BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 2 miesiąc temu #1056348 przez Smerfetka005
Madzia z ciekawosci zapytam, ile taka przyjemnosc u kosmetyczki kosztue? ;) dala efekty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056370 przez Smerfetka005
ale grobowa cisza, weekendujecie sie mamusie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056428 przez Smerfetka005
hej co taka podejrzana cisza tutaj? pochwale sie ze bylismu z mezem na zabawie ostatkowej, tesciowa zostala nam z mala na cala noc, a dzis moglismy sie wyspac do 12:) nie czulam nog tak sie wybawilismy :) za tydzien wracamy do Fr i skonczy sie dobrem trzeba wracac do rzeczywistosci..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056458 przez Smerfetka005
:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056481 przez magmus88
Smerfetka, czy to jakiś zart? :)

Nic nie widzisz, bo nikt nic nie napisał :)

To już standard, zę forum zamiera w weekend :)

Co tam kobietki, jak po weekendzie? :)

My w sobote byliśmy na urodzinach mojej siostry a wczoraj u teściów ;) i tak zleciało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056505 przez Smerfetka005
my bylismy na zabawie ostatkowej, wybawilismy sie za wszystkue czasy, potem spalismy u moich rodzicow bo zabawa byla 500m od mojego domu :)) a tesciowa przypilnowala malej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056507 przez Lustigpaula
Nam zleciał weekend nie wiem na czym, jak torpeda .
Zabrałam się za wiosenne porządki i jak to nam w zwyczaju zrobił się jeszcze większy bałagan :laugh:

Nasza nowa zabawa to jazda wózkiem sklepowym :cheer: :evil:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056542 przez magmus88
Hej :)

Lustig.... powiem CI, ze mi ostatnie 7 miesięcy przeleciało jak torpeda :D Twój mały to przesłodziak :) myśmy jeszcze nie jeździli wózkiem sklepowym :D chyba, ze w nosidełku - to tak hehe.

Smerfetka - to fajnie, ze poimprezowaliście :)

My dziś byliśmy na szczepieniu. Mały waży 7300. Powiem Wam, ze zgłupiałam jak weszła kobieta z dzieckiem - okazało się że też Bartoszem :) mały miał 6,5 miesiąca i wazył ponad 10 kg! A potem była Pani z córką - półtorek roszku i ona wazyła 9,7 kg :dry: :huh: więc niech ktoś się mnie jeszcze czepi, ze mały mało waży ahha.
Nie no żartuje oczywiście... ale jak widać, z wagą dzieci bywa różnie :) A i jeszcze w poczekalni... taka kobietka m nie zaczepiła spytać ile Bartek ma - bo ona na rękach trzymała takiego chłopczyka i mówi, ze wielkościowo sa podobni. Okazało się że mały miał 3 miesiące.... ważył na ostatnim szczepieniu 6,300... a urodził się miesiąc przez terminem z wagą 3,700......

Przypomniałam się lekarzowi z USG brzuszka. Bo ostatnio mówił, zeby małemu zrobić... stwierdziłam, ze to nieinwazyjne badanie więc się przypomnę. I dostaliśmy skierowanie. Teraz tylko muszę się umówić na badanie.

No i kupiłam małemu nową kaszkę... mam w domu już chyba z 5 różnych... tym raziem ryżowo - kukurydzianą i mu posmakowała. Zjadł dzisiaj. Zrobiłam mu co prawda małą porcję ale zjadł całą :)
Lekarz własnie dziś nam też powiedział, zeby przekonać go do kaszki, bo kaszki są właśnie tuczące. Takze zobaczymy :) co z tego tuczenia nam wyjdzie ehehe.

Sewi - ekspercie, jakie ryby dla maluszka? Nie iwem właśnie, czy już się Ciebie czasem nie pytałam.... jak coś to wybacz, skleroza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056546 przez Sevilla
Skleroza Magmus, ale przypomnę. Najlepszy dorsz i łosoś :D

EE to Bartosz kawał klocka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056551 przez magmus88
taki z niego klocek, że zawsze w okolicy 3 centyla jest hehe :)
Pewnie dlatego dla wszystkich jest taki "mały" bo mama jest XXL :D a tu taki psikus ehhe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056570 przez Lustigpaula
Nie przejmuj się wagą, mój synek z tych co urodził się z niską wagą, ale bardzo szybko nadrobił i przegonił inne lipcowe dzieciaczki :) .
A ma to swoje plusy, bo nie musisz tyle nosić :evil:

Oh 1 marzec,czuje wiosnę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056579 przez Smerfetka005
Magmus ja tez ostatnio wazylam Lilke i wazy 7kg, ma 7mc ii wydaje mi sie ze moglaby wazyc wiecej, i juz sama nie wiem co myslec o tym.. wyglada dobrze , ma pąpuchy, a tu okazuje sie ze taka drobna ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056582 przez Smerfetka005
Wczoraj wykupilam masci od Alergologa, na te szorstkie plamy na skorze malej, jedna masc jest ze sterydami, mam ja stosowac przez 5 dni, 2 slabsza, to 2 dni, zobaczymy jaki efekt przyniosą.. kurcze mam nadzieje ze kiedys te alergie znikną, jak ja widze jak Ona smieje sie i piszczy na widok naszego pieska to az mi szkoda, niedlugo zacznie raczkowac to bylby szal w domu jakby za nim pelzala , a tu niestety trzeba ich odizoolowac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056584 przez Smerfetka005
Magmus jakie szczepienie mieliscie? my ostatnie mielismy po 4 mc, pozniej dopiero chyba w 12 miesiacu zycia, czyli jakos lipiec/sierpien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056585 przez Sevilla
Magmus nie dodało reszty wiadomości. Basialek waży 6700g, macie jeszcze jakieś pytania???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl