BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwo czy kariera???

12 lata 11 miesiąc temu #118408 przez Emme
bombel779 napisał:

Dla mnie w tej chwili :) najważniejsze jest dziecko :) i zawsze będzie :) co nie oznacza że przez nie,nie mogę robić kariery zawodowej. Przyjdzie taki moment,że zechcę wrócić na rynek pracy to wrócę :) Jak już dziewczyny pisały -macierzyństwo można pogodzić z karierą.Wystarczą chęci i dobra organizacja ;)

Bombel uwielbiam Cię :D
wszystko można pogodzić i wcale nie oznacza, że taka mama jest gorsza, bo nie poświęca 100%swojej uwagi dziecku. uważam, że w dzisiejszych czasach trzeba patrzeć przyszłościowo. im później zaczniemy pracę zawodową, tym będzie później trudniej ją znaleźć, o emeryturze nie wspomnę :P. poza tym kiedyś nasze dzieci wyfruną z gniazda, a co z nami? ale chyba i tak najważniejsza jest kwestia finansów- rzadko bywa, że wystarcza tylko 1 wypłata :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118413 przez bombel779
Emme napisał:

Bombel uwielbiam Cię :D

:lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #185501 przez ifka
hmm...ciekawy temat :)
Ja nabliższe 3 latka spędzę z Lenką :) :blink: i bardzo chcę i moim przypadku kwestie finansowe nie przemawiają na korzyść powrotu do pracy (bo okazuje się,że z moją pensją pracowałabym tylko na nianię a poza domem od 5-17 :angry: :dry: :dry: ),z samą pensją męża też będzie ciężko,ale może jakoś damy rade.Tak więc spędzamy każdy dzień razem i co dzień uczymy się czegoś nowego.... o sobie też :) :laugh: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020094 przez Hanzel01
Przecież można te dwie kwestie połączyć. Przejść w pracy na 1/2 etetu a dziecko na kilka godzin można oddać do przedszkola. Ja tak zrobiłam znalazłam przedszkole które ma świetne opinie http://puchpuch.pl/ blisko miejsca mojej pracy. Dzięki temu ja nie mam kontakt z moją pracą, a Zuzka miło spędza czas w przedszkolu bawiąc się z rówieśnikami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041837 przez Domii1983
Zdecydowanie wybrałabym macierzyństwo. Z drugiej strony jeśli kobieta prowadzi własną firmę to musi myśleć tez o przyszłości swojej i dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064107 przez Quake
A czy trzeba wybierać między jednym bądź drugim? Jak dla mnie można to spokojnie połączyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl