BezpiecznaCiaza112023

śmierć łóżeczkowa

14 lata 1 tydzień temu #7946 przez kasiora
_aga86_ napisał:

Chcialabym poruszyc temat smierci lozeczkowej, ale nie wiem jak utworzyc nowy watek:/ Otoz w UK polozna bardzo alarmuja na ten temat nie wiem jak to jest w PL- moze niektorzy nawet o tym nie slyszeli??



Madzia89862 napisał:

ja sie spotkałam z wieloma artykułami na ten temat w tv tez nie raz był on poruszany.ale przyznam ze w szpitalu nie udzielili mi informacji o tym ani nie przeczulili o tym.sama w ciazy duzo czytałam o tym i wiedziałam co i jak.jednak kazdy ma inne z danie ze specjalistów co robic jak i czego znowu nie



_aga86_ napisał:

Dokladnie Madzia- tutaj to nawet, ze tak powiem strasza!!! Ja przez nich mialam obsesje potrafilam budzic sie co chwile i sprawdzac, czy wszystko wporzadku... Dodajac ten watek absolutnie nie chce nikogo straszyc, ale chyba lepiej jak sie wie, ze takie cos istnieje- zwlaszcza jezeli chodzi o dzieci przedwczesnie urodzone.



Madzia89862 napisał:

nasz synek przechodził termin ale wiesz co ci powiem??to nasze pierwsze dzieciatko i momo ze maialm tyle strachu i obaw a do tego naczytałam sie i naogladałam to tak jakos nie mogło do mnie dojsc ze mojemu synkowi mogloby sie cos stac a nam cos sie przytrafic..byłam dobrej mysłi..matka wie i czuje najlepiej jak powinna cos robic czy postapic..szlam w swoja intuicje i choc panikowałam zaraz po przyjsciu ze szpitala jak maluszek mial katarek i lekko sapal..z czasem oswoilam sie ze dam rade i wiem co najlepsze dla niego:)


dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7948 przez _aga86_
Dzieki kasiora- wiedzialam, ze pewnie Ty mi pomozesz :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #7949 przez kasiora
_aga86_ napisał:

Dzieki kasiora- wiedzialam, ze pewnie Ty mi pomozesz :woohoo:

prosze bardzo :laugh:

na ten temat troszke juz pisalysmy wczesniej www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie/...roniczna-niania.html (zachecam do poczytania), ale nie zaszkodzi temat pokontynlowac :) i wymienic sie nowymi wiadomosciami :woohoo:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7951 przez _aga86_
Oj to przepraszam- nie znalazlam tematu :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7960 przez kasiora
aga nic nie szkodzi :) ten temat jest troche inny wiec mozecie kontynlowac ten :woohoo:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8021 przez kasiora
andziaa35 napisał:

Dziewczyny slyszalyscie o tym 7 dniowym dziecku ktore sie udusilo w chuscie?
www.tvn24.pl/2318513,0,0,1,1,o-matko,wideo.html
tragedia



huanita napisał:

wg mnie to lekka przesada.ogladałam kiedyś program,który traktował ten temat.pani powiedziała,że dziecko narażone na sids:nie powinno spać w nocy na brzuchu-jak córka byłą mała to ją przekładałam,dziś śpi tylko w tej pozycji,nie powinno mieć poduszki-moja spała prawie na niej cały czas,powinno spać dotykając nóżkami szczebelków-moja tak nie spała to kołdra się nie mieściła wtedy,któryś z domowników pali-moj mąż kopci jak smok etc.moja córka żyje do dziś i ma się świetnie.nie powiem,żebym robiła powyższe rzeczy specjalnie.po prostu czułam,że wszystko będzie dobrze i nic się młodej nie stanie.więc nie przesadzajmy...matka wie i czuje najlepiej :)



Madzia89862 napisał:

andzia oglądałam ale wina jest matki bo posadziła dzieciatko zbyt gleboko chyba nie?ja nie uzywałam i nie uzywam chusty


dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8023 przez andziaa35
Madzia89862 napisał:

andzia oglądałam ale wina jest matki bo posadziła dzieciatko zbyt gleboko chyba nie?ja nie uzywałam i nie uzywam chusty

[/quote]
nie wazne czyja wina wazne ze skonczylo sie tragicznie :(


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8026 przez _aga86_
to dopiero tragedia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #8031 przez poli
Dziewczyny chciałabym napisac sprostowanie: To dziecko udusiło się nie w chuście, a w torbie do noszenia dzieci :( W prawdziwych chustach nie jest to możliwe, bo dziecko nigdy nie będzie w takiej pozycji jak w tej torbie:
http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/953/11/92/953119279
Swoją drogą jak ktoś może pisac że to chusta skoro to koło chusty nawet nie leżało :/ Andzia nie chodzi mi o Ciebie ale o to co znalazłam na allegro :/

A udusiło się bo prawdopodobnie główka była dociśnięta do brzuszka. W dodatku takie torby nie są polecane dla noworodków :/
Chciaż ja bym i starszego dziecka do czegoś takiego nie wsadziła. Noworodka tylko można nosic w chuście w dodatku nosic tylko w niektórych wiązaniach które na to pozwalają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8032 przez andziaa35
Poli masz racje powinnam napisac ze w nosidelku do noszenia dzieci. Przez ta pania co pokazywala jak nosic dziecko w chuscie mi sie pomieszalo


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8038 przez poli
:)
Przeraziłam się jak weszłam na allegro w poszukiwaniu torby - wszędzie była reklamowana jako chusta! :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8042 przez Mirella
Bo chusty są modne ostatnio a o torbach nikt nie słyszał.... Marketing i tyle
A ja myślę że czy w torbie czy w chuście czy w łóżeczku czy gdziekolwiek, to trzeba sprawdzać co się z dzieckiem dzieje. Odkąd Klaudia nauczyła się zasypiać na brzuszku zawsze czekam aż porządnie uśnie i przekładam na boczek, bo boję się pójść spać wiedząc jak niewielki ruch jej małą główką wystarczy żeby miała twarz w poduszce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8047 przez rewelka
tak, ja też o tym słysząłm, straszne, nie kupię tego na pewno !

Ewelka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8095 przez Scholastyka21
straszna historia z tymi chustami :( kiedyś nie było czegoś takiego i matki sobie radziły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8113 przez Mirella
Oj coś mi sie wydaje że właśnie były bo nie było wózków....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl