BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MARZEC 2018

6 lata 7 miesiąc temu #1064997 przez aniamaj133
Taki w kolorze toffi?
Miałam na początku moja gin stwierdziła że to od zapalenia układu moczowego może być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1064999 przez martyna_89
Mokka ja bym pewnie obserwowala, bo może być to od usg :) nie miałaś może cytologii pobranej? :)
Ja dziś mam 10+2, następna wizyta 29.08, kartę miałam założona od razu ale byłam też późno więc to pewnie od tego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #1065000 przez mokka
aniamaj taki mniej więcej kolor. w sumie to taka jedna nieduża jakby grudka śluzu była i tyle...
niedawno miałam badanie moczu i wszytko było w normie, więc raczej to nie zapalenie. Obstawiam raczej to wczorajsze usg bo na fundusz jak miałam robione to trwało kilka sekund, a wczoraj prywatnie lekarz chciał mi wszytko dobrze pokazać i trwało to trochę. Poobserwuje sytuacje bo nie chce się kłaść w szpitalu jak mi nic nie jest, a tam zawsze kładą na obserwacje.

martyna cytologii nie miałam wczoraj.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065082 przez ziaa
Mokka i jak tam - wszystko się uspokoiło?
Co tam u Was dziewczyny? Jak się macie? :)

Mnie niestety nie opuszcza śpiączka :dry: Mogłabym spać cały dzień, mam nadzieje, ze w takim razie maluch będzie równie dobrze sypiał ;) Ale :sick: trochę się uspokoiły. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065095 przez mokka
ziaa tak, uspokoiło się. w sumie to chyba faktycznie to po badaniu musiało być. Ja też śpie ciągle...w sumie to spałabym gdybym mogła, ale budzę się jak na złość o 6:30-7:00 bo...muszę siku, a potem to przypominam sobie, że w sumie to zjadłabym coś :P też tak macie? :D całe szczęście, że jakimś cudem nie przytyłam jeszcze nic bo ciągle coś jem...inaczej mam mdłości :/


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065106 przez miśka23
Hej :-) senna to ja nie mogę być przy córce, ale na szczęście drzemkę robię sobie z nią po południu :-) Mdłości mnie nie opuszczają chociaż jest troszkę lepiej gdy co jakiś czas (czyt. Co chwilkę) coś przekasze. Mokka kiedyś na jakimś spotkaniu kobiet w ciąży właśnie mówili o tym że żołądek musi cały czas mieć co trawić, w przeciwnym razie występują mdłości.
Ziaa w ciąży z Olą bardzo leniuchowalam i dużo spałam dlatego mała była mega spiochem. Do tej pory potrafi w ciągu dnia przespać czasem 3-4 godziny ciągiem ;-) więc śpij i ty :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065144 przez aniamaj133
Dziewczyny mnie niestety też dopadło. Nie ma dnia bez drzemki z której później ciężko się wybudzic :( mdłości mam zazwyczaj wieczorem do tego stopnia że rezygnuję z jedzenia kolacji :( byłam dziś zrobić badania moczu jutro okaże się co z moją infekcja a w piątek wizyta u gin. Już nie mogę się doczekać zobaczyć maluszka :) jak wasza waga? U mnie pokazuje raz dwa kilo więcej a za pare dni znowu te dwa mniej i w kółko tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065147 przez mokka
aniamaj u mnie waga bez zmian. Za to brzuch mi się zaokrąglił i robi mi się ciasno w moich normalnych jeansach. W pierwszej ciąży chodziłam w normalnych spodniach do 5-6 miesiąca, a teraz taki zonk :) mój M mówi, że faktycznie w dole brzucha już coś widać. a u Was jak brzuszki?


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065150 przez aniamaj133
U mnie brzuszek jakbym była po porządnym obiedzie "pełny" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065151 przez aniamaj133
W poprzedniej ciąży dopiero w 5 miesiącu było coś widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065159 przez miśka23
U mnie w pierwszej ciąży długo nie było widać za to teraz jest jakby "wzdety(?)", ale to przecież jeszcze nie ciążowy. Nie chcę zapeszać, ale mdłości mam chyba mniejsze. Oby to oznaczało ich koniec. Poza tym brzuch czasem pobolewa i piersi zrobiły się pełniejsze. A wagi w domu nie mam więc się nie ważę ;-)
Wizyta w czwartek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065189 przez mokka
dziewczyny, miałam kolejne plamienie brązowe i pojechałam do szpitala. Wszystko jest ok, plamienia prawdopodobnie z nadżerki o której nie wiedziałam. Puścili mnie do domu. Młodzież ma już 4cm! jestem w szoku jak szybko rośnie :D


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065204 przez miśka23
Mokka już 4 centymetry :woohoo: super :-)
Trzymajcie kciuki, ja mam dziś wizytę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065223 przez aniamaj133
Miska czekamy na wieści daj znać :)

Dziewczyny ja dziś odczuwam dziwne bóle w podbrzuszu, niby uklucia a niby delikatne skurcze ciężko mi to opisać. Odebrałam wczoraj wyniki i z układem moczowym już w porządku więc to nie z tego :( dobrze ze jutro rano mam gina już nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065226 przez mokka
miska dawaj znac jak po wizycie :)

aniamaj też mam bóle w podbrzuszu, kłucia, bóle jajników itp. generalnie lekarz mi powiedział, że się macica rozciąga, a jak mi ból przeszkadza to mam łykać no-spe bo do 6 tabletek można spokojnie zjeść w ciągu dnia. W efekcie jak mnie zaczyna boleć podbrzusze i nie przechodzi jak poleżę to jem no-spe. Może też weź ją na wszelki wypadek.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl