BezpiecznaCiaza112023

STANIE

13 lata 2 miesiąc temu #63364 przez _aga86_
Ja rowniez trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63379 przez SISUNIA88
Dziękuje dziewczynki:) to forum jest cudne:) zaglądałam tu czasem jak byłam w ciąży i strasznie żałuję że wtedy się tu nie przyłączyłam ale przez moje pobyty w szpitalu to jakoś nie mogłam się zdobyć...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63390 przez Mirella
ja nie motywowałam Klaudii do raczkowania, sama zaczęła jak była gotowa, no a jak jej się to spodobało to..... :lol: :lol: :lol:
tak w ogóle to "stara" była jak zaczęła, jakieś 9 miesięcy miała, i wtedy nastąpił taki wybuch właściwie w jednym tygodniu usiadła, zaraz potem wstała i zaczęla raczkować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64075 przez jedynaczka
sisunia i jak postępy w pełzaniu?
ćwiczyliście coś dziś ?
czekam na relacje jak Wam idzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64109 przez SISUNIA88
Tak ćwiczymy:) jak siedzi i widzi coś co chce mieć to się tak przechyla jak do raczkowania... przyjmuje pozycję i chce "iść"..wczoraj udało się mu 2 razy nóżki przełożyć... chyba zaczyna łapać o co w tym chodzi... mam wrażenie że ma rączki troche słabe..bo nóżki to ma strasznie mocne..skacze jak sprężynka;) zobaczymy jak to dalej się potoczy:) dziś 3 dzień ćwiczeń:):) buziaki

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66826 przez Moniq
Sisiunia super, że ćwiczycie raczkowanie :)
ze stawaniem jest tak, że każde dziecko je lubi, bo lepiej widac, bo rodzice tak chodzą itd chodzi o to żeby dziecku nie ułatwiać stawania, nie podciągać za rączki, nie prowadzać za rączki, jak się raz pokaże to dziecko będzie pamiętało że tak się do i będzie się domagało; jeśli maluch jest sam w stanie się podciągać do stania i utrzymać się to jest gotowy, nie powinno się podtrzymywać dziecka, bo nie nauczy się prawidłowo obciążać nóżek; poza tym często dzieci dużo noszone na rękach nie chcę raczkować, bo są za leniwe, noszenie na rękach ogranicza naturalną aktywność dziecka, maluch powinien jak najwięcej czasu spędzać w parterze, na podłodze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66987 przez SISUNIA88
Filip był strasznie dużo noszony na rękach i to chyba dlatego nie chce raczkować:( wczoraj sam się podciągnął i staną w łóżeczku czyli chyba wszystko jest ok... bo nikt mu nie pomagał... zobaczymy może jeszcze się nauczy raczkować:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl