BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 tygodni temu #1032050 przez Karii
A z pierwszego USG za 1,5 tygodnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032060 przez Mamusia
Na KTG nic nie wyszlo.... A już miałam nadzieję....

Karii ja termin z om mam na 01.04 a z pierwszego USG mam na 04.05 więc mała różnica choć nie zmienia to faktu ze chce to mieć za sobą....
Co do butów to nogi mam tak spuchniete ze do lekarza poszłam w kapciach rano wstaje i już baloniki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1032061 przez Wietrzyca
Mamusia, cała noc spałam z nogami na poduszce do góry. Dzisiaj mam jedną nogę większą, drugą mniejsza :laugh: hahaha! Mąż się że mnie śmiał :P

Ależ Twoja malutka się na świat nie pcha. Czy u Ciebie tez jest procedura, że po skończonym 41 tc przyjmują na indukowanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032066 przez Pumcia
He he Wietrzyca to nie jest śmieszne ale jednak musiało to tak wygladac :P
Mi tylko ręce, a bardziej palce popuchly, nawet obrączkę już zdjelam :/
Ja muszę wytrzac jeszcze parę dni bo do kliniki mnie nie przyjmą, musi być ciąża 37,1 żeby mnie nie odeslali.

Jak Wasze skurcze? Ja dziś na szczęście nie miałam :cheer: to dobry dla mnie znak - bo cholera mam nadzieję że to nie cisza przed burzą ;)

Mamusiu kochana ale chyba daty pomylilas he he 1.04 a 4.05 to miesiąc różnicy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032074 przez Heathera
Oj współczuję Wam tych puchnięć, u mnie tylko trochę palce u rąk ale obrączkę jeszcze noszę, nie przeszkadza mi

Ja wczoraj robiłam ostatnie zakupy dla małej bo pojechaliśmy do rosmana. Muszę jeszcze tylko zamówić na allegro aspirator i będzie wszystko.
Dzisiaj u nas też jakoś bez skurczy, brzuch ani razu mi nie stwardniał. Za to mała ciągle ciśnie mi się z boku i gniecie wnętrzności. Mi też jakoś nic się nie chce dzisiaj robić :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032076 przez Karii
U mnie też dzisiaj spokojna noc chociaż brzuch mi się stawia bardzo często, co do puchnięć to jakoś wybitnie nie zauważyłam u siebie, delikatnie nogi bo kozaków nie mogłam dopiąć ostatnio ale to tylko to. Obrączkę zdjęłam jakiś czas temu bo była dość ścisła i bałam się, że później mi nie zejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1032085 przez Wietrzyca
Ja z tą obrączka to zależy. Dzisiaj nie mam, bo mi palce spuchły. Ale jeszcze wczoraj miałam. Zależy od dnia, raz ściągam, raz ubieram. Te nogi są najgorsze, a to jest kwestia naprawdę ostatnich 2 tygodni, wcześniej tego nie było! No śmieszne to niby niet jest, ale naprawdę zabawnie wyglądało :laugh:
Bardzo mnie to demotywuje, że ulubionych butów nie mogę ubrać, bo mają za ciasna cholewke. I moje ciśnienie znowu 139/85 zamiast 115/75, co pewnie ma dokładnie związek z magazynowaniem wody (ot, przyczyna moich niepokojów się ujawnia). Zapytam o to dzisiaj gina, mam wizytę przed 18:00.

Ale pocieszylyscie mnie trochę, bo jak zaczęłam o tych nogach pisać, to nikt na początku się nie odezwał i już się przestraszylam, że tylko mnie to dotknęło. :P że niby coś nie tak, etc.

I wybralam się wczoraj na ćwiczenia. Jestem już tam matka przodowniczka z moim brzuchem ;)

Pumcia, a dlaczego Cie do Twojej kliniki wcześniej nie przyjmą? Tzn musisz do szpitala w przypadku wcześniejszego rozwiazania jechać, bo tam się nie podejmuja?

Heathera, co kupiłaś ciekawego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032093 przez Heathera
Wietrzyca a nic w sumie takiego ciekawego. Płyn do mycia ciała i włosów z hipp bo miałam kupon -20% na niego i do tego balsam do ciała, chciałam też z hipp wziąć ale nie było to wzięłam z nivea ale zapach cudny ma :)

i w końcu się ogarnęłam i na nowo spakowałam swoją torbę do szpitala. Wybrałam też ubrania na wyjście dla siebie i malutkiej czekają w foteliku. Więc już wszystko przyszykowane :) Mogła bym dzisiaj albo jutro rodzić :p

A Wy już macie wszystko pokupowane i spakowane ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032101 przez Mamusia
pumpcia rzeczywiście masz racje haha miało być na 05.04 haha... :)

Ja obrączkę sciaglam już miesiąc temu.... mam nadzieję ze do weekendu coś się zacznie..... jestem padnieta n....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032103 przez Wietrzyca
Dziewczynki, Mikulinka przesyła pozdrowienia. Leży dalej w szpitalu, męczy ją kaszel i gardło. Mała rusza się najbardziej w nocy, a w dzień udaje spokojną :). Podczytuje nas na telefonie.
Trzymaj się dzielnie Kochana!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032116 przez Mamusia
mikulinka trzymaj sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032147 przez JoanaG
Chcę wstawić zdjęcie mojego kurczaczka dla Pumy ale hmmm jak je tu wkleić do treści posta żeby było ukryte? Ps- na telefonie działam ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032167 przez Wietrzyca
JoanaG, między hide musisz sobie l ustawić kursor pisania, po czym dodając zdjęcie po "dodaj plik" klikasz jeszcze "wstaw". Ma się on dodać dokładnie pomiędzy hide :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032208 przez Mamusia
Mikulinka właśnie na fb napisała ze jest na porodowce.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1032209 przez Wietrzyca
Mikulinka, trzymamy kciuki!

No i Heathera urodziła Weronike! Myślę, że się będzie chwalić jak dojdzie do siebie :) gratulujemy i witamy na świecie!

No a ja byłam z ciśnieniem na naszej ginekologicznej IP, wczoraj było 170/110, dzisiaj 155/95. Muszę przyznać, że zostałam obsluzona full wypas, aż jestem zaskoczona, a przy okazji sprawdziliśmy jak to wszystko działa w praktyce, kiedy się będziemy zgłaszać z akcja. KTG, USG, ciśnienie, wywiad pełen. Na KTG na razie czysto, Zosia tętno ma piękne, z USG 2,500. Na ciśnienie dostałam leki i mam mierzyć 3x dziennie, a do gina na środę mam zrobić jeszcze raz mocz, żeby wykluczyć zatrucie ciążowe.
Wypuścili nas do domku na szczęście :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl