BezpiecznaCiaza112023

Nierówne piersi po karmieniu

5 lata 5 miesiąc temu #1068094 przez olivka85
Drogie Mamy powiedzcie proszę czy po roku karmienia piersią Wasze piersi różniły się rozmiarem i jak temy zaradziłyście? Czy ta różnica się sama wyrówna? A może powinnam się zwrócić do doradcy laktacyjnego a może lekarza? Dodam, że różnica jest spora (większa pierś od początku karmienia była bardziej "mleczna"). Będę wdzięczna za pomoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068095 przez molka
No tak już jest u kobiet, że jedną pierś mamy większą a drugą mniejszą-ta różnica może być bardziej widoczne właśnie po karmieniu. U mnie też tak się stało. Jest szansa, że z czasem się piersi same wyrównają, ale niestety nie muszą. No u mnie różnica dalej jest, więc ratuje się wkładkami, które wizualnie wyrównują mniejszą pierś i jest ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068096 przez Iwona_L
U mnie też po zakończeniu karmienia różnica między piersiami jest duża:/ Kupuję staniki usztywniane i uzupełniam je gąbeczkami z bieliźniarskiego-w bluzce wygląda w miare dobrze, ale w staniku czuję się jak nastolatka wypychająca sobie stanik skarpetkami;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068097 przez olivka85
Echhh to mnie nie pocieszyłyście...po cichu liczę, że się wrównają ale póki co muszę się doraźnie ratować. u mnie różnica jest też bardzo duża i średnio sobie wyobrażam wypychanie stanika gąbkami...@molka co to za wkładki? Też takie gąbki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068098 przez molka
wiesz co to są takie specjalne silikonowe wkładki ( głównie dla kobiet z częściowo usuniętą piersią lub z niedorozwojem jednej piersi, ale też stosowane przy asymetrii takiej jak NASZA:) wkładki są wygodne i przyjemne dla skóry przy codziennym noszeniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068099 przez Iwona_L
a skąd te wkładki? ze sklepu z bielizną mam silikonową wkładkę- raz ją włożyłam do stanika-i ostatni. Była ciężka i po ściągnięciu miałam wodę w tej części stanika. Zdecydowanie niewygodne! Jak Ty moożesz z tym chodzić całymi dniami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068100 przez molka
Nie nie - chodzi mi o specjalne wkładki ze sklepu medycznego. Tam chyba tylko je dostaniesz. Zapytaj o wkładki Amoena - powinni mieć próbnik, dzięki czemu pomogą ci dopasować odpowiednią wkładkę. Są różne kształty i rozmiary. Poczytaj sobie wcześniej www.amoena.com/pl/protezy-piersi/contact/ Są też różne rodzaje - takie które nosisz tylko w specjalnej kieszonce stanika lub też przyklejone bezpośrednio do piersi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068101 przez Iwona_L
aaaacha. To nie słyszałam o tym. zaraz popatrze w necie jak to wygląda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068102 przez olivka85
O! ta opcja mi już bardziej się podoba. A powiedz, które wkładki najlepiej wybrać? Żeby mi nie "wcisnęli" w sklepie tego co im nie schodzi;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068103 przez molka
Wkładki robione są na zamówienie i w medyku dobiorą Ci kształt, aby jak najlepiej zniwelować różnicę piersi. Ja mam Amoena Contact, które na codzien nosze w kieszonce stanika a do bardziej wymagających kreacji przyczepione do piersi. Jestem z nich mega zadowolona. Zapominam w ciągu dnia, że je mam;) I nie pocą mi się piersi, bo wkładki odprowadzają wilgoć-inaczej, by się piersi w ogóle nie trzymały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068104 przez olivka85
Na zamówienie? To ile się czeka? I przede wszystkim ile kosztują?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068105 przez molka
tak na zamówienie - ja chyba z 2 tyg czekalam max (nie pamietam, bo to było już kilka miesięcy temu;) za tą moją dałam ok 350 zł, ale są też tansze (bez opcji noszenia na piersi). Pamiętaj, że od razu dobrze jest od nich wziąć stanik, gdzie umiescisz wkładkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068106 przez olivka85
ok zaraz to ogarne na stronie. Dziękuję za pomoc:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068107 przez molka
Nie ma sprawy-jak bedziesz miała jakieś pytania to pisz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068108 przez Iwona_L
Ja też dziękuję i pozdrawiam!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl