BezpiecznaCiaza112023

Blizna po cesarce

6 lata 8 miesiąc temu #1065658 przez justam
wita,mam pytanko.8 miesiecy temu urodzilam synka przez cesarskie ciecie.niestety nadal boli mnie brzuch,a sciślej mówiac blizna.jest wypukła i boli przy dotknięciu.jak długo jeszcze mam czekać na wchłoniecie sie jej?czy to jest normalne?jakie mogą być tego przyczyny???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065682 przez Andreaa
Blizna sama z siebie sie nie wchłonie. W niektórych przypadkach zostaje taka bliska ( tak też było ze mną). Proponowałabym zastnaowić się nad usunięciem jej:
lasercare.pl/pl/usuwanie-blizn-dla-kobiet.html
Na przyklad za pomocą lasera. Za pomocą kilku zabiegów można znacznie zmniejszyć jej widoczność. Jest jesczze możliwośc operacji, ale taka operacja sama w sobie jest dosć problematyczna oraz zostawia bliznę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065916 przez Domii1983
Laserowe usuwanie rzeczywiście może i jest tu jakimś wyjściem, jednak jeszcze skonsultowałabym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066505 przez iwonka385
Dokładnie, jeżeli nadal boli Cie brzuch, to idź na usg porozmawiaj z lekarzem - tak na wszelki wypadek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066538 przez Myszata
moze masz zrosty i dlatego cie boli mnie przestało bolec po 3 latach i dopiero teraz jest juz wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066641 przez poloznapani
Jeśli blizna dalej boli to najlepiej będzie iść do lekarza. Moim zdaniem blizna po cesarce jest w takim miejscu, że nawet tak bardzo nie przeszkadza. Jednak jeśli będziesz czuła się lepiej we własnym ciele po usunięciu blizny to powinnaś to zrobić:) Z czasem jest jednak szansa, że blizna się spłyci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066780 przez Feliksa
Zagojenie się rany po takim cięciu wymaga czasu, jest to długi proces i musisz się uzbroić w cierpliwość. Jeżeli bardzo ci dokucza ból to koniecznie skonsultuj z lekarzem może powinien ranę zobaczyć. A co do blizny, uważam, że powinnaś na początku spróbować specjalnych maści, które takie blizny zmniejszają. Żeby się jej zupełnie pozbyć chyba tylko zabieg laserowy może pomóc. Nie wiem czy słyszałaś o takim mało inwazyjnym zabiegu laserem
www.goodtimedayspa.eu/oferta/zabiegi-las...-pro-glowica-i-pixel ? Jeżeli nie to polecam, bo naprawdę daje świetne efekty. Miałam robiony w poznańskim gabinecie ośrodka SPA. Bardzo miła atmosfera tam panuje, personel doświadczony z pełnym profesjonalizmem, dodawało mi to jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa, że wszystko przebiegnie dobrze. Tak też było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl