BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1014481 przez Heathera
NatB możesz i dla mnie pierogów zrobić i wysłąć bo z checią bym zjadła oj z chęcią takie robione a nie kupne :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014497 przez NatiK
Wietrzyca dużo zdrówka życzę oby ci szybko przeszło!!!

Heathera gratuluję!!!no to teraz ci się zacznie ;) powodzenia :)

natB to ja się podpinam pod pierogi z serem bo ruskich nie lubię...mi babci moja kochaniutka pierożki kleji :) a teraz jak jestem w ciąży to wszystko by mi gotowała na co mam smaka :cheer:

Ja dziś na obiad pstrąga mam ziemniaki na frytki pokrojone jeszcze jakaś sałatka i gotowe :)
A głowa dalej boli szyjny daje znac nie mówiąc o ledzwiach...dzisiaj kumulacjia wszystkiego oby przeszło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014521 przez Wietrzyca
NatiK, oby przeszło!

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Będę się cierpliwie leczyć.

Heathera, to daj znać jak wybierzesz kolory, koniecznie!

Ja bym takich ruskich zjadła, oj tak... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014558 przez natB
heather to Wam się trafiło ;) bardzo się ciesze :D

Tez mnie dziś naszła Wieczorem ochota na rybę i zjadłam śledzia bleeeeeee do teraz go czuje ;( okropne to jest eh...

Pierogi były pyyyszne mały zjadł 6, a ja 8.. Jutro na obiad dla odmiany gulasz wolowo -wieprzowy... Jak ja lubię rozmawiać o jedzeniu heh :P..

A tu proszę moje pierogi :D

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014563 przez Mamusia
NatB to na kiedy masz termin?? Może masz tak jak ja na 01.04 hehe.... ja już też czuje kopniaczki A raczej glaskanie od środka hehe najlepiej po kolacji na wieczoR jak teraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014574 przez natB
mamusia ja mam2 kwietnia :) ale urodze pewnie pod koniec marca, bo synka tez urodziłam tydzień przed terminem :)... Ja juz czuje mega kopniaki, mała nawet nie ma stałej pory aktywności, bo i w nocy daje znać o sobie i Wieczorem i rano :P istny szogun :)

Dzień dobry :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014728 przez Heathera
natB super pierogi wyglądają :)

Wietrzyca wczoraj byłam u mamy i oglądałam katalogi z farbami bo u nich niedawno remont był i wymyśliłam, że salon zrobimy zielony (teraz mamy zeilono-fioletowy ale tam nie będzie dobrze się to komponować bo salon jest o wiele mniejszy i myślę że fiolet by przytłaczał), a w sypialni dwie albo trzy ściany szare, a jedna albo dwie pastelowy taki róż (ale nie taki pinkowy tylko taki bardziej różowo-brzoskwiniowy) albo fiolet pastelowy i na jednej ścianie tej chce wydrukować nasze zdjęcie z wesela i podświetlić je lampkami dokładnie taśmą ledową, synek chce pokój niebieski. Jeszcze nie wiem co z przedpokojem myślałam o białym albo jakimś takim beżowym żeby jasno było.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014729 przez Heathera
A ja już zaczęłam wyczuwać ręką kopniaki bąbelka :D Tylko dziwi mnie że przeważnie kopie po lewej stronie, czasem na środku pod pępkiem, a po prawej stronie bardzo rzadko...nie wiem czy mam się tym martwić :/ ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014753 przez Pumcia
Heathera - :woohoo: ale piękne zdjęcię :woohoo: uwaielbiam taki styl :woohoo: ja u swojego fotografa poprosiłam, żeby wrzucił mi czerwone akcenty w Twoim przypadku, czerwony kwiat we włosach mmmmmmmmmmmm cudo. Czujesz kopniaki ? tak szybko ? fajnie Ci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014755 przez Heathera
Pumcia dzięki :) ale kwiat był fioletowy u mnie akurat bo to mój ulubiony kolor i właśnie był kolorem przewodnim na weselu :)
Ruchy czuję ale dlatego tak szybko bo to moja druga ciąża jest, w pierwszej poczułam dopiero ok 19/20 tygodnia więc spokojnie doczekasz się i Ty :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014756 przez Heathera
I ten kwiat miałam ciągle na ślubie też bo jakoś nie chciałam welonu...w końcu mieliśmy już dziecko i byliśmy po ślubie cywilnym



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014761 przez Pumcia
A ja miałam farbowaną wiązankę w kolorze koralowym i we włosach o0czywiście tak samo ale na czarno-białym zdjęciu poprosiłam o krwistą czerwień. Nawet paznokcie mi na czerwono przerobił :woohoo:

A no tak ! to przecież drugi bobas :) lekarz mi mówił, ze przy kolejnych ciązach szybciej się czuje ruchy dziecka - masz racje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014765 przez Heathera
Pumcia aaa to taki myk z tym czerwony, to faktycznie ładnie musi wyglądać :) Ja się zastanawiam gdzie mogę takie zdjęcie duże wywołać i czy lepiej na takim papierze jak zwykłe zdjęcie czy takie jak normalnie się drukuje...nie wiem czy u mnie w mieście w ogóle takie coś można zrobić może na necie coś znajdę



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014766 przez Pumcia
Heatheta a Ty chcesz coś na zasadzie fototapety tak ? duży format ? w Białym zrobisz bez problemu, może udą się z przesyłką - żebyś specjalnie nie jechała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014769 przez Heathera
Właśnie nie fototapeta tylko duży obraz żeby na brzegach zamocować tą taśmę ledową. Na necie już patrzyłam sa różne opcje np na tej stornie: www.photobox.pl/sklep/dekoracja-scienna
I chyba wybiorę plakat laminowany bo nie jest mocno drogi a wydaje się solidny na płycie mdf



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl