BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

7 lata 2 tygodni temu #1059026 przez anna90
Patrizia tu prawie cały czas taka cisza. Ja biorę kwas foliowy z omega d3. Płynu nie polecę bo kupuje w de z drogerii

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059064 przez Patrizia
No to mam nadzieję ze jakos sie rozkreci ten nasz watek ☺ ja narazie tez mam plyn z rossmann nivea ale zastanawiam sie na tymi lactacid czy jakos tak reklamuja go w tv .U nas ciezka noc synek od 2 w nocy caly czas u mnie na rekach a nad samym ranem dopadla go goraczka wiecmamy dzisiaj dzien leniuchowania i przytulania




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059070 przez toffik1984
Ja rowniez tylko kwas foliowy... a do intymnej to mam ziaje... w zasadzie od zawsze i w pierwszej ciazy tez mialam i bylo git...
No cihcho.tu strasznie..
No to zdrowka dla malego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059092 przez anna90
A powiedzcie dziewczyny czy macie obawy jak wasze starsze pociechy zareagują na rodzeństwo ? Ja się tego boję.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059100 przez Patrizia
anna90 strach jest bo pewnie na poczatku bedzie ok bo ciekawosc itd to pozniej pewnie dojdzie zazdrość i ja sie tego bardziej obawiam jak sprawic zeby kazdy czul sie tak samo kochany maluzzek potrzebuje wiecej ze tak powiem mnie a drugie dziecko raczej nie zrozumie ze to chwilowe a pozniej juz powinno byc ok ☺

W jakim wieku macie dzieci w domu? Moj Jasiek ma teraz poltorej roku jak dzidzius sie pojaawi bedzie mial dokładnie 2 lata




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059103 przez anna90
Moja Ala ma 2 lata i 2 miesiące jak drugie się urodzi będzie mieć 2 i 8 mniej więcej i też najbardziej się obawiam zazdrości no i zobaczymy jeszcze trochę czasu jest więc będę chciała ja jakoś przygotować na zmianę sytuacji

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059105 przez Patrizia
Tez mam plan troszke juz zaczac orzygotowywac mojego szkraba na przyjscie nowego bobo przyznam ze jestem teraz dla niego w 100% no i wstyd sie przyznac ale na noc dostaje butle z mlekiem i zasypia u mnie na rekach wiec chyba juz czas zeby uczyc go zasypiania samemu w lozeczku

anna90 kiefy masz wjzyte?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059108 przez toffik1984
No u nas jak.sie urodzi moja poerwsza pociecha bedzie miala 3 lata... juz mowie jej ze mama ma dzidzie w brzuchu to poglaszcze buziaka da... i macha przez pepek :laugh: :laugh: :laugh:
Ogulnie lubi dzieciaczki wiec mam nadzieje ze bedzie oki...
A tak przy okazji poerwsze dziecko rodzilyscie naturalnie czy cc? Ja mialam.cc z powodu cukrzycy ciazalowej, i teraz polecaja znowu na cc i niewiem co.zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059126 przez anna90
Patrizia to moja córa do dziś śpi ze mną ale ja się tego nie wstydzę choć wiem że już też muszę ją przenieść do jej pokoju . Ja mam wizytę jutro .

Tofik między naszymi córkami jest 4 miesiące różnicy więc mam nadzieję że za jakiś czas moja mała zakuma o dzidzi bo Narazie mam wrażenie że nie bardzo wie o co chodzi. Ja rodziła sn i teraz też bym tak chciała.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059135 przez toffik1984
Aniu to nie tak ze ona strasznie kuma... to jest bardziej na zasadzie pogadam z brzuchem... pomacham do pepka. Tak na sobra sprawe mysle ze zakuma jak juz dzidzia bedzie...
A.co do spania . Moja corka tez spi z nami w.poloju , ma swoje lozeczko dostawione do naszego.... jej pooik czeka na nia ale ona woli z nami.... tez sie tego nie wstydze ale mam obawy co zrobimy jak sie zorganizujemy z nowym dzieckiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059144 przez Patrizia
Ja tez mowie mojemu ze dzidzi w brzuchu to powtorzy i poglaska ale to tyle a jesli chodzi o spanie od poczatku ma swoj pokoj i spi sam w lozeczku jak jest chory to wtedy spi ze mna ale to tylko w czasie choroby, wiec ztego jestem dumna hehe tyle ze cjagle usypiam go na raczkach a troche juz wazy zaraz brzuch bedzie przeszkadzal

Ja rodzilam sn i teraz poewnie tez tak bedzie i batdzo bym tak chciala ☺ raz dwa i powinno byc z glowy hehehe kazdy nastepny porod latwiejszy wiec teraz to juz powinien byc luz kichne i sam wyskoczy




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059154 przez anna90
Tak mi położna przy pierwszym razie mówiła że następnym poród będzie łatwiejszy i tego się trzymam.
Ja po wizycie , wszystko jest ok , serduszka posłuchałam ale na usg wypielo się pupa więc nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka cóż czekam kolejne 4 tyg.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059182 przez toffik1984
Ja po cc nie mialam problemu... juz na drugi.dzien brykalam, ani jednej tabletki nie wzielam...
Jedyne co zle wspominam to epidural... straszny zjazd po nim mialam... bylam prawie nieprzytomna przez jakies 4h.... pamietam wszystko jak.przez mgle...
I teraz mam wybor... mialam juz jedno badanie na cukrzyce ciazowa, i na razie super... kolejne badanie okolo 28tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059192 przez anna90
Tofik cóż nie powiem że sn nie boli bo ból jest nie do opisania ale jak już raz przeszłam to teraz też bym wolała sn. W ogóle teraz bym chciała rodzić w wodzie ale to najpierw porusze temat z położna na następnej wizycie

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059194 przez Patrizia
anna90 super ze wizyta udana ale widzisz jakiego masz wstydziocha ze nje chce pokazac co tam ma miedzy nogami

tofik1984 porod naturalny bardzo fajne przezycie niedoopisania jesli bedziesz miec mozliwosc to napewno nie bedziesz zalowac

Ja potwierdzam drugi porod nie dosc ze latwiejszy to jeszcze szybszy ja teraz to chyba to od momentu odejscia wod w domu do porodu minelo niecale 2 godziny a jak sie juz skurcze i bole porodowe zaczely i rozwarcie to moze max 30min i bylo po wszystkim




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl