BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1019929 przez martyska
Miska super :laugh: bardzo sie ciesze ze marzenia Ci sie spełniły :laugh: moim marzeniem tez byla córeczka i mam nadzieję ze juz tak zostanie :woohoo: ale Ci fajnie ze tyle w grudniu masz podgladania maluszka :laugh:

Owieczka czekamy na relacje :)

Skalarek bedzie dobrze nie marte sie na zapas :kiss:

Moja wizyta dopiero 4 stycznia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019930 przez Patikierc
Hejka,wczoraj już przeczytałam wieści od..
Miski ale na tel a z niego nie lubie pisać :angry: bo zjada mi litery i wogóle.. Wiec kochana garatki spełnienia marzeń!! Super że z księżniczką wszystko ok :woohoo: i to już tak na 100%? To zaczynasz szaleństwo kupowania! :whistle:

Owieczka -to teraz ściskam kciukasy za ciebie jak ci pójdzie na wizycie,choć myśle ze bedzie ok! Ale może dowiesz się czy księciu czy ksieżniczka :evil:

Skalarek-musi być ok,zaciskaj nogi :P i dasz rade z każdym tygodniem lepiej będzie! Więc znów poniedziałek będzie emocjonujący co tam wam powie,USG tez bedziesz mieć? Więc znów zobaczysz Olinka :evil: zgadza się?

Martyska- ja też mam wizyte 29.12. :D więc jeszcze chwile ale już przebieram nogami kiedy to będzie :laugh:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019931 przez Patikierc
Ja dziś mam pracowity dzień,zakupy przed świąteczne duże(ale bedzie już z głowy),jazda z psem do SPA(trymownie,kąpanie,czyszczenie uszu,obcinanie paznokci) :D i potem nastanie wieczór i pewnie padnę,ale może jeszcze jakąś maseczkę na twarz zrobię szybko :D No i w miedzy czasie coś może zacznę sprzątać :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019932 przez miśka23
Witam się z rana. Dzis wcześniej niż zwykle ale z tych emocji nie mogę spać, a całą noc śniłam o malutkiej :cheer:

Martyska ja się pomyliłam i wizytę mam we wtorek, ale zapewne na tej wizycie będę miała sprawdzaną tylko szyjkę, bez usg (żeby nie było robione za często).

Majka a jak u Ciebie wizyta? Też miałaś wczoraj?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019934 przez miśka23
Pati właśnie zacznę zakupy :woohoo: Ja zakupy przedświąteczne zrobiłam wczoraj, a dziś w planie mam porządki w szafie. A mam ją ogromną, wierzcie mi... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019935 przez Patikierc
Szafowe sprzątanie już na szczęście za mną :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019936 przez miśka23
A ja jakoś nie mogę się zabrać za te porządki. Tak na prawdę to jeszcze nic nie zrobiłam :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019951 przez Skalarek
Witam się przy śniadaniu, bo raczylam dopiero zwlec się z łóżka :P

Owieczka czekamy z niecierpliwoscia na wieści z wizyty! Ciekawe kto tam się kryje u ciebie ;)

Martyska dziękuje za słowa wsparcia :kiss: Gin tez mi mówił, ze bedize dobrze i żebym myslala pozytywnie bo to bardzo ważne,ale wiadomo, łatwo powiedzieć trudniej zrealizować :whistle:

Miska ja szafowe porządki zrobilam w zeszły weekend, a reszta porzadkow spadnie na męża, no chyba zostanie mi jedynie ścieranie kurzu ale tez tylko do odpowiedniej wysokości :huh: kicha ogolnie , bo się czuje taka nieprzygotowana do tych świąt :angry: każdy mi mówi, ze przecież nie sprzątanie jest najważniejsze ale mimo wszystko mnie to denerwuje :unsure: zakupy pewnie też mnie ominął... Dobrze, ze święta spędzony u moich rodziców glownie i nie będę miała jakichs gości którzy by nie znali sytuacji, a ci co maja nas odwiedzić wiedza jak jest wiec może wybacza nam, ze raczej nie przejdziemy testu białej rękawiczki ;)

Pati jakiego masz pieseła? :) ja mam yorka, ale sama go strzyge i robię mu domowe spa :laugh:
Co do USG to nie wiem czy będę miała w pon, na pewno będę miała na wizycie 7.01, a teraz to zależy nam głównie na sprawdzeniu jak sytuacja z ta szyjka, czy się poprawiło czy nie :dry: A Olinek się rusza coraz więcej wiec myślę, ze u niego wszystko ok :kiss:
A co do zaciskania nóg, to moja sis stwierdzila, ze jak będę tyle czasu zaciskac to będę miała lepsze poslady niż Chodakowska i MelB razem wzięte :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019955 przez owieczka1804
Witajcie. Ja juz po wizycie ;) na 70 % widzial dziewczynke ale z racji tego ze ma niskie polozenie to slabo bylo widac. Ogolnie moja dzidzia miala czkawke i tylko podskakiwala raczkami i nozkami:) a ogolnie wszystko jest ok. :) a jak tam u was? Jak sie czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019958 przez Skalarek
Owieczka to super, ze z dzidzia wszystko dobrze :) i mówisz, ze zapowiada się Księżniczka :woohoo:
To chyba teraz się nam zrobil taki w miarę równy podział płci ;)
Mamusie co byscie powiedzialy, żeby zrobić takie zestawienie kogo która z nas oczekuje, jakie imię ewentualnie i jaki termin porodu. Co Wy na to? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019969 przez miśka23
Owieczka no to na dzień dzisiejszy gratuluję córeczki :)

Skalarek jeśli na ochotnika zgłaszasz się do robienia listy to jestem na tak :) No i mi jakoś się wydaje że jest przewaga dziewczynek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019972 przez Skalarek
W sumie teraz po tych ostatnich USG to może i faktycznie więcej dziewczynek ;-)

A co do listy to trzeba chyba zacząć a potem każda skopiuje, dopisze sie i lista gotowa :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019982 przez miśka23
Albo mogę jeszcze na pierwszej stronie pod moim postem wszystkie wpisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019995 przez Skalarek
No albo to wtedy nie byłoby tyle szukania ;-) ale to chyba tak czy inaczej każda musi napisać i wtedy skleisz to w cala listę i wkleisz do pierwszego posta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020003 przez martyska
Owieczka super ze wszystko oki :)

Ja- dziewczynka
Miska -dziewczynka
Pati -chyba dziewczynka
Emilia- dziewczynka
Owieczka- chyba dziewczynka
Skalarek - chlopiec

To chyba wszystkie ktore wiemy? Jak by nie patrzal dziewczyny góra :laugh:

U nas na lipcówkach byla tabela na pierwszej stronie zribiona przez założycielkę wątku i po prostu uzupełniala jak cos bylo wiadomo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl