BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1015534 przez natB
pumcia tantum rosa kochana do przemywania i provag w żelu lub w tabletkach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015535 przez natB
pumcia z tym tantum rosa to.wiesz w minimalnym stopniu może przenikać, możesz zadzwonić do gin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015571 przez lena20
ja mialam podobnie i kupilam prwaq i mi przeszlo,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015602 przez NatiK
Ja juz po wizycie :) wszystko jest ok dzidzia rośnie...być może będzie chłopaka ale potwierdzi na następnym badaniu :) oprócz tego od poniedziałku idę do szpitala na kroplowki bo słabo u mnie z potasem i magnezem jeszcze sprawdzić mają to moja trzustke...ale poza tym jest dobrze :)

Ja też jeszcze nic nie kupowałam pewnie po nowym roku coś zacznę :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015607 przez lena20
dzis sie dowiedzialam od kolezanki ze kobiety w ciazy ogolnie nie powinny przechodzic pod sznurkami..tzn wieszac prania pod sznurkami itp,bo dziecko moze byc pepowina obwiazane,wierzy ktroas w taki przesad??/ bo ja zbytnio nie wierze w przeady,a sama przechodze pod sznurkami i wieszam pranie bo inaczej innego wyjscia nie mam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015610 przez Pumcia
Dziewczyny a Wam chodzi o ten żel Provag czy tabletki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015613 przez lena20
ja mialam zel provag do mycia i do smarowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015620 przez Wietrzyca
NatB, tak. Radek to Radosław.
Ja jeszcze nic nie kupuję, dopiero po nowym roku. :P

NatiK, super, że wszystko ok i Dzieć zdrowy. A skąd zdiagnozowali te niedobory?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015622 przez Pumcia
Wietrzyca a jak się czujesz ? Lepiej już ? ja też po nowym roku zaczne szał zakupów :woohoo:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015647 przez Wietrzyca
Pumcia, już dużo lepiej. Jeszcze mi kaszel został, ale jest mega lepiej.

Kochana mam nadzieję że się nie przejmujesz. To jedyna chwila, żebyś miała czas dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015649 przez NatiK
Wietrzyca ja też się ciesze ze jest z dzidzia ok :) dobrze ze wracasz do zdrowia!!!
Wyniki mam słabe na leki nie ide zabardzo i to dlatego...nafaszeruja mnie i będzie ok :)

Pumcia każdy zasługuje na odpoczynek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015660 przez Wietrzyca
Dzień dobry, ja już wstałam. Mam dentyste o 9;00. Jak ja się odzwyczailam od takiego wstawania! Zazwyczaj o 6 robię mężowi kanapki, buzi, papa, euthyrox i do łóżka dogorewać jeszcze :P

Byłam wczoraj w pracy zanieść zwolnienie i spakować moje biureczko - też już jest potrzebne komuś innemu. Ale przyszło mi to zadziwiająco łatwo! Wręcz się cieszylam, że mam jakiś kolejny etap za sobą. Także powkladalam swoje rzeczy do pudła (nazywamy je "box of shame" ;)) i zostawiłam w szafie do mojego powrotu. Osobiste jak płyty czy zdjęcia wzięłam do domu.
Miło było się pojawić, każdy pytał jak się czuje, czy już znam płeć, bardzo pozytywnie do tego podeszli :)

A w nocy coś się ostatnio kręcę strasznie. Nie mogę spać. I znów wstaje do kibelka.. Też wstajecie?

Jak Wam noc minęła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015664 przez Mamusia
Noc nawet spokojnie Ale zdziwiłam się ze moją cora już wstała.... tylko oczywiście jak zawsze rano wstaje bolą mnie pięty nie wiadomo od czego i prawa strona kręgosłupa..... aż tak kluje.... Ale damy radę.... czas na śniadanko.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015717 przez NatiK
Wietrzyca nie martw się ją też się kręcę spać nie moge wszystko mnie boli ledzwie kręgosłup masakra jakaś...
Heheh wcale się nie dziwie ze łatwo ci przyszło opuścić pracę ja jestem od samego początku na zwolnieniu i wcale za praca nie tęsknię :P po ponad 10 latach pracy czas na odpoczynek hihi ;) wiec korzystaj z wolnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015763 przez Heathera
Ja na nocki nie narzekam, tylko jak się kłądę spać to trochę si pokręcę bo kręgosłup mnie boli ale później śpię az do rana.
U nas dalej masakra w domu, pół rzezy spakowane, pół jeszcze nie. Jutro już będziemy przenosić :P Ale niestety malowac tam będziemy dopiero na wiosnę bo mąż stwierdził że przy takiej pogodzie to będzie długo schło, a że wujek 2 miesiące temu przemalował wszystko na biało odświeżył to może na razie tak zostać .
Byłam dziś u gin bo do upławów doszło swędzenie i niestety znowu ta infekcja, dostałam krem, żel do mycia i globulki więc będziemy się kurować.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl