BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055920 przez PaulinaJ
Agunia85 Witamy :D coraz więcej nas ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055928 przez Agnieszka 87
Ja już po wizycie, dzidzia coraz większa, a jak fajnie się ruszała :-) wszystko jest ok, serduszko ładnie bije. Następna wizyta 17 marca, usg prenatalne. W załączniku drugie zdjęcie mojego dzieciaczka :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056016 przez PaulinaJ
Agnieszka Śliczne maleństwo :D wygląda identycznie jak moje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056029 przez karolinkanice16
Po wizycie wszystko ok dzidzia ma ponad 6 cm :) tak machało rączkami i nóżkami że zdjęcia nie dało się dobrze zrobić :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056032 przez Natalia^^
Karolinka! ! Cudnie wygladacie :) chyba jesteś na czele w tygodniach. Super wyraźne zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056039 przez Nat_alka
Ale fajnie Karolinka <3 i Ty ślicznie wyglądasz i dzidzia cudna :)
Ja dzisiaj miałam trochę stresu, aż mnie brzuch rozbolal i wzięłam nospę nawet. Ale już po wszystkim :) wystąpienie poszło mi dobrze :)
Rozmawiałam z lekarzem dzisiaj i mam przyjść do niego za tydzień we środę rano na usg :) czyli 1 marca! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę moje maluchy, mam nadzieję, że całe i zdrowe! Jeszcze w pracy nikomu nie mówiłam, że jestem w ciąży, a brzuszek powoli rośnie więc niedługo będę musiała powiedzieć :) z rodziny też tylko moja mama wie :) a Wy jak mowilyscie już komuś? Ja to przezornie po ostatnim razie nie chciałam nic za wcześnie powiedzieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056042 przez Kasisko89
Karolcia piękny brzuszek i dzidzia już całkiem spora :) w którym jesteś tygodniu i na kiedy masz przewidziany termin?

Natalka ja wczoraj powiedziałam w pracy - chciałam się jeszcze wstrzymać z tą informacją bo też mam złe doświadczenia za sobą ale ze względu na planowane zmiany w dziale musiałam powiedzieć ;) Reakcja była zaskakująca dobra ze strony mojego szefa, oczywiście pytał już do kiedy będę chciała pracować. Narazie nie chciałam mu powiedzieć wprost ale planuje tak do końca kwietnia popracować. A Wy jakie macie plany? Mówiłyście już w ogóle w pracy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056044 przez karolinkanice16
U mnie wie moja rodzina najbliższa i mojego męża :)
Kasisko89 jestem w 13tc termin mam na 2/3 września :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056047 przez Judysen
Witam się z wszystkimi po dłuższej nieobecności :)
Nadrobilam wszystkie posty. Dziewczyny gratulacje, piękne maluszki i już jakie duże, a dopiero co każda z nas chwalila się pecherzykiem :)
karolinkanice16 piękna z Ciebie kobieta! Jeśli będziesz miała chwilkę i chęci napisała byś mi jak przebiegła wizyta w szpitalu? :)

Ja od tygodnia mecze się ze strasznymi mdlosciami i wymiotami. Jednego dnia myślałam, że zejdę z tego świata. Już odliczam dni kiedy ten pierwszy trymestr się skończy.

U mnie wszyscy już wiedzą o ciazy od rodziny aż po znajomych. Mój narzeczony był w takiej euforii, że wszystkich obdzwonil zaraz po pierwszej wizycie u gin. :)
Dzisiaj dowiedziałam się, że ten lekarz do którego chodzę bardzo dobrze stwierdza płeć we wczesnej ciąży 12-13 tydz. Także może za dwa tygodnie będę już wiedzieć co noszę pod serduchem ;)

Miłego wieczoru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056048 przez karolinkanice16
JudySen napisałam Ci już na priv :) sprawdź czy masz wiadomość :)
Moja ginka też ponoć stwierdza wcześnie ja idę za tydzień do niej więc też może już cos powie hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056052 przez PaulinaJ
Karolinka Piękna dzidzia :) fota super !!

JA mam nadzieję, że 10-go też dowiemy się kto tak sobie zamieszkuje ;D No i u mnie też wszyscy wiedzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056053 przez Judysen
karolinkanice16 dziękuję kochana stokrotnie! Hug
Teraz muszę się nastawić psychicznie na tą wizyte:) jak już wcześniej wspominałam ogarnia mnie panika przed wizytami i moje ciśnienie osiąga niewiarygodnie wysokie wyniki :)

Super jak będziemy już niedługo wiedzieć:) trzymam kciuki za nas! Ciekawe czy te wszystkie objawy wskazują na inną plec:) z Leo nic nie miałam a teraz to jakiś armagedon!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056054 przez karolinkanice16
też jestem bardzo ciekawa czy te objawy coś znaczą ale jakoś specjalnie się nie nastawiam :P
JudySen nie martw się ja też się stresowałam przed pierwszą wizytą w tamtej ciąży :) nic strasznego, na szczęscie midwife u Nas są naprawdę spoko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056055 przez Judysen
Przeczucie jednak mam na chłopaka więc na nic się nie nastawiam :laugh:

Ja zawsze z tych dużo stresujące się, ale jak staje w obliczu zadania too idzie bez problemu:) po przybyciu tu sama musiałam wszystko załatwiać po urzędach więc domyślam się, że źle nie bedzie:) zauważyłam, że im więcej się przygotowuje to gorzej mi wychodzi dlatego teraz chodzę na żywioł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056056 przez Agunia85
Który tydzień u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl