BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1054666 przez kakasia20
Dziś mam fajny dzień .
Dzieci na 8:00.odprowadzilam zjadłam śniadanko i aż do teraz leżę w łóżku z m. I sobiee pospalam :)

No właśnie z tego co pamiętam w 20?21 są polowkowe jeszcze A mnie gin nie mówił nic a jakoś 21/22 idę czyli 20 tydzień...hmm dopytam go .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054688 przez Sophie25
Przytargałysmy kołysko-bujaczek z Zosia bo nie mogła sie juz doczekac :) :woohoo: :woohoo:
Pozostaje tylko wyprac góre pamiętam jak Zosia w Niej usypiała :)
Teraz czeka na królewicza <3
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054690 przez stOkrOtka91
Sliczny ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054692 przez MoNiaaa
jejciu jakie to cudne!!!!!!!
do mni ejakos nie dociera ze po raz kolejny będzie takie malutkie dziecko w domu od nowa te rytulaly.ze starszakami pewnych rzeczy az tak się nie praktykuje i nie trzeba pilnować rytmu dnia.niby ciaza planowana a czuje jakby iala wszystko wywrocic do góry nogami a przecież nie będzie to nasze pierwsze dzecko :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054718 przez aleksiaa88
dziś był skok i wszystko george albo next
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054740 przez kakasia20
Śliczny bujaczek i ubranka :)

Ja narazie przystopowalam z kupnem ubranek gdyż mam dostać dużo ubranek i będę wiedziała czego mi brakuje to dokupie.
Dziś dzidzia szalała o tej samej godzinie co wczoraj czyli rano między 7:30/8:30.


Wieczór pomiędzy 20/23 a dziś i po południu. Kopniaczki małe byly. Teraz też kopie Kubuś :)

Właśnie oglądamy z m. Horrory :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054765 przez Sophie25
Agata Lilianka się wystroi ;D

Zawsze wieczorem jak się kładę Na plecach Na plasko to Tymek szaleje aż miło ;P wczoraj miał dzień kopniakowy bo Zosia przyłożyła rękę i sie cieszyła ogromnie bo dzidzia kopnal ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054771 przez MoNiaaa
u nas tez wczoraj był ruchliwy dzień w brzuszku coraz mocniej malutka kopie i cesciej :) mega to lubie :cheer: niestety jak dziewczyny chciały to nie kopala albo tak slabo ze nie czuly.

ja wczoraj rozmawiałam z kuzynka i pozycze jednak kilka rzeczy od niej miałam kupować ale w tej sytuacji każdy grosz na wage zlota :)
ma mi pozyczyc bujaczek laktator i poduszke do karmienia :) także co najdroższe mnie ominie kupie jakas buteleczke smoczek i same akcesorie ciuszki jakies przytulaki rozek żeby i dziewczyny się cieszyly ze kupuja cos dla siostry :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054811 przez Sophie25
Chyba jak tak dalej pójdzie to Nasz wątek nie przetrwa ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1054813 przez Loq90
Hej dziewczynki:) ja już jestem po wizycie. lekarz zbadał maluszka i wszystko jest wzorowo:) Marysia wazy już 490g! Tyle do kochania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054814 przez Loq90
Hej dziewczynki:) ja już jestem po wizycie. lekarz zbadał maluszka i wszystko jest wzorowo:) Marysia wazy już 490g! Tyle do kochania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054815 przez Loq90
Hej dziewczynki:) ja już jestem po wizycie. lekarz zbadał maluszka i wszystko jest wzorowo:) Marysia wazy już 490g! Tyle do kochania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1054816 przez Loq90
Hej dziewczynki:) ja już jestem po wizycie. lekarz zbadał maluszka i wszystko jest wzorowo:) Marysia wazy już 490g! Tyle do kochania! trwało to wszystko ponad godzinę. Zanim pobrali krew, zwazyli, pierwszy raz tokograf, no i samo badanie USG z 20 min. Malutka akurat pila wody plodowe i tak zabawnie ruszała buźka:) a na koniec nawet się uśmiechnęła:) mój Tomus siedział w szoku i nie mógł uwierzyć:) i wierzcie lub nie ona już jest podobna do tatusia! Ja to naprawdę widzę! Ten sam nos i te same wargi:) każdy się że mnie śmieje i mówi, że sobie coś ubzduralam i na tych zdjęciach nic nie widac. ale ja tam swoje wiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1054817 przez Loq90
Powiedzcie mi czy wbralyscie już położna? Ja właśnie dzisiaj dowiedziałam się że powinnam już byla wybrać na początku ciąży.. i pytanie do już doświadczonych;) korzystałyscie z usług położnej przed porodem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054821 przez MoNiaaa
loq super i swietne wrazenia z usg zazdroszczę :)
ja nigdy nie wybierałam poloznej na początku ciąży nie raz w tv się o tym słyszy ale u nas się czegos takiego nie praktykuje!! jedyne co to po porodzie przychodzi polozna z osrodka ale to bardziej do dziecka niż do mamy.
pochwal się zdejciami!!!

dziewczyny tez macie takie nabrzmiałe piersi takie mam pelne czuje się jakbym miała sylikony wsadzone :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl