BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1062262 przez kakasia20
Fasola. Gratulacje .
Zdj nie ma :/ ale pewnie jest śliczny :) wracaj teraz do zdrowia i formy i wracaj szybko do domu. Małym .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062264 przez MoNiaaa
fasola gratuluje :) super ze już masz Mikolajka rzy sobie i możesz go tulic :) zdjecie jeszcze raz wklej jak znajdziesz chwile i napisz jaks ie czujecie :) teraz szybko do domciu :*

ja tez już chciałabym być po wszystkim!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062265 przez Sophie25
Monia powiem Ci ze ja juz też;) kawal chlopa nosze juz ciezko i z ta holerna anemia już nie mogę tego żelaza zygam Nim masakra ale pocieszam sie ze juz niwdlugo i w pon sie dowiem kiedy ciecie oby przed Bozym Cialem zebym na niedziele do domu wyszła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062270 przez MoNiaaa
sophie może się uda przed Bozym Cialem w cesarce taki plus ze umawiasz się na konkretny termin a sn siedzisz na tykającej bombie :P ja codziennie wieczorem się klade i się zastanawiam czy teraz już cos się zacznie najbardziej boje się nocy bo trzeba będzie szybko dzwonic po kogos żeby do dzieci przyjechal itp. i obawiam się wlasnie ze każde 2 tygodnie to ok 500 g dziecka więcej i później ciężko urodzić takiego klocka

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062279 przez Loq90
Super Fasola! Gratuluję!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062282 przez Judyta1992
Super Fasola gratulacje!!
U nas oczywsicie ciagle jest co robic wiec rzadko zagladam ale czytam na biezaco.
Kosmetykow uzywam glownie z linomagu. Mam krem pod pieluszke, krem do ciala, zel do mycia.
Martwia mnie kupki mojego malca bo robi ich ogromne ilosci takie wodniste ale zolte. Nie wiem czy go za wczesnie przebieram czy jak, ale.zaraz po przebraniu musze znowu to robi i tak w jedna noc zuzylam 6 pampersow.
No i nie wiem czy sie najada ten moj maluch. Teraz bez nakladek probujemy i chyba w miare nam wychodzi. Nie placze wiec mysle ze cos tam sie najada. Jakby sie nie najadal moim mlekiem chyba bylaby wieczna awantura jak myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062284 przez Sophie25
Judyta napewno się najada bo by Ci płakał i się ciągle dopominal z Moją cora tak było ze moje mleko jej nie wystarczyło i musiałam dokarmiac ale ona ciągle sie dopominala więc z tego się domyslilam zze moje jej nie starcza także Twój pewnie się ładnie najada ;)

przyjaciółka była dziś u Mnie ona ma termin na wrzesień tyle ze jej pierwsze dziecko i powiem Wam ona już taka panike sieje boi się dosłownie wszystkiego a najbardziej porodu tlumacze jej ze wszystko swoim tempem będzie się działo i będzie wiedzieć co robić ale ona się tak stresuje i nakręca ze szok ciężko jak przetłumaczyć wiem ze jest strach Al ona się nakręca niepotrzebnie i się drze na tego biednego męża ale może jej hormony tak szaleją ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062290 przez kakasia20
A ja już znów nie śpię jest 4:00.Siedzę sobie w oknie byłam.z.psem.na posesji już by się załatwił ..m.pojechał do pracy :)=
Aż się lepiej oddycha po deszczu i jest chłodniej :) coś co ja lubię :) okna otwarte w domu bo u nas na górze piętrze to duszno jest jedynie po deszczu lepiej mamy :).
Nauki przedchrzcielne już mamy zrobione :) i chyba będziemy chrzcic w tygodniu dzidzie .:)
Na spokojnie wszystko :) narazie to odliczamy dni do środy wizyta u ginekologa :).i zobaczymy co powie mi :) może już ustali jakiś termin .lub będę musiała.iść jeszcze raz na wizytę .dodam że do ginekologa mam 45 min pieszo chodzę Ale teraz się tak już nie da może busem.pojadę zobaczę od pogody .uwielbiam.jak jest chłodno .ummm

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062291 przez kakasia20
Judyta odnośnie kupek to jak zrobi kupkę odczekaj chwilkę ja też zaraz po kulce zmienialam pampersy i znów za chwilkę dosłownie naladowane ...:/.


I potem już jak syn zrobił chwilkę mu dałam i dalej robił kupkę i go przewijalam .
Co do pokarmu : jeśli karnisze piersią i śpi ładnie nie budzi się coliagle i nie płacze to się najada wyystarcza mu twój pokarm .co innego by było gdyby po karmieniu lub w czasie zaczol płakać. Być niespokojny itp budził się ciągle ...to byś musiała dokarmiac małego .
Ja będąc nowicjuszka. 1 ciąża syn też ciągle płakał i to w szpitalu domu budził się .nie wiedziałam.o co chodzi ciągle dawalam.mu cyca ale się jakby spinal nerwowal nie wiem kręcił .... Mój błąd bo karmilam.go ciagle co 20/30 min aż się dowiedziałam ze mam za słaby pokarm mimo że mleka dużo i musiałam dokarmiac .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062292 przez aleksiaa88
Witajcie w niedzielę w domu

Pierwsza doba
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062293 przez Sophie25
Achhh Aleksia jak patrzę na te zdjęcia to bym ponosila potulila; ) ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062296 przez kakasia20
Slicznotka mała:):*
Jejus całować i tulic w kółko :):)

Powiedzcie mi bo sama nie wiem jak nam wyjdzie karmienie piersią ... Ale chce kupić jakise mleczko w razie braku pokarmu itp .bym potem Noe szukała na prędko mleka.
Które polecacie i czy te z Lidla babyprima jest dobre czy jednak lepiej dołożyć i kupić droższe ...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062298 przez MoNiaaa
aleksia sliczna corca!!!!!!i ile wloskow ma wow!!!!! widać ze kruszynka super ze już w domu jesteście :)

Co do kupek Judyta może poloznej dopytaj jak przyjdzie na pewno ci powie czy to norma czy co trzeba zmienić

ja mam dziś o 12 ktg a później wizyte biore pod uwagę ze będzie mnie chciała polozyc do szpitala i wywolac jak mala się sama nie ruszy a chciałabym jednak żeby samo się zaczelo ale poki co oprócz bolącego krocza i jakiś malusich skurczy nic się nie dzieje

sophie ty tez dziś wyzyta :)

kasia a mleko ja jakbym musiala dokarmiać to chyba NAN

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062299 przez kakasia20
A i wiecie co Noe wiem co i jak i z kad ale waga początkowa była 84/85 kg w ciąży spadała od połowy wzrastała i znów spadała ...A wczoraj jak na wagę weszłam 88 :) czyli 1 kg od ostatniej wizyty więcej :) dzidzia nadrabia chyba swoje kg he bo mię tak boli krzyż ze masakra jak wstaje z łóżka. Rano

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062300 przez Sophie25
Monia to my dziś obie wizyta ;)
Daj znać później co i jak u Was ; )
o ja mam dopiero o 16 ;)

Ja kupię w razie W Bebilon albo Nan też słyszałam że Nan jest dobre ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl