BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1053027 przez aleksiaa88
MoNiaaa a Ty w mieście mieszkasz ? a rodzine masz blisko gdzieś czy jak to masz tam ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053038 przez kakasia20
Świetna tabelka :)
Ja się bałam jak miałam córkę tę wycieranie pipki wszędzie. .. Ale trzeba przełamać pierwsze lody i próbować do skutku :):) nie poddawać się .

Teraz dopiero jemy śniadanie .nie chciało mi się z łóżka wyjść w ogóle dziś :/.
I przypomniało mi się że muszę córci i synowi kupić nowe trampki ...mam kłopoty z pamięcią :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053039 przez Sophie25
Aleksia jesscze nie wiadomo czy chłopak to tylko przeczucie ;D dowiemy się w środę xD

Monia a Ty z Tarnowa no nie?
Znasz tą hurtownię Sezam dla dzieci w Machowej ponoc dużo tam rzeczy dla niemowląt i wybór duży ;) chyba się tam wybiorę do Machowej mam niedaleko a słyszałam o tej hurtowni ale to pewnie gdzieś w marcu skocze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053040 przez kakasia20
Xxx szafa

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053041 przez MoNiaaa
tak ja w miescie mieszkam rodzine mam blisko teraz mieszkam 5 min od teściowej która często jak cos nam wypadnie to odprowadza dziewczyny do przedszkola albo z przedszkola wiec dużo nam pomaga.dzwonilismy teraz o mieszkanie które by nam pasowalo i cenowo i wygladowo ale dopiero w pon można ogladnac oby nikt nam nie sprzatnal sprzed nosa i na zywo okazało się nie gorsze niż na foto wtedy mieszkalibyśmy bliżej mojej mamy.no ale wszystkie plany trzeba zmieniac bo szkola od września i przedszkole i wtedy chyba inne trzeba szukac :(
3majcie kciuki żeby się nam udało z tym mieszkaniem!!!!!!!!!!!!

tak ja z Tarnowa bylam kiedyś w sezamie ale przy 1 córci rzeczywiście sklep bardzo duzy chyba wszystko idzie kupic w 1 miescu co do cen nie wiem bo nie bylam dawno.jeszcze niedaleko mnie jest centrum niemowlęce mieszko tez maja duzy wybor ale powierzchniowo mniejszy sklep no i do miasta trzeba wjechac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053045 przez Sophie25
Mieszko znam w Dębicy też jest dość małe i właśnie dlatego nad hurtownia się rozglądam żeby wszystko w jednym miejscu ;) przejadr się tam jak ta zima przejdzie ;D

Tak się zmachalam a dopiero umyłam podłogi i schody a gdzie tam kuchnia i pasuje kotłownie oporzadzic a zadyszka masakra też tak macie zadyszke co jakiś wysiłek ? i serce wali jak oszalał ;P

Monia więc trzymam mocno kciuki oby się Wam udało z tym mieszkaniem ;)
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053048 przez kakasia20
A ja mam nerwusa bo babka mi teraz dzwoniła ,że jednak już tej paki nie ma ubranek a na olx dalej ma ogłoszenie .Ale idę z córką do pepco zobaczę to i owo może na coś trafimy fajnego .
U nas teraz -5 stopni Ale odczuwamy więcej na minusie zaraz zadzwonię do ginekologa i popytam oo książeczkę hii mąż się śmieje ze mnie :) ale co poradzę

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053059 przez Iwona23
Dziś korzystając z okazji że mąż w domu wybraliśmy imię będzie Natalka. Razem wspólnie bez problemu. Teraz trzeba powiedzieć o tym teściowej.
Chce zmotywować męża żeby przyniósł ubranka z piwnicy ale on twierdzi że jeszcze dużo czasu i zdąży. Już nie mogę się doczekać aż wózek wyjmiemy łóżeczko pościel te malutkie ubranka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053067 przez aleksiaa88
kakasia20 co ta baba o h....ła to nie wie czy ma coś czy nie sama nie wiedziała jak wystawiała czy co głupie zachowanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053069 przez MoNiaaa
no to niezle cie babka wykiwala. ja tak miałam jak kupowałam sukienke na slub(swój) już zaplacilam a babka ze niby przy prasowaniu się przypalila i ze odda kase a ja podejrzewam ze za bardzo mala kwote wylicytowałam i nie chciała sprzedać...
kasia jak będziesz w pepcko zobacz czy maja poduszki do karmienia takie polksiezyce.

my zaczelismy się już pakowac :woohoo: wszystko czego się na codzien nie używa popakowane teraz tylko czekac na mieszkanie :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053071 przez Loq90
Monia o kurcze.. trzymamy kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053073 przez Loq90
I znowu tylko część wiadomości:\

Mnie zadyszka łapie jak siedzę na sofie czy leżę już w łóżku. Zaczynam oddychać jakby powietrze się konczylo.

Ja już dół sprzatnelam. A na górze jeszcze długo nie będę, póki nie wyszlifuje i pomaluje mebelkow do końca. Także jeszcze tydzień lub dwa murowanej roboty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053090 przez kakasia20
W pepco nie było rogala do karmienia .przelecialam całe pepco dziś .
I znów kupiłam body i spodenki z nogami termometr do wody gabeczke dokupilam tetrowe pieluszki i zawieszke na smoczka. :)
Potem dam zdj .jak się ogarnie wyszłam o 13:30 i dopiero wróciłam z córką. Mam daleko 1,5 godz drogą ale fajna pogoda była lekki mrozik więc powoli szłam sobie a dzidzia znów szalała w brzuszku .

Aha:) i pytałam ginekologa o książeczkę i przepis ze mi badania do nowej :) i się śmiał

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053097 przez aleksiaa88
kakasia20 o co chodzi z tą książeczką bo się to przewija a ja nic nie wiem ?

Ogólnie nic tu nie wiem normalnie jakbym po ciemku chodziła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053098 przez stOkrOtka91
aleksiaa nie chce Cie straszyć, ale masz do nadrobienia ponad 60 stron :) do czerwca ogarniemy :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl