BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1020687 przez owieczka1804
Hej dziewczyny u mnie wszystko ok. Od poniedzialku jestem u mojej mamusi :) oczywiscie zostaje na wigilie i sniadanie swiateczne:) i jade do tesciowej. Wizyte nastepna mam 14 stycznia. Juz nie moge sie doczekac i jestem ciakawa czy dziewczynka którą jest teraz w 70% dziewczynka zostanie nia czy okaże sie chłopczykiem:) ostatnio dostalam prezent od kolezanki za zalatwienie pracy w Niemczech. Ja dostalam ptasie mleczko ale dzidzia za to dostała sliczny prezent ale nie moge wkleić zdjecia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020700 przez drzyzgunia
Hej :) od dawna Was podczytuje ale zawsze coś wypadało i jakoś nie mogłam się zmobilizować aby się ujawnić :P
A przed świętami chyba wiecej odwagi mam w sobie. Mam 27 lat jestem z pod Warszawy mam już jedego ukochanego szkraba i ma prawie 3 latka :) Drugi skarb pojawi się w maju termin mam na 26 maja :) wiec data piękna :) Teraz jestem w 18 tyg niestety maluszek się jeszcze nie ujawni...póki co wszystko przebiega w najlepszym porządku mamy lekkie problemy z ciśnieniem ale jestem zaprawiona w bojach bo w pierwszej ciąży też był ten sam problem :) Mam nadzieje, że szybko się zaaklimatyzuje :) i będę tu z Wami przeżywać ciążę :) A gdybym nie miała czasu to chciała bym wszystkim forumowiczom życzyć Zdrowych Wesołych Świąt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020706 przez miśka23
Drzyzgunia witamy cię gorąco :) Fajnie że jest z nami jeszcze jedna mamusia :) Cieszymy się że wszystko dobrze. Zresztą odpukać, na razie maj przynosi nam szczęście:) A co do płci, myślę że koło 20 tygodnia jest najlepiej się dowiedzieć, nie wcześniej. Mi powiedzieli wstępnie w 16 że chłopak i się nie sprawdziło.

Pati a ty to już wyluzuj z tą pracą ;) Zajmij się odpoczynkiem :) No i w 100% kalendarz chiński kłamie. A u Ciebie się sprawdził ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020802 przez martyska
Cześć kochane :)

Wpadłam życzyc wam wesołych swiat spedzonych w radosci milosci i spokoju z najbliższymi . Nastepne święta beda juz całkiem inne :-) wyjatkowe :-)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020803 przez miśka23
Ja też już wstałam i biorę się za sprzątanie :)

Ja też życzę wszystkim wesołych, spokojnych i radosnych Świąt. A sobie i Wam abyśmy szczęśliwie dotrwały do maja i urodziły zdrowe maluchy. Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Martyśka będą inne, bardziej rodzinne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020808 przez Patikierc
Dzień dobry! B)
Drzyzgunia- Witaj,w naszym gronie,nie ma się czego wstydzić :P zawsze służymy pomocą B)
Miska- już wyluzowałam teraz do poniedziałku stan błogiego lenistwa,bez pracy :P Dopiero w poniedziałek do pracy na 3 dni i znów wolne do 6 stycznia :D I do konca stycznia praca,a w lutym mi już mąż mówi żebym siadła na dupie w domu :D ale nie wiem zobaczę czy się nudzić nie będę :D
Owieczka-to korzystaj z progów mamusi :D nie ma to jak u mamusi :D

Dziewczynki,życzę wam Zdrowych,Wesołych Świąt,w Rodzinnej atmosferze,ciesząc się naszymi kruszynkami w brzuchu :kiss:

Ja uciekam dopić kawusie :D,w łóżeczku,a potem ostatnie poprawki przed wigilią :woohoo: może jeszcze wpadnę :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020826 przez Skalarek
Kochane i ja życzę Wam wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrowia dla Was i dla maluszkow, szczescia, miłości, świat spędzonych w gronie rodziny i najbliższych, pełnych radości i rodzinnego ciepła. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020855 przez majka1987gnoWlkp
Kochane.. Najlepszego!! Samych wspaniałości i szczęśliwych rozwiązań :-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020912 przez Emilia92
hey witam sie po swietach, jk tam dziewczynki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020929 przez Skalarek
Emilia chyba jeszcze trwa świąteczną cisza na forum ;)
U mnie ok, obzarlam się w święta u rodziców i jeszcze dostalam spory zapas więc narazie niczym się nie martwie tylko leniuchuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020931 przez Patikierc
Heyo! U mnie też już po Świętach :D leniuchuje sobie w domku do wtorku,w środę zaczynam pracę znów :D Jutro na badania,mocz i morfologia a w wtorek zobaczę swojego dzidziora :D wreszcie się dowiem co się tam kryje w brzuszku B) Obżarstwo w Święta nie słychane,ważyłam się 1kg po 3 dniowych świętach :D haha masakra,te sałatki jarzynowe i serniki same wskakują mi na talerz :D Dziś detoks do jedzenia tylko warzywka i owoce :D no dobra dwa kawałki ciasta zjadłam :blush:

Jak tam u was? Przejedzone? Jak maleństwa w brzuszkach? Kurcze moje się tak wierci dyskoteki sobie urządza :D ale niestety jak tylko mój mąż przyłoży rękę do brzucha cisza :D dziecko czuje respekt :D ale fakt,faktem jest taki że faktycznie jeszcze nie czuć nic pod ręką :unsure: i myślę czy to normalne..

Odezwijcie się jak tak u was :evil:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020932 przez martyska
Hej .

U nas tez juz po swietach i niestety mąż juz jutro do pracy a tak fajnie było miec go w domu... Robil sniadanka byly wspólne spacery ale cóż nic nie trwa wiecznie.

Moja malutka tez dyskoteki sobie robi wierci sie jak szalona ciagle ale to pewnie przez moje obzarstwo :blush:

Ja wizyte mam 4 stycznia na 10:30 a rowniez 4 Igor ma ortopede na 10:05 ale juz mąż zapowiedzial ze weźmie wolne i z nim pójdzie no i 4 tez mama ma konsylium lekarzy na 10 zbiora sie i beda uzgadniac co dalej....napewno jeszcze jedna operacja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020938 przez miśka23
U mnie też już po świętach. W końcu spędzimy dziś z mężem wspólnie wieczór we własnych czterech ścianach :)

Martyśka mój mężuś też niestety jutro do pracy :( A 4 to widzę u Ciebie dzień lekarza. Dobrze że mąż pójdzie z synkiem, a dla mamy życzę dużo zdrówka.

Pati u mnie od kilku dni widać na brzuchu gdzie mała kopie :) Jak kładę się wieczorem ona wtedy szaleje i nie mogę się napatrzeć na to :woohoo: No i chyba już reaguje na to co jem. Bo kopie praktycznie za każdym razem jak coś zjem lub wypiję herbatę. No i koniecznie daj znać czy będziesz mieć małego łobuza czy łobuziarę :P

Skalarek chyba wszyscy się tak najedli. Mi od razu brzuszek zrobił się większy ;P

A to kupiłam dla mojej ślicznotki :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020999 przez drzyzgunia
Hej :)

Jejku jak dobrze, że te święta juz się skończyły ile można jeść :) a teraz sylwester jakie macie dziewczyny plany ? My grzecznie we 3 w domku z picolo jak szaleć to szaleć :) A póki co trzeba posprzątać po świętach najpierw człowiek sprząta przed świetami a później po...Prania mam tyle, że do wielkanocy chyba będę prać :)
Patikierc daj znać koniecznie po wizycie :) Ja czuje ruchy ale nie widać ich na brzuszku więc M nie bardzo może poczuć ruchy póki co :) przy pierwszej ciąży bardziej był zniecierpliwiony teraz już więcej spokoju zachowuje :) wie że jak przyjdzie czas i pora to poczuje :)
miśka23 ubranko śliczne :) My póki co dostajemy ubranka po mojej siostrzeńcach więc i chłopak i dziewczynka juz sa ubrani po kokardki :) I sporo ciuszków zostawiłam po synku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021004 przez miśka23
Drzyzgunia przepraszam ale nie pamiętam czy pisałaś, wiesz już kogo nosisz pod sercem? No i przypomnij mi datę porodu to wpiszę cię na naszą listę :)

Ja na szczęście mam mało prania i bałaganu też nie mam. W większości święta spędziliśmy poza domem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl