BezpiecznaCiaza112023

Wiotkość mięśni

13 lata 9 miesiąc temu #24260 przez iwonan12
Dziewczyny może wy mi doradzicie.Mój synek właśnie skończył 9 miesięcy i niepokoi mnie to iż nie siedzi jak się go sadza napina się i kładzie,sztywno stoi przy łóżku ale nie chce siedzieć.Straszą mnie niektórzy że to może być wiotkość mięśni. Spotkała się może któraś z tą dolegliwośćią :(



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24264 przez _aga86_
Nie spotkalam sie z tym, ale WYDAJE MI SIE, ze gdyby mial wiotkosc miesni to pewnie sztywno by nie stal przy lozeczku. Ale lepiej skontaktowac sie z lekarzem- tak dla pwnosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24281 przez Moniq
to nie koniecznie musi być wiotkość mięśni, ale powinien już posadzony siedzieć; może ma zwiększone napięcie mięśni tułowia; przez to robi się za słaby brzuch i dziecko się pręży, wypina do tyłu; często dzieję się tak u dzieci, które były od maleńkości noszone przodem do rodzica (nie musi to być objaw jakieś choroby) najlepiej będzie jeśli zobaczy go ortopeda lub neurolog ewentualnie fizjoterapeuta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24286 przez Manga
Iwonan12 co by to nie było, na pewno przyda się konsultacja lekarza (najpierw pediatry, a on zadecyduje co dalej). Może będzie potrzebna jakaś rehabilitacja, a ta jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Żółwik też był rehabilitowany, miał wzmożone napięcie mięśniowe - ćwiczenie bardzo lubił, a rezultaty można było zobaczyć bardzo szybko!

Nie masz się co martwić na zapas, ale wizyta u dr obowiązkowa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 miesiąc 3 dni temu #1115331 przez antosia
To chyba temat dla ortopedy? Miałam problemy z mięśniami, nie mogłam uprawiać sportu. Pomógł mi on przychodnie-rsc.pl/o-nas/zespol/marcin-pietrzak Po kilku miesiącach powróciłam do normalnej sprawności. Tzn. zniknął ból, który dotąd mi przeszkadzał. Zatem polecam spróbować - może też zdoła pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl