BezpiecznaCiaza112023

Nowa Sól

13 lata 10 miesiąc temu #17292 przez kasia86
a czy któraś z was rodziła lub słyszała coś o szpitalu w Nowej Soli??

ja zamierzam tam rodzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17363 przez Emme
ja się też nad tym zastanawiam. co prawda mam jeszcze sporo czasu, ale jakąś decyzję trzeba podjąć. Tu pracuje mój lekarz prowadzący, ale to jakieś 30 km od miejsca mojego zamieszkania. Ale póki co jadę jutro po wyniki badań :)
Moja koleżanka tu rodziła (jej lekarz też tam pracował), ale nie została dobrze przyjęta. Usłyszała "a to już u Pani nie ma szpitala??".
Przez tydzień leżała pod "obserwacją", po czym wróciła do domu. Za parę dni wróciła, dostała 3 dawki leku na wywołanie porodu (które nie zaczynały w ogóle działać), po czym wypuścili ją ze szpitala!! Pojechali do Feminy w Lubinie (jakieś 80 km), tam lekarze zastanawiali się jak to możliwe, że ktoś ją "wypuścił". Ale każdy przypadek jest inny.

A Ty słyszałaś jakieś opnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #17367 przez kasia86
ja też mam jakieś 30 km do tego szpitala :) i też mam tam lekarza który prowadzi moją ciąże :) byłam tam ostatnio kilka dni na ginekologi z powodu skurczów, jest czysciutko i przyjemnie

moja bratowa tam rodziła i jest bardzo bardzo zadowolona ( dlatego ja też tam zamierzam rodzic) dbali o nią, sprzęt mają super, remont zrobiony, sale 2 osobowe z łazienkami i ogulnie mówiła że super

zdradz do jakiego doktora chodzisz? ja do Wikieła..znasz?

aha a znowusz o feminie słyszałam same złe rzeczy..ze kiedyś było super a teraz jest kiepsko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17375 przez Emme
Znam:)
Tzn ze słyszenia :) Ta moja koleżanka też do niego chodziła.
ja chodzę do Hryniewieckiego :)
Co do Głogowa, to trochę się obawiam, zwłaszcza, że w razie komplikacji nie będzie anestezjologów, nie ma już żadnych operacji, a te ratujące życie odbywają się w innych szpitalach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17458 przez kasia86
do Hryniewieckiego chodziłam wiele razy :)i byłam bardzo zadowolona ale do czasu..

opowiem ci

zawsze był miły sympatyczny i wszystko fajnie mi wytłumaczył ale jak pokazały mi się 2 krechy na teście to oczywiście od razu do niego...potraktował mnie olewająco

że to za mała ciąża żeby się nie cieszyć i nie chwalić że ona może przepaść i takie tam że wogule po co tak szybko przyszłam...wiedziałam że tak jest ale mógł mnie troche podtrzyć na duchu a nie tak olać.
przepisał mi luteine kwas foliowy i kazał przyjśc po 7 TYGODNIACH ( bo akurat miał urlop 2 tygodniowy) żeby było śmieszniej leki mi przepisał na 4 tygodnie....

dadająć że jeśli pojawi się plamienie to żebym nawet do niego nie przychodziła bo to jest jednoznaczne ze strata tej fasolki

wyszłam z gabinetu całkiem zesresowana i wyobraź sobie moje przerażenie jak po 4 dniach zczełam mocno płamić...

wtedy zadzwoniłam do Wikieła i on mnie potraktował tak jak potrzebowałam...z moją fasolką było wsystko dobrze...do tej pory jestem z niego brdzo zadowolona

tak więc uważałam Hryniewieckiego za super Gina ale zawiodłam się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17497 przez Emme
ja do niego poszłam w 6 tygodniu, i mi również powiedział, że w tym momencie nie nazywa się to jeszcze ciążą. mówi się o niej wtedy, gdy jest już zarodek. Pogadałam z tą moja koleżanką, i ona mnie uspokoiła, bo jej Wikieł tak samo powiedział. Chodzi o to, że te tygodnie są rozstrzygające, albo albo. I żeby łatwiej psychicznie sobie poradzić w razie tego najgorszego, tak właśnie mówią lekarze. Żeby nie przyzwyczajać do słowa ciąża.

A wybrałaś może już położna? Dzisiaj moja mama była w przychodni i przypadkiem się dowiedziała, że można to już teraz zrobić i umówić się z nią na spotkanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17513 przez kasia86
że pierwsze 3 miesiące są niepewne to ja wiem...ale musiała byś widzieć jak on mnie olał...i za 7 tygodni dopiero przyjsc? a leki dał mi na 4 tygodnie? tak jak by sam stwierdził że i tak moja ciąża nie dotrzyma...i że plamienia są jednoznaczne...tylko maksymalnego stresa mi narobił..

co do położnej to nawet nie wiedziałam że można a raczej trzeba sobie ją wybierac? myślałam że przy porodzie będzie ta która akurat na zmianie będzie...nawet niekoniecznie mój gin będzie przy porodzie...może akurat go nie być i nie będzie miał możliwości dojechać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17515 przez Emme
Jak porozmawiam z mama i się wszystkiego dowiem to dam Ci znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17517 przez kasia86
będę bardzo wdzięczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17552 przez Emme
Mam już wybraną położną. Można się z nią umówić nawet teraz, aby wszystko wytłumaczyła. Poza tym (pomijając kwestię porodu) ma ona przyjść po powrocie do domu na wizytę, sprawdzić jak czuje się kobieta i dziecko itp. Tak samo będzie z lekarzem dla maluszka. Trzeba będzie wypełnić formularz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17595 przez kasia86
ahaa to ja też będę musiała nad tym pomyśleć i pozałatwiać...i wybrałaś położną w nowej soli??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17619 przez Emme
W Głogowie, bo po porodzie ona będzie przychodziła do domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17655 przez kasia86
ahaa to ja też muszę nad tym pomyśleć...jesteś z Głogowa czy okolic?

ja jestem z Głogowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17660 przez Emme
z Głogowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17662 przez kasia86
heh zobacz jaki ten świat mały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl