BezpiecznaCiaza112023

zdobycze naszych pociech

14 lata 2 miesiąc temu #5321 przez Moniq
co Wy na to, żeby chwalić się zdobyczami naszych skarbów??? dla mnie każda nowo nabyta umiejętność sprawia olbrzymią radość i mogłabym potem o niej opowiadać i opowiadać, aż do następnej.
tak mnie dziś natchnęło, że mogłybyśmy się czasem pochwalić, co nasze maluchy już potrafią, a to dlatego, że moja córcia dziś pierwszy raz wsadziła sobie stopę do buzi a za kilka chwil przewróciła się sama z plecków na brzuszek :lol: taki dzień pełen niespodzianek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5340 przez _aga86_
Dobry temat:) Z checia bede pisAlam o nowych umiejetosciach mojej coreczki:) Tylko oczywiscie musimy pamietac, ze kazde dziecko jest inne i nie przejmowac sie tym, ze czyjes dziecko robi cos czego nasze jeszcze nie robi- mimo identycznego wieku:) Moja corcia jeszcze nie bierze nozek do buzki, ale juz udalo jej sie obrocic:) POZDRAWIAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5343 przez Scholastyka21
a mój Florek odkrył, że można używać noska nie tylko do wciągania jedzenia ale także do dmuchania i dziś cały dzień tak dmucha.
Pozatym jego ulubioną zabawką od kilku dni to kilka plastikowych łyżek (takich jak od mleka Hipp) spiętych gumką, nie rozstaje się z nią prawie wcale ;)
pozdrawiam pozostałe pociechy forumowiczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5349 przez Moniq
Scholastyka, niezły numer z tym dmuchaniem :lol:
tydzień temu moja Dominika odkryła że może krzyczeć, nie tylko gaworzyć i teraz przez cały dzień rozlegają się jej krzyki
Maluchy są takie pocieszne
masz rację, Aga nie ma co porównywać dzieci, bo każde robi to na co jest gotowe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5353 przez _aga86_
Moja Julka tez krzyczy i strasznie smiesznie Jej to wychodzi:D Jak miala 3 m-ce powiedziala "ma-ma" w zlosci:D Oczywiscie wiem, ze byl to przypadek, ale mimo wszystko cieszylam sie jak dziecko:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5359 przez czarna28
mój dostał zabawke trąbke.Ma ja od 3 miesięcy.Do tej pory tylko brał ją i ślinił.A od kilku dni wie ze tam trzeba dmuchać i trąbi.Więc nie mamy spokoju teraz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5558 przez jedynaczka
a mój eM od kilku dni odkrył możliwość plucia :)
i robi to non stop, więc cały czas jest opluty :P
a ja tylko nosze chusteczke i co chwile musze go obcierać :)
ale jaką radość mu to daje to ohoho :)

pozdrawiamy Wasze maluszki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5599 przez Scholastyka21
hehe jedynaczka strasznie rozbawił mnie twój post hehe :) Florek od dziś wszystkim buziaki daje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5600 przez Madzia89862
a moj Filip upodobał sobie robienie z baniek ze śliny:0i potrafi z plecków na boczek sie samodzielnie obrócic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5671 przez jedynaczka
Scholastyka... zazdroszcze ;D
u mnie na razie eM daje takie śliniaste buziaki :)
no ale to tylko w tedy jak jest głodny i szuka cyca nawet na policzku ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5722 przez Mirella
Klaudia dziś zauważyła związek przyczynowo skutkowy między rzucaniem, spadaniem i podnoszeniem, i jak tylko postawię jej kubeczek na stoliku to go od razu zrzuca i śmieje się w głos, ja go podnoszę, stawiam, ona zrzuca, ja podnoszę.... od godziny się tak bawimy, rechoce na całego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6083 przez Agnieszka
dzisiaj (w sumie już wczoraj:) ) położyłam moją Alę na łóżku na brzuszku, ta się jak zwykle gimnastykowała, wyginała i nie wiem jakiem cudem, ale przekręciła się o własnych siłach na plecy! (leżała na wersalce takiej trochę profilowanej na małej górce i stoczyła się w niewielki dołek, to na pewno jej to pomogło trochę).
Nie mogłam wyjść z podziwu że to zrobiła, bo przecież jest jeszcze taka malutka, właśnie dziś skończyła równo 8 tygodni :) Wydawało mi się że na takie rzeczy jest jeszcze za mała. No ale trzeba przyznać, ze jak na tyle tygodni, to jest bardzo silna. W końcu już jakiś czas temu leżąc podnosiła mi już tak ładnie główkę wysoko:) - zdjęcie jest wstawione w innym temacie :)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6088 przez Scholastyka21
Aga ta twoja Ala to w ogóle w rozwoju pędzi niczym struś pędziwiatr,
jestem pełna podziwu dla jej zdolności :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6094 przez Agnieszka
ja też nie mogę w to sama uwierzyć
nawet babcia mówi o niej że szaleje, i stwierdziła, że jej dzieci (w tym Ali tata) jak miały tyle co Ala, to leżały w becie i ani drgnęły, a ona z kolei to nie potrafi uleżeć, gdyby mogła to już by pewnie biegała, tak macha nóżkami :)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6096 przez Mirella
No nic dziwnego, że ani drgnęły jak leżały w becie.... Te bety kiedyś to strasznie ograniczające były, dobrze że wyszły z mody. Ale tak swoją drogą to Ala rzeczywiście szaleje :) Gratuluję małej akrobatki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl