BezpiecznaCiaza112023

nadżerka ...:(

12 lata 5 miesiąc temu #240854 przez dormag22
Dzieki dziweczynki, uplawy tez mam ale wlasnie takie bez zapachu i koloru jakiegos specjalnego. Powiem wam szczeże ze nie kontrolowalam tej nadzerki od kwietnia a mialam isc w lipcu jak pojde to dostane pewnie opier od swojej gin, ale moze juz jej tam nie ma!!????
A podobno po wypalaniu nadzerki nie mozna rodzic naturalnie bo blizna nie pozwala na rozwarcie szyjki nie wiem czy to prawda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240857 przez bombel779
dormag22 napisał:

A podobno po wypalaniu nadzerki nie mozna rodzic naturalnie bo blizna nie pozwala na rozwarcie szyjki nie wiem czy to prawda

Ja miałam wypalaną nadżerkę i rodziłam naturalnie. :) I przyznaję że nigdy czegoś takiego nie słyszałam :unsure: :huh:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240888 przez Marysia27
Bombelku, a jak sam zabieg ? bolesny? czuć spalone mięso?! ja słyszałam takie dziwy, że nie mam większej ochoty się stawiać u gina :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241048 przez bombel779
Marysia27 napisał:

Bombelku, a jak sam zabieg ? bolesny? czuć spalone mięso?! ja słyszałam takie dziwy, że nie mam większej ochoty się stawiać u gina :dry:

Hmmm.. zapach jakiś tam był ale nie przypominam sobie żeby kojarzyło mi się to ze spalonym mięsem :unsure: :S :P
Przyjemne to nie było,ale chyba każdy zabieg w gabinecie ginekologicznym do przyjemnych nie należy ;) Generalnie rzecz biorąc to nie było źle,jakoś specjalnie mnie to nie bolało,w zasadzie to najgorszy jest moment jak gin wkłada te swoje przyrządy a później to już jest moment! Myślę że strach jest większy niż sam ten zabieg ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241230 przez Marysia27
To dobrze, po prostu aż mnie ciary przeszły jak usłyszałam- rozległa nadżerka + wypalanie :cheer: Ale co to dla mnie, dziecko urodziłam, to i zabieg przeżyję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241666 przez dormag22
kurcze ja sie musze zmobilizowac i tez isc to skontrolowac, ach jak ja nie lubie gabinetow gin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241677 przez Marysia27
dormag22, a która z nas lubi ;) ? ale właśnie żeby nie było podobnych niespodzianek, lepiej od czau do czasu- czyli chyba raz na 6 mcy przekulać się do gina. Ja miałam iść dziś, ale zapomniałam jak na złość, zupełnie mi to z głowy wyleciało B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl