BezpiecznaCiaza112023

Warszawa/ Szpital Bielański

13 lata 11 miesiąc temu #17149 przez kasiabrzezik
Co sądzicie o Szpitalu Bielańskim w Warszawie? Czy któraś z Was tam rodziła? Proszę o opinie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17176 przez alaq
Ja rodziłam w tym szpitalu i powiem tak:
-oczywiście nie ma miejsc na porodówce, więc trzeba cudu by się dostać
-poród i położna wporządku, równa babka, jak na sezon urlopowy (rodziłam w maju 23), gdzie była sama i "obsługiwała" 3 porody pod rząd to nie mam co narzekać, miła pani, mówiła wszystko co i jak, pokazywała jak oddychać, kiedy przeć...lekarz, który mnie zszywał - jakiś Holender - nie powstrzymywał się od komentarzy typu: "Ale Ania cię porozcinała, ze 20 szwów będzie, 20 lat ma praktyki i nadal nie umie rozcinać" po prostu super się tego słuchało
-natomiast jeśli chodzi o opiekę po porodzie to byłam załamana, gdyby nie to, że leżałam jeszcze z dwiema dziewczynami i gdyby nie ich pomoc to poszłabym po prostu do domu,
położne nie pokazywały jak się kąpie noworodka, przetarły chusteczkami i zadowolone
-miałam problemy z karmieniem małego - nie umiał się przystawić do piersi i musiał mieć podawaną glukozę, gdy zwróciłam się o pomoc do pani laktatorki to powiedziała mi, że tak musi być dopóki maluch nie wydali smółki - no spoko, byłam załamana ale jedna z dziewczyn z sali pokazała mi jak przystawić malucha i walczyły razem ze mną o to, bym mogła go karmić piersią za co do końca życia im będę bardzo wdzięczna.

Na razie tyle z moich wspomnień, jeśli masz pytania to pytaj, chętnie odpowiem:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17202 przez Mirella
Ala jak Ty rodziłaś to Warszawa była oblężona, wiem bo urodziłam dzień wcześniej :) Nigdzie nie było miejsc i odsyłali do Mińska Mazowieckiego albo Otwocka :) Także ciesz się że w ogóle się dostałaś :)
Ja mam z tym szpitalem kiepskie skojarzenia co prawda na zupełnie inny temat, ale bym tam nie poszła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17221 przez alaq
Powiem Ci Mirella, że mam tam lekarza prowadzącego:) a poza tym, mój mąż zawalczył o to, że trzeci raz to on nie będzie odsyłany do domu;)
a lekarz prowadzący ewidentnie chciał łapówkę, bo też mu nie pasowało by mnie przyjęli, chciał dzień później, ale inna pani lekarz zlitowała się nade mną:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17241 przez Mirella
No to niezły prowadzący jak łapówkę chciał....
ja rodziłam na Madalińskiego i drugi raz też chcę tam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28690 przez mariosponge
Byłam raz w szpitalu Bielańskim na izbie przyjęć. Tego mi wystarczyło, żeby więcej tam się nie pokazać. Strasznie nie miły personal. Lekarz że mnie zrobił wariatkę, że skąd ja wiem że w ciąży jestem w ogóle, straszyli mnie ciążą pozamaciczną, i w ogóle, traktowali mnie gorzej niż 15latkę która przyjechała z mamą, wujkiem i ciotką... aha, no i siedziałam tam 3 godziny, mimo że nie było nikogo przede mną, i nikt po mnie nie potrzebował pomocy natychmiastowej. Ten szpital, to najgorsze wyjście ze wszystkich szpitali w Warszawie. Tak słyszałam.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl