BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1056241 przez PaulinaJ
Aga Jesteśmy w tym samym tyg i dniu :D a ja termin na 18 mam wpissany :) ale liczę, że 11 mnie będą cięli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056242 przez Kalinka85
Hej dziewczyny :)
U nas dzis wieje ze glwe urywa. Bylam ze starsza corka u lekarza bo cos sie rozpada i miala od srode goraczke, do tego dzis boli ja ucho, brzuch od srody. Wyszlo ze ma zapalenie gardla, dostala antybiotyk i w poniedzialej jeszcze idziemy do kontroli z uchem do laryngologa. A 13 marca juz bedzie miala wycinane migdalki take musi byc zdrowiutka.

Mi juz mdlosci przeszly prawie calkiem, jak mnie zmuli to raz na kilka dni. Dzis juz rano po lekarzu bylam glodna to mnie troche zmulio.

Aga mozesz psikac nos woda morska taka jak dla dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056247 przez Moniek
Dziewczyny właśnie powiedzcie mi jak tam z Waszymi objawami? Mi wszystko ustąpiło. Podobnie jak u Ciebie Kalinka coś mnie czasami zmuli, ale tak poza tym, że brzuszek się zaokrąglił i częściej chodzę siusiu mam spokój. I troszkę mnie to martwi, czy na pewno wszystko jest w porządku - a usg mam dopiero 6.03.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056248 przez Kasisko89
Mi również wszystkie objawy ustąpiły. Piersi nie są już takie tkliwe, mdłości też nie mam. Jedyne co pozostało to częste chodzenie siusiu. Też nie to niepokoiło, a termin USG prenatalnego mam na 6.03. W środę poszłam do lekarza bo nie dawało mi to spokoju ale wszystko jest w porządku :) Maluszek rośnie a mój organizm po prostu przyzwyczaił się już do zmian hormonalnych i nie reaguje już tak intensywnie :) Więc głowa do góry i cieszmy się z lepszego samopoczucia.
Podziękowania: Moniek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056254 przez karolinkanice16
Ja dzisiaj zaliczyłam wymioty wiem że jak rano zjem coś szybko albo wypiję herbatę to wiem że będę wymiotować ale że boli mnie gardło to tylko ratuję się herbatą i wodą idę dzisiaj do lekarza bo kaszel dalej mnie męczy i te gardło właśnie boli.
Ja mam usg prenatalne 04.03 więc praktycznie za tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056281 przez Aga-Bin
Paulina no faktycznie. Te ich obliczenia wychodzą teraz. ale ciekawe, że mi na usg tak wyliczyło tez.

A co do wózków. Ja oglądam już od dawna, dawna.... i szukam takiego z wysoką rączką i gondolą ustawioną też wysoko. ja mam 176cm a mój prawie 200. Macie swoje typy? I najchetniej używany bym kupiła i tylko gondole na razie. :) Także szukać muszę już teraz, bo na pewno trochę mi to zejdzie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056334 przez Natalia^^
Aga-Bin miło Cię widzieć :) wózek tylko z gondola kupimy jedo chyba. Mój Łukasz wysoki 193 i był idealny.

Karolinka długo cie trzymają mdlosci :(. Ale w sumie ja też łącze się w bólu.. liczę ze zupełnie przejdzie jak wybije 14 tydz :)


Dziewczyny bo juz nie pamiętam... która miła zdać relacje z Rogala? Bo chyba zapomniała :silly:

Ja dziś od rana słabo. Musze poleżeć po jedzeniu. Ale najgorszy jest ból ucha. Przyjdę się na IP bo jest okropny ten ból. Nie wiem od czego to się wzięło. Marzę o wiośnie... trawka liście i ten zapach śni mi się po nocach B)

Milego weekendu mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056336 przez Judysen
Hey dziewczyny! I mnie dopadło wczoraj chorobsko :( okropny ból gardła, katar, zimno a do tego około 23 ból ucha. Także Natalia^^ jak coś się dowiesz co na ucho to czekam na wieści! Mdłości nadal mnie męczą na szczęście krótko, około trzech h po południu, zwymiotuje i przechodzi.

Wiosna, gdzie jesteś... Już mi się śni:)

W poniedzialek mam wizytę w szpitalu, zobaczymy jak Maleństwo rośnie :)

Miłego weekendu dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056339 przez Kalinka85
Dużo zdrowia dziewczyny :)

Wczoraj pol dnia wyswietlalo mi sie ze ta strona jest zawirusowana i zagrozeona i nie molam wejsc. Tez tak mialyscie?
Jeszcze wieczorem padal snieg a dzis wszystko plynie. Juz tak czekam na wiosen, w poniedzialek ma byc u nas 13 stopni takze szalenśtwo :D

Dziewczyny nie martwcie sie ze mdlosci przechodza, najwyzsza pora :) Teraz lozysko przejmuje role wiec wszystko sie juz uspokaja. Teraz to sie cieszyc tylko :)
Ja mam wizyte u gina 2 .03. a usg dopiero 10 03. Takze czekam :)mPrzytylam od poczatku dopiero 0,4 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056346 przez Natalia^^
Judysen niestety wyszlam zła. Nic mi nie wolno. Paracetamol woda morska do nosa choć kataru nie mam.

Z doświadczenia polecam wodę utleniona do ucha kilka kropel. Ciepły olej na waciku i olejek kamforowy. Wiec w sumie bez sensu tam poszłam .

A u ciebie jak? Nie rozwinęło się bardziej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056350 przez MagdaW.
Hej :) u mnie dziś po śniegu słonko więc Wiosnoooo nadchodz :) ;) ;)

Po zatruciu już ok, ale od popołudnia do nocy bolą mnie okolice kręgosłupa lędźwiowego i łącze to z zapaleniem pęcherza na który od poniedziałku biorę urosept i tak na dobrą sprawę prawie mi przeszło. .więc od czego te bóle..biorę na to nospę i jakoś żyje...
A jeszcze co do obliczania tych tygodni to ja już nie wiem..termin na 15 września a wedle wyliczenia jestem od wczoraj w 12 tygodniu, a z tego co Wy piszecie to jesteście w 10? Nic z tego nie kumam :( usg mam teraz w piątek kiedy zacznę 13 tydzień to może lekarz mi powie w jakim tak na prawde tygodniu jestem ?

Pozdrawiam słonecznie :)
M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056351 przez Anulka_82
Witam
Nowe koleżanki coraz nas więcej,
BASIAAA ja mam na 24. 09
U mnie też od początku było i jest nie do końca tak
I też męczę się z zapaleniem tarczycy.
Wczoraj byłam u gina i powiedział że jak narazie wszystko jest ok, choć ja jestem tykajacą bombą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056359 przez Basiaaa
Anulka , ja w czwartek mam endokrynologa i troche się boje, ze z tej niedoczynnosci przeszlo mi w nadczynnosc :laugh: coraz gorzej się czuję, wiecej wymiotuje- zwlaszcza nocami :) i nawet szybkie przegryzanie czegos mi juz nie pomaga. Do tego zmuszam sie do jedzenie czegokolwiek :) ginekolog zapisal mi antybiotyk i chyba mam wieksze zapalenie po nim...lekarz zapewnial, ze lek bezpieczny a w internecie jest kilka informacji, ze po tym leku obumiera plod..dzwonilam po roznych ginekologach i zdania sa podzielone...stwierdziłam, że musze zaufać...okaze sie w przyszłym tyg. ..tez jestem tykajaca bomba, tym bardziej, ze poprzednia strata dziecka bardzo bolala...Jakoś musimy się trzymac :) P.S mojemu mężowi juz się cierpliwość wyczerpala :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056361 przez Natalia^^
MagdaW ja mam na 14 .09 wiec ty masz 11+1 czyli wczoraj zaczął się 12 tydz. Ale powiem szczerze że to jest bez sensu takie mówienie bo dla lekarza ważne są skończone tygodnie czyli 11.+1. Chciaz każda z nas chce być juz blisko rozwiązania i dlatego mówimy ze to juz 12 tydz. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056363 przez Judysen
Natalia^^ jest lepiej, znacznie lepiej. Myślę, że ten ból spowodowany był zapchanym nosem. Zwalczam to inhalacjami, pije dużo wody z cytryna i miodem oraz leżę w łóżku pod kołdrą. Nie mam na nic ochoty, nawet śniadanie ledwo w siebie wcisnelam. Czuję się połamane, jakbym miała gorączkę, ale termometr wskazuje 36,6. Dobrze, że teraz jest weekend to narzeczony przejął synka a ja mogę korzystać i odpoczywać! A jak Ty się czujesz?
Ja termin z Usg mam na 17 września.

A znalazłam tez wczoraj fajny artykuł na temat spożywania łożyska. Polecam przeczytać!
mataja.pl/2016/11/jesc-czy-nie-jesc-i-ki...-zastosowan-lozyska/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl