BezpiecznaCiaza112023

Tarnów szpital do rodzenia

10 lata 7 miesiąc temu #733315 przez maniafiolo
Witam jeśli mialabym wybrac nowy czy stary szpital polecam Roztoke kolo Zakliczyna wszyscy dobrzy lekarze poszli tam :)
Z dwojga zlego jesli juz musze wybrac Polecam Stary Szpital im Szczeklika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733572 przez dominia
W Tarnowie rowniez polecam stary szpital !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733816 przez MoNiaaa
ja rodzilam na nowym szpitalu i jestem zadowolona zalezy na jaka zmiane sie trafi ale chyba w kazdym szpitalu czy oddziale trafi sie ktos mniej uprzejmy.
z tego co wiem zakonczyl sie juz remont poloznictwa wiec warunki powinny tez byc o niebo lepsze ale osobiscie nie mialam okazji widziec

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734086 przez dominia
Monia na starym szpitalu tez jest wszystko nowiutkie, i patologia i poloznictwo i porodowka. Piekne sale 1-4 osobowe, opieka super. Wiem bo troche lezalam na patologi a tam pielegniarki sie zmieniaja oddzialami co jakis czas. Ordynator tez jest swietny :D
Na nowym rodzila moja przyjaciolka i tez sobie chwali ale krwawila miesiac po porodzie a ja jakies 5 dni .. wiadomo, ze sa plusy i minusy jednego i drugiego szpitala :)
Monia a Ty do kogo chodzisz jak mozna wiedziec ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734470 przez maniafiolo
Pod względem warunków nie to co bylo jeszcze 10 lat temu komfort leżenia oba szpitale w Tarnowie są już po remontach więc warunki się zmieniły i nie mozna nic zarzucić ale opieka zależy na kogos się trafi mówią ze to zawód z powołania może niektórzy się poprostu nie nadają ale nikt im tego nie powiedzial choć zawsze moim marzeniem a pewnie nie doczekam są sale jednoosobowe ale do tego Polsce jeeeszcze dalekooooooooooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734653 przez MoNiaaa
ja chodze do dr Wójcika ale ona nie pracuje w szpitalu.
w 1 ciazy chodzilam do dr Otfinowskiej-zastepcy ordynatora na nowym szpitalu ale jak rodzilam to nawet nie zajrzala co u mnie z wizyt tez jakos nie bylam zadowolona wiec z niej zrezygnowalam.
ja ogolnie nie lubie starego szpitala choc podobno maja lepszych fachowcow ale jakos nowy jest mi blizszy i lepiej sie tam czuje wiec pewnie i tym razem sie zdecyduje jestem tylko ciekawa jak tam wszystko po remoncie wyglada

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803400 przez stasikmalgorzata
Moja znajoma rodziła w roztoce nie mogla urodzic normalnie i lekarze zamiast zrobic jej odrazu cesarke to zostawili ja na godzine i poszli do innej rodzącej naturalnie koszmar dziecku nic sie nie stalo ona troche slaba byla . A tak pozatym lepiej rodzic w szpitalu ktory jest przystosowany do narodzin dziecka i jezeli byly by jakies komplikacje nie trzeba maleństwa przewozic a w roztoce nie ma takich sprzetow , ja nie polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl