BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1062312 przez kakasia20
Ja to bym dziennie mogłam jeść lody he

U nas jest tak gorąco ze nawet się z domu nie chce ruszyć :/:/
Chyba też z nan zakupie choć myślałam.o baby dream z rosmana czy bebiko .puki co jak się urodzi mały będę karmiła ile się da piersią .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062322 przez Fasola
Niestety zdj się nie wgrywa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062323 przez MoNiaaa
szkoda ze zdjęcia nie widać :( może się uda później

ja po wizycie w sumie bez zmian. mam dużo wod i glowka nie chce zejść nizej jakbym miała jakies skurcze w srode mam na szpital jechać to moja gin mnie zbada i może zostawi a jak nic to w poniedziałek wywołujemy!!!na dzień dzisiejszy mala wazy 3300

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062327 przez stOkrOtka91
fasolagratki i dużo zdrowia dla Was :)

Monia a czemu wywoływać poród będą skoro jeszcze do terminu masz dwa tyg?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062328 przez MoNiaaa
stokrotka piękne zdjecie i tu dopiero widać jaki pokazny brzuszek :)
w sumie nie wiem czemu wywolywac po prostu dziecko już duże donoszone to nie ma co czekac do samego końca a ja z dnia na dzień coraz gorzejs ie czuje czuje jak mi rece i nogi puchna jakby ktoś we mnie powietrze pompka do rowera wtloczyl a po tym dzisiejszym badaniu to w ogole czuje się jakbym się zdezyla z autobusem tak mnie krocze boli ze jak posiedze to nie mogę kroka postawić...
wiem ze to najmniej ważne ale coraz bardzej się przejmuje jak będę po porodzie wygladac ze nie wejde w żadne ciuchy ;/
jejq najpóźniej w poniedziałek będę miała maluszka przy sobie WOW!!!!

sophie co u ciebie na wizycie kiedy cc??
ninka dalej milczy :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062329 przez stOkrOtka91
Monia w lustrze wydaje mi się, ze jest mniejszy :p

Co do wagi, to wiadomo kazda z nas chciałaby jakos wyglądać, wiem, że po porodzie może mnie to troche "dobic" wiadomo dziecko najważniejsze, ale psychika robi swoje.
Ostatnio jestem strasznie placzliwa, juz zle sie czuje z tymi nogami jak łopaty i jakos mnie wszystko doluje...
Mam nadzieje, ze minie to szybko :)
Ty chociaż juz wiesz, ze do tygodnia czasu będziesz tulić swojego Maluszka :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062333 przez Sophie25
Stokrotka śliczne zdjęcie ;) ;)

Monia to już niedługo i będziesz tulila swoją maleńką ;)

a U mnie Tymek.kawał chłopa waży już 3500 także spory jutro mmam dzwonić do gina on chce robić cc 19 albo 21 Ale nie rozumiem bo mówi.ze mogę urodzić wcześniej bo głową nisko i jakbym czasem coś zaczęło to mam dzwonić i zrobi cc wcześniej sczerze to myślałam ze po Bożym Ciele mi zrobi 16 tak jak mówił.na początku ale jutro rano jak będą dzwonić powiem mu ze.może.da się coś wcześniej bo już ciężko a kawał chłopa jest .... i.chyba nie dotrwam do 20 coś mi się wydaje ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062340 przez stOkrOtka91
3500 to dużo, moja ważyła 2600 dwa tyg temu. Ja mam wizytę w środę zobaczymy co tam nowego.
Powiedzcie mi jak liczycie tygodnie. Mam aktualnie 37. Jutro 37tc i jeden dzień, koleżanka mówi, ze to już ciąża donoszona. Niby zacznie się 38tydzien, ale juz sama sie gubię :dry:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062343 przez Joanna92
Stokrotka koleżanka ma rację, teraz standardem jest 3 tygodnie przed porodem, czyli 37 pełnych tygodni- ciąża jest traktowana jako donoszona.

Monia jak ja ci zazdroszczę tego wywołania, jutro idę do gin, może da się namówić na to samo, Adam pewnie ma już dobrze ponad 3 kilo, a mi też i ciało i psycha już siada. Może jakiś masażyk czy coś ;) zobaczę jutro.

Gratki dla kolejnej mamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062344 przez kakasia20
Wiecie tak was czytam i podziwiam .:) bo dla mojego ginekologa ciąża donoszona to 38 tc .Ale to sprawa indywidualna .
Moja córka przyszła na świat w 37,4 dniu jakoś tak i nie umiała zdać chcą miała zanik ssania .długa zoltaczke , serce słabe ... Jak lekarz mówił że za szybko była robiona cc i dziecko potrzebowalo tych kilku dni więcej we mnie .
Teraz będę chciała mieć cc po 38 Ale jak gin mówi że i tak zrobią prędzej bo nie chcą ryzykować gdyż jestem po poronieniu i ze z majka miałam przejścia po porodzie ...
Może warto czekać do 38 tyg.
Znów z synem cc miałam 39,4 dniu nieplanowane gdyż nic się mnie działo a mamy prawie 4 kg i 57 cm chłopaka miał :)
I zero komplikacji po porodzie .

Tamta gin co chodziłam do niej na samym początku mówiła ze mnie da do kliniki w Bielsko białej lub Bytomiu od 36 tygodnia ciąży ze zrobią mi cd prędzej .Ale to za daleko jak dla mnie ta klinika i wolałam się poradzić innego ginekologa .
Który od razu mówił że cięcie może być prędzej gdyż mialam już dwie cc i jak się zacznie dziać mam jechać od razu na szpital kutry miałam 2 godz od domu jazdy :/:/ ale jak się okazało był dziany na kasę tylko ... A teraz mam fajną ginekolog wytłumaczy itp .doradzi .jest ok wizyta mam środę teraz to zobaczymy czy mi już poda termin cc czy jeszcze nie.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062345 przez Loq90
Stokrotka ale bedziesz miała pamiątkę! Śliczna fota!

Monia o kurcze! Nie wiem co jest lepsze. Czy znac termin cc czy siedziec i po prostu czekac na poród sn. Nie wiem jak sama bym chciała. Choc cc bardziej sie boje.

Ja jeszcze 11 dni do terminu. Takze max za 3 tyg Marysia bedzie z nami. Trudno w to uwierzyć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062349 przez kakasia20
Loq90
Na kiedy nas termin porodu:?? Ja na coś około 23-26.06 cesarka a tak bym choć raz chciała rodzić sn i zobaczyć jak to jest porównać :):) a tu dupa jak miał ktoś już jedna cc robią drugą i kolejna u nas .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062351 przez Loq90
Fasola ja np nie mogę wgrać zdjęcia z telefonu. Tylko z tableta:\ nie wiem czy to błąd stronie czy tez u mnie.

Kasia 17.06:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062352 przez MoNiaaa
sophie może się uda cos wcześniej u was?dziwnie ze lekarz sam widzi ryzyko ze dzidza będzie chciała sama się urodzić i tak odlegly termin ci usalil

kasia skończony 37 tc jest ogolnie przyjęty za donoszona ciaze a nie widzi misie lekarza ale pewnie jesi chodzi o cc to każdy tydzień więcej w brzuchu jest lepszy dla małego dlatego czekaja do 38. te dolegliwości twojej córci to może być zbieg okoliczności i sprawa indywidualna ja urodziłam w 36tc i nie mialysmy większych problemów.

loq a masz jakies objawy zbliżającego się porodu??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062354 przez kakasia20
Monia możliwe że rację Masz bo córką była dwa razy owinieta pepowina i ja ratowali Bogu dziękować ze żyje .
Mi też jak dzwoniłam na szpital położna mówiła ze mam mieć skończony 37 i mam przyjść na cc
Czyli jak mi się pojawi na suwaczku 37. Tydz to mam iść na szpital czy 37,6 dzień .jak to ten suwaczek liczy ...tygodnie

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl