BezpiecznaCiaza112023

kupka u maluszka

12 lata 7 miesiąc temu #189188 przez basba
Witam...
Mam problem prawie 2 miesięczną córeczką... otóż problem dotyczy kupki- robi raz na 2-3 dni i przeważnie z pomocą termometru (tak zalecła pediatra)... dodam że mala karmiona jest sztucznym mlekiem.
Dziewczyny może wy znacie jakieś sposoby,kropelki lub inne czary!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #189255 przez natmur11
PO 1 zmien pediatre bo termometrem nie wolno dziecku pomagac robic kupy!! od czesu do czasu mozesz dac troche czopka glicerynowego ale tez nie za czesto bo to swinstwo rozleniwia jelita kore w ktoryms momencie moga przestac bez tego funkcjonowac. co 2-3 dni to nie az taki problem niektore dzieci tak sie zalatwiaja bo poprostu maja taka nature. www.zapytajpolozna.pl/forum/dziecko/piel...pka-u-malenstwa.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #189294 przez justyna84
sprubuj zmienic mleko bo mleko sztuczne tez zatwardza a te dziecko jest tak male ze nie powinno miec zatwardzenia ,tym bardziej ze nie podajesz pokarmow stalych mi sie wydaje ze powinnas zmienic mleko na inne a ,2 rzecz jak karmisz sztucznie to mala powinna dostawac herbatke bo tak karmione dzieci powinny byc dopajane moze jej nie dajesz herbatki? i ma zawardzenie nawed jest taka cherbatka ulatwiajaca trawienie mialam ja. A ten pediatra jakis nieno....y!! nie polecila ci nic innego tylko termometr przeciez te dziecko ma dopiero 2 miesiace jakie chore !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #189447 przez Emme
natmur11 napisał:

PO 1 zmien pediatre bo termometrem nie wolno dziecku pomagac robic kupy!! od czesu do czasu mozesz dac troche czopka glicerynowego ale tez nie za czesto bo to swinstwo rozleniwia jelita kore w ktoryms momencie moga przestac bez tego funkcjonowac. co 2-3 dni to nie az taki problem niektore dzieci tak sie zalatwiaja bo poprostu maja taka nature. www.zapytajpolozna.pl/forum/dziecko/piel...pka-u-malenstwa.html


dzięki za wyręczenie :) :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191113 przez Moniq
zgadzam się z dziewczynami, spróbuj zmienić mleko, dopajać herbatkami ale nie słodzonymi(bo cukier utrudznia robienie kupy) czyli hipy itp odpadają bo mają ok 90 % glukozy, albo wodą przegotowaną; pediatra.. nie skomentuję.. moja mała robiła kupy co 7-10 dni, i to jest norma. dziecko może robić kilka kup dziennie albo jedną na kilka dni; dopiero powyżej tych 7-10 dni liczy się że ma zatwardzenie, chyba że dziecko bardzo męczy się przy robieniu kupy; kładź dużo na brzuszku, masuj brzuszek zgodnie z ruchem wskazówek zegara,możesz zacząć podawać kropelki bio-gaja to probiotyk, a jak ma twardy brzuszek i zwdęcia to jest espumisan dla dzieci. termometrem podrażniasz maluszkowi śluzówkę odbytu i potem może mieć jeszcze większe problemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224111 przez justynkathebest
co to za pediatra...:O
kiedy ja miałam takie problemy z małą nasz pediatra kazał dopajać a jak mimo to były problemy to kazał podawać debridat i wtedy było ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226299 przez migotka82
no tak ja karmię osiem tygodni, jest to moje pierwsze dziecko, a od dwóch tygodni Adrian zrobił tylko jedną kupkę i to wymuszoną przez czopek.......
Dawalam już cherbatki, i wodę, podkreślam ze dieta jest cały czas taka sama ........
i co dalej poradźcie .,,,,,,,,,,,







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226328 przez natmur11
wyzej podalam link poczytaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl