
Pumcia, dziękuję :)
Ja odsypiam noc. Ale jest ok. Zosia w inkubatorze, na patologii noworodka, ma problem z polykaniem i ssaniem (moja mama mówi, że siostra miała dokładnie tak samo, jak nas wyciagneli z mamusinego brzuszka). Ma sondę do brzuszka a ja mam odciągac i jej zaniosa. Ale pani doktor mówiła, że poza tym to jest w bardzo dobrej kondycji po badaniach, żeby się nie martwić. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032555 przez Pumcia
No to super, że chociaż wieści masz dobre :side: 3mam za Ciebie kciuki swieżo upieczona mamusiu - wytrwałosci i odpocznij póki możesz :P Jeszcze raz Gratuluję Tobe i Karii - dostaniecie ode mnie naklejki dzielny pacjent he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1032565 przez Wietrzyca
Ooo. Naklejka "dzielny pacjent" to jest to, o czym marzyłam, Pumcia! :-)

Nieobecność córci wykorzystalam na spanie. Dają mi tu dozylnie przeciwbólowe, normalnie żyć nie umierać ;) dzisiaj tatuś przywiezie laktator i pójdziemy po obchodzie do Zosi na patologie. Moja mama robi poruszenie, bo po Julce mam same ciuszki 58/62 i kilka mniejszych mogłoby się przydać :P
W każdym razie dzisiaj przyjadą z Tarnowa moi rodzice z teściową. Zosi pewnie jeszcze nie zobaczą, ale mówią, że to nic ;)

Karii, ja Ci chyba nie pogratulowalam z tego wszystkiego! Dużo zdrowia dla Was! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032569 przez Karii
Hej u mnie w miarę ok, najbardziej sie martwię bo ja miałam,dodatni gbs a ze tak szybko urodziłam to nie zdążyli podać antybiotyku, pobrali małemu badania i zobaczymy czy będzie musiał brać antybiotyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032570 przez Karii
A za gratulacje oczywiście wszystkim dziękuję i oczywiście rozpakowanym wzajemnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032571 przez Pumcia
Kari to dawaj znać jak już będziesz wiedziała. Zdrówka życzę i obyś jak najszybciej wyszła ze szpitala :)

A ja leżę na ktg :silly: Ale nudno :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032577 przez Mamusia
Gratulacje jeszcze raz dla was dziewczyny ze dalyscie rade :) :side: dzieciaczki śliczne.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1032625 przez Wietrzyca
Dziękujemy!

Nasza królewna w inkubatorze :-) dostała pokarm odciagniety już od mamusi, a nawet udawało jej się coś zjeść ze smoka



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032628 przez Pumcia
Jaka Kruszynka :kiss: A wiadomo kiedy Was wypuszczą ? :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032632 przez Wietrzyca
O nie, nie wiadomo. Ja z ciśnieniem na pewno do końca weekendu, aż się nie znormalizuje, a w międzyczasie Zosia ma ponoć do mnie dotrzeć na noworodki, jak już zacznie jeść ladnie :) A potem zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032643 przez Mikulinka
to teraz ja się odzywam.... od wczoraj jesteśmy z Madzia na neonatologii w inkubatorku grxejemy się . pod lampami. Ja po porodzie ledwo zipie w sensie szwow na tylku od cholery ze ciezko siedxiec ...
Remont dobiega konca. zJutro meble będą składać do maluchów. Mąż ogarnia dom . Jak wrócę do siebie to napiszę wiecej.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1032644 przez Wietrzyca
Mikulinka, to życzę, żebyście szybciutko wróciły do domu. ;) fajnie się piecuch grzeje pod lampami.

Byłam jeszcze o północy z pokarmem u Zosi. Panie mnie zaprosiły do inkubatora, powiedziały, że prawie połowę porcji zjadła dzisiaj ze smoka i zrobiła porządna kupę :-P czyli działa wszystko w przewodzie pokarmowym jak należy ;) usg główki i krew też wyszły dobrze. Bardzo mnie to cieszy..

Mi przestali dawać przeciwbólowe dozylnie, zamiast tego tabletki. No cóż mogę powiedzieć... W zyle było fajniej :P ale dam radę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl