BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu #1040692 przez Megi
Masuska GAJA, ale ładne imię! Nie słyszałam o nim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040693 przez sonia3
Dziewczyny napiszcie proszę co sądzicie n.t detektora tętna płodu? zastanawiam się nad kupnem... Kejt te zastrzyki clexane robisz sobie sama?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040694 przez Agutka
Sonia też o tym myślałam ale za niedługo bedziey czuły regularne ruchy wiec chyba nie a sensu ale jak ma Cię uspokoić to Kupuj.
Mi z ruchami też się coś zaczyna ale bardzo nie regularnie. jednego dnia czuje kolejne 3 nic i to takie trochę niepokojące już zaponiałam jak to z młodym było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040695 przez Justyna_1709
Dzień dobry :-) ile tu pięknych imion! Szczerze, my jakoś nie mamy typów... Wyjdzie w praniu ;-) w ogóle mam problem z tym, bo w wielu przypadkach podoba mi się jedna forma imienia, a inne już nie..., np. dla chłopca podoba mi się bardzo Aleksander, ale Olka już nie zdzierżę. Zdanie rodziny jakoś średnio mnie interesuje ;-) Miłosz też zachwytu nie robił, a teraz nie ma osoby, która by nie uważała, że idealnie to do niego pasuje (strasznie pogodne i otwarte z niego dziecko).

Ruchy też nareszcie poczułam! I to już konkretnie takie pyknięcia. Ciekawe, na której ścianie tym razem mam łożysko. W pierwszej było na przednie, a ruchy mimo to i tak były mocno wyczuwalne.

Witam nowe Mamuśki. Miło, że grono się powiększa. Spokojnych i pełnych wyjątkowych momentów ciąży Wam życzę :-)

A dla tych biednych schorowanych, duuuuzo zdrowia. To nie czas na jakieś niedyspozycje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040696 przez Kejt
Sonia sama sobie robie bo nie zawsze jest ktoś obok mnie ;)

A to do tętna to ja będę zamawiać :)

Mnie się też Julia podoba ale mój brat ma tak nazwaną córkę ;( i Liliana ślicznie ale chyba jest dość popularne teraz :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040699 przez masuska
Megi po sąsiedzku przyjeżdża 2letnia Gaja i widać mojemu synkowi przypadła do gustu :) z tym ze mamy krótkie nazwisko i tak nie bardzo mi pasuje.

Justyna tez mi się to zdrobnienie Olek nie podoba, ale można tez mówić Alek, Aleks:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040705 przez honka_18
Megi, Mulian zdrówka!!

Megi na dzień dzisiejszy Piotr albo Jakub, dla dziewczynki nie mamy, mi się podoba Izabella ( Bella) i Zosia ( po teściowej) ale M się nie podobają, pewnie jak co do czego przyjdzie to Adaś wybierze :whistle:

Sander wszystkie Izy przy moim Arturze wymiękają :P takiego nerwusa i złośnika jak on świat jeszcze nie widział :whistle: :evil:

Agutka od jakiegoś już czasu czuję wieczorami jak leżę na plecach a wczoraj czułam 2 razy w ciągu dnia, przy szperaniu w ciuchach niemowlęcych :woohoo:

Masuska Aleksandry to takie nerwusy jak mój Artek, trzeba dokupować do nich cierpliwość :P

Sonia tym razem będzie dobrze :cheer: skutecznie odpędzamy wszystkie nieszczęście z naszego forum ;)

Agutka na początku tak właśnie się czuje dziecia, :P

Ja przeszperałam ciuszki dla dzidziusiów, część sis pożyczyła dla syna, część sobie odłożyłam, trochę bratu wyślę i będę miała porządek na strychu :)
Wczoraj łapały mnie skurcze całego brzucha, masakra jakaś wzięłam no-spę a i tak całą noc się męczyłam, dzisiaj poszliśmy z Adamem do lekarza i w połowie wizyty wyszłam bo mi słabo było i też te skurcze mnie dopadły :evil: teraz siedzę i się nie ruszam na szczęście Artur i Oskar śpią a Adama siostra niespodziewanie wzięła na plac zabaw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040706 przez ika77
Hej
I ja się chcę zapisać do Was.
Krótko o mnie
mam 39 lat, dwójkę dzieci 12 i 8 lat dziewczynki, teraz po raz 3 będzie dziewczynka :-). Termin mam na 14 lutego
jestem już dość okrągła, chodzę w spodniach już ciążowych bo ciasno :-( i już +2 do przodu na wadze.
Czuje się ciągle źle, mączą mnie wymioty i cały czas chce mi się spaććććććććććććććććććć.
To chyba tyle w wielkim skrócie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040707 przez Megi
IKA witamy i zapraszamy :) Grono nasze się poooowiększa :silly:
Ale szykuje Ci się babiniec ;) Przesyłam dużo sił :kiss:

Jeszcze godzinka i uciekam po córkę do przedszkola i się wygrzewać :)
Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040708 przez Kejt
Ika witaj, to prezent na walentynki juz masz :)

Sonia ty tez miałaś stan przedrzucawkowy lub hellp czy z innego powodu bierzesz zastrzyki?



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040710 przez ika77
Dzięki za przyjęcie.
Ja jeszcze w robocie, byle do 16.00

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040718 przez olcia1989a
Witam nowe dziewczyny :) grono nam sie powieksza :)
Co do imion to dla dziewczynki mielismy Maja a dla chlopca nic nie moze nam wpasc tak na 100%.
Kurcze jak ten czas leci dzien za dniem do przodu :) nie obejrzymy sie a juz beda swieta :)
Milego wieczoru,moj maz zaczyna nocki wiec 4 noce sama :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040720 przez Inezka
Hej!
Fajnie, że nowe Mamy dołączyły :cheer: witamy!

Ika, ja mam 2 siostry (jestem tą środkowa ;) ) i naprawdę jest super!!!

U nas jeśli bedzie chłopczyk to Szymon, a dla dziewczynki to chyba Anna, ewentualnie Karolina, Emilia lub Agata. Mi podobało się tez Liliana, ale mężu nie chce..

Ruchów jeszcze nie czuję, ale nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040721 przez honka_18
Ika Witaj :cheer:

Olcia leci dość szybko le i tak już bym chciała styczeń :P

My wkońcu kupiliśmy ławę do salonu, cieszę się jak dziecko, ostatnia nie wytrzymała zabaw chłopców i marmur rozbił się w drobny mak :evil: tym razem mamy drewnianą, może dłużej nam posłuży :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040724 przez Sander
No to w końcu mogę odpisać :-)
Honka moja córa jest właśnie Izabella , Zofia :-) Ja brzuch taki rozlany miałam z Isią. Porównywałam z koleżanką która równo ze mną chodziła w ciąży z synkiem i była ewidentna różnica!! Ona miała taki z przodu, a ja po bokach :-) A teraz to nie widzę jeszcze. No i każdy nowy mebel w domu cieszy :-) Oj bardzo!!!
Co do zdjęć brzucha to mój nadal pojawia się i znika i jeszcze nie był tak duży jak na zdjęciu które wcześniej wrzucałam - tamten utrzymał się trzy dni. Cieszyłam się że nie tyje a tu proszę, wróciłam do wagi i nawet ciut więcej się robi...
Co do rzeczy które chce kupić dla Maluszka to monitor oddechu był dla mnie bardzo ważny... Mieliśmy w rodzinie przypadek śmierci łóżeczkowej... Więc jest to sprawa dla mnie nie zbędna abym w ogóle oko zmrużyła przy dziecku... Ja miałam taki przyczepiany do pieluszki, bardzo wygodny bo i na spacerze, wszędzie mógł być. Jeszcze niania także bardzo się przydała, bo mieszkamy w domu. No i laktator , uwazałam że mi się nie przyda a był niezbędny! Karmienie nie wygladalo u Nas kolorowo ... generalnie krew się lała i brodawki były dosłownie pocięte... Strasznie to wspominam... I boje się co będzie teraz... nawet sie nie nastawiam że będzie lepiej... Efekt taki że mąż jak tylko Nas przywiózł do domu to leciał do sklepu po laktator...a jak wiadomo lepiej samej wybrać niż faceta wysyłać.
No i karuzela też była u nas kłopotliwa ale tylko przez nieumiejętne założenie jej przez mojego męża.... Karuzela spadła na córe.... nie musze chyba mówić co się dalej działo z moim mężem :evil: do dziś nie mogę mu tego wybaczyć!!!!
A co do ciuszków to zdecydowanie z lidla polecam - są super jakości i nie jedno dziecko je ponosi :-) Z pepco córce kupuje bo po prostu kasy nie ma, uważam że są ok jak na swoją cene. z resztą uważam zę nie ma co przepłacać bo moja córa rośnie błyskawicznie!!!!! Wygląda na dobre 5 lat, a ma 3,5 dopiero. Waży 22 kg i jest dużo wyższa od rówieśników. Będzie bardzo wysoka za mamusią...
Co do ruchów to raz mie się wydawało że to to... wczoraj. Ale sie nie powtórzyło, więc może mi się wydawało, z resztą to raczej za wcześnie. Z Izą poczłam późno , chyba własnie w 19-20 tygodniu.
Nie wiem co jeszcze miałam odpisać..
Zasatanawiałyście jaką kurtkę na zime??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl