Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

śmierć łóżeczkowa

7 lata 11 miesiąc temu #7946 przez kasiora
_aga86_ napisał:

Chcialabym poruszyc temat smierci lozeczkowej, ale nie wiem jak utworzyc nowy watek:/ Otoz w UK polozna bardzo alarmuja na ten temat nie wiem jak to jest w PL- moze niektorzy nawet o tym nie slyszeli??

Madzia89862 napisał:

ja sie spotkałam z wieloma artykułami na ten temat w tv tez nie raz był on poruszany.ale przyznam ze w szpitalu nie udzielili mi informacji o tym ani nie przeczulili o tym.sama w ciazy duzo czytałam o tym i wiedziałam co i jak.jednak kazdy ma inne z danie ze specjalistów co robic jak i czego znowu nie

_aga86_ napisał:

Dokladnie Madzia- tutaj to nawet, ze tak powiem strasza!!! Ja przez nich mialam obsesje potrafilam budzic sie co chwile i sprawdzac, czy wszystko wporzadku... Dodajac ten watek absolutnie nie chce nikogo straszyc, ale chyba lepiej jak sie wie, ze takie cos istnieje- zwlaszcza jezeli chodzi o dzieci przedwczesnie urodzone.

Madzia89862 napisał:

nasz synek przechodził termin ale wiesz co ci powiem??to nasze pierwsze dzieciatko i momo ze maialm tyle strachu i obaw a do tego naczytałam sie i naogladałam to tak jakos nie mogło do mnie dojsc ze mojemu synkowi mogloby sie cos stac a nam cos sie przytrafic..byłam dobrej mysłi..matka wie i czuje najlepiej jak powinna cos robic czy postapic..szlam w swoja intuicje i choc panikowałam zaraz po przyjsciu ze szpitala jak maluszek mial katarek i lekko sapal..z czasem oswoilam sie ze dam rade i wiem co najlepsze dla niego:)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #7948 przez _aga86_
Dzieki kasiora- wiedzialam, ze pewnie Ty mi pomozesz :woohoo:

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #7949 przez kasiora
_aga86_ napisał:

Dzieki kasiora- wiedzialam, ze pewnie Ty mi pomozesz :woohoo:

prosze bardzo :laugh:

na ten temat troszke juz pisalysmy wczesniej www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie/...roniczna-niania.html (zachecam do poczytania), ale nie zaszkodzi temat pokontynlowac :) i wymienic sie nowymi wiadomosciami :woohoo:

7 lata 11 miesiąc temu #7951 przez _aga86_
Oj to przepraszam- nie znalazlam tematu :blush:

7 lata 11 miesiąc temu #7960 przez kasiora
aga nic nie szkodzi :) ten temat jest troche inny wiec mozecie kontynlowac ten :woohoo:

7 lata 11 miesiąc temu #8021 przez kasiora
andziaa35 napisał:

Dziewczyny slyszalyscie o tym 7 dniowym dziecku ktore sie udusilo w chuscie?
www.tvn24.pl/2318513,0,0,1,1,o-matko,wideo.html
tragedia

huanita napisał:

wg mnie to lekka przesada.ogladałam kiedyś program,który traktował ten temat.pani powiedziała,że dziecko narażone na sids:nie powinno spać w nocy na brzuchu-jak córka byłą mała to ją przekładałam,dziś śpi tylko w tej pozycji,nie powinno mieć poduszki-moja spała prawie na niej cały czas,powinno spać dotykając nóżkami szczebelków-moja tak nie spała to kołdra się nie mieściła wtedy,któryś z domowników pali-moj mąż kopci jak smok etc.moja córka żyje do dziś i ma się świetnie.nie powiem,żebym robiła powyższe rzeczy specjalnie.po prostu czułam,że wszystko będzie dobrze i nic się młodej nie stanie.więc nie przesadzajmy...matka wie i czuje najlepiej :)

Madzia89862 napisał:

andzia oglądałam ale wina jest matki bo posadziła dzieciatko zbyt gleboko chyba nie?ja nie uzywałam i nie uzywam chusty

7 lata 11 miesiąc temu #8023 przez andziaa35
Madzia89862 napisał:

andzia oglądałam ale wina jest matki bo posadziła dzieciatko zbyt gleboko chyba nie?ja nie uzywałam i nie uzywam chusty

[/quote]
nie wazne czyja wina wazne ze skonczylo sie tragicznie :(

"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

7 lata 11 miesiąc temu #8026 przez _aga86_
to dopiero tragedia :(

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #8031 przez poli
Dziewczyny chciałabym napisac sprostowanie: To dziecko udusiło się nie w chuście, a w torbie do noszenia dzieci :( W prawdziwych chustach nie jest to możliwe, bo dziecko nigdy nie będzie w takiej pozycji jak w tej torbie:
http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/953/11/92/953119279
Swoją drogą jak ktoś może pisac że to chusta skoro to koło chusty nawet nie leżało :/ Andzia nie chodzi mi o Ciebie ale o to co znalazłam na allegro :/

A udusiło się bo prawdopodobnie główka była dociśnięta do brzuszka. W dodatku takie torby nie są polecane dla noworodków :/
Chciaż ja bym i starszego dziecka do czegoś takiego nie wsadziła. Noworodka tylko można nosic w chuście w dodatku nosic tylko w niektórych wiązaniach które na to pozwalają.

7 lata 11 miesiąc temu #8032 przez andziaa35
Poli masz racje powinnam napisac ze w nosidelku do noszenia dzieci. Przez ta pania co pokazywala jak nosic dziecko w chuscie mi sie pomieszalo

"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

7 lata 11 miesiąc temu #8038 przez poli
:)
Przeraziłam się jak weszłam na allegro w poszukiwaniu torby - wszędzie była reklamowana jako chusta! :/

7 lata 11 miesiąc temu #8042 przez Mirella
Bo chusty są modne ostatnio a o torbach nikt nie słyszał.... Marketing i tyle
A ja myślę że czy w torbie czy w chuście czy w łóżeczku czy gdziekolwiek, to trzeba sprawdzać co się z dzieckiem dzieje. Odkąd Klaudia nauczyła się zasypiać na brzuszku zawsze czekam aż porządnie uśnie i przekładam na boczek, bo boję się pójść spać wiedząc jak niewielki ruch jej małą główką wystarczy żeby miała twarz w poduszce...

7 lata 11 miesiąc temu #8047 przez rewelka
tak, ja też o tym słysząłm, straszne, nie kupię tego na pewno !

Ewelka

7 lata 11 miesiąc temu #8095 przez Scholastyka21
straszna historia z tymi chustami :( kiedyś nie było czegoś takiego i matki sobie radziły

7 lata 11 miesiąc temu #8113 przez Mirella
Oj coś mi sie wydaje że właśnie były bo nie było wózków....

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka