BezpiecznaCiaza112023

Łódź

10 lata 1 miesiąc temu #858684 przez GburiaFuria
Ja też zdecydowałam się na CZMP. Chodzę tam do poradni do doktor Sobczak i jestem póki co zadowolona.

Zastanawiam się czy to dobry wybór, co sadzicie i co możecie mi doradzić.

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918325 przez ankamamka
Ja mogę z czystym sumieniem polecić prywatny szpital salve (prześlę stronkę dla zainteresowanych kobiet www.salve.pl/Porody,3,0,5 Rodziłam tam moją córeczkę 3 lata temu i jestem z tego miejsca baaardzo zadowolona,warunki świetne i personel przemiły.Teraz jestem miesiąc przed rozwiązaniem mojej drugiej ciąży i również zamierzam tam rodzić.Dodam jeszcze,że chodziłam też do szkoły rodzenia przed pierwszym porodem i też świetnie wspominam ten czas spędzony w bardzo miłej atmosferze z panią położną i innymi kobietami.Co do innych szpitali do moje znajome zdecydowanie odradzały CZMP ze względu na warunki jakie tam panują...no ale trudno mi jest coś więcej o tym miejscu powiedzieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938512 przez Kasandra
Ja bardzo polecam Salve na ulicy Szparagowej. Świetny szpital rewelacyjna obsługa i pomoc ze strony lekarzy i położnych :)

Aniołek [*] 02-02-2013


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940507 przez Ikunia1910
Zaczynam 36 tydz i wlasnie od 2 godzin mam skurcze co jakies 7-5 minut. Pierwsze dziecko rodzilam w medeorze i taki sam zamiar mialam teraz ale nie wiem czy to falszywy alarm czy o co chodzi nie sa bardzo bolesne stawiam wiec na braxtona ale zdecydowanie za czeste. Wzielam nospe zobaczymy co dalej. No i tu zaczyna sie problem bo w medeorze przychodza na swiat dzieci donoszone czyli od 37 tyg. A teraz chyba mimo wszystko wybiore matke polke jesli akcja sie rozwinie. Aczykolwiek porod w medeorze byl extra w 2013 rodzilam.corke.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961641 przez malinowa22
Ikunia co w końcu wybrałaś? z Matki Polki to już całkiem niedaleko do szpitala, w którym ja rodziłam i mogę szczerze polecić.
Ja rodziłam w Gamecie, to nowy oddział, wszystko jeszcze takie piękne i czyste, oby zostało tak jak najdłużej :) Trochę miałam stracha, bo jeszcze było mało opinii w internecie, ale pojechałam podejrzeć co i jak i zdecydowałam się. Położne są przekochane, we wszystkim pomagają, miałam cesarskie cięcie, więc po porodzie niewiele mogłam robić, wszystko mnie bolało, gdyby nie one to nie wiem jak bym zniosła te pierwsze dni, tym bardziej, że mąż musiał pracować i przyjeżdżał dopiero po południu.

"Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym."
Phil Bosmans

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966956 przez malinowa22
Dziewczyny, któraś z Was rodziła też w Gamecie? jestem ciekawa Waszych opinii :)

"Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym."
Phil Bosmans

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067390 przez fijoołeeek
Może nie szpitale ale tutaj masz ranking lekarzy ginekologów w Łodzi ranking.abczdrowie.pl/s/Ginekolog/%C5%82%C3%B3d%C5%BA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl